Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Uwielbiają knuć i wszczynać awantury bez powodu.
Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?
29.06.2018

Przyjaźń damsko-damska potrafi być piękna, ale doświadczenie pokazuje, że bywa też bardzo trudna. Z jednej strony nikt nie zrozumie kobiety tak, jak druga kobieta, ale czasami trudno nam zapanować nad emocjami. Miewamy skłonność do przesady i zbyt żywiołowych reakcji. Jedna iskra potrafi wywołać potężną eksplozję.

 Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Nieprawdą jest, że jako przedstawicielki tej samej płci rozumiemy się bez słów i zawsze będziemy dla siebie wsparciem. Niektóre znajomości z góry skazane są na niepowodzenie. Chyba, że czerpiesz satysfakcję z ciągłych sprzeczek i szukania dziury w całym.

Jak przekonuje portal Elite Daily, z tymi czterema znakami zodiaku szczególnie ciężko będzie zbudować trwałą i zdrową relację. One uwielbiają mącić, knuć i prowokować. To urodzone skandalistki, które z premedytacją podgrzewają atmosferę, bo nie znoszą nudy.

Może lepiej ich unikać? Albo przynajmniej spróbować je utemperować?

znak zodiaku a przyjaźń

fot. Unsplash

Baran

Przedstawicielki tego znaku zodiaku uwielbiają się kłócić. Nie dlatego, żeby udowodnić swoją rację albo kogoś skrzywdzić. Chodzi o samą sztukę sporu. Bardzo łatwo je sprowokować, a awantura może wybuchnąć nawet z najbardziej błahego powodu.

Kiedy tylko widzą okazję do awantury - wykorzystują ją. Nie lubią siedzieć cicho i nie ma w nich za grosz uległości. To urodzone fighterki, które za punkt honoru stawiają sobie wykończenie przeciwnika.

Bliźnięta

Wybitne prowokatorki, które potrafią narobić sporo złego. Działają bardzo sprytnie i w białych rękawiczkach. Aranżują sytuację, podkładają ogień, a później uciekają, by z dystansu obserwować pożar. To dla nich najlepsza rozrywka.

Ponad wszystko nie lubią ciszy, spokoju i przewidywalności. Kiedy wokół nich robi się zbyt nudno - natychmiast szukają sposobu, aby podnieść emocje. Co najgorsze, cierpią na tym ich najbliżsi, a one wychodzą z tej sytuacji bez szwanku.

Zobacz również: Z tymi znakami zodiaku faceci boją się stworzyć związek. To będzie trudna relacja

znak zodiaku a przyjaźń

fot. Unsplash

Rak

Trudno określić, jaki jest ich charakter, osobowość czy nastawienie do życia. To wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Rak potrafi być czułą przyjaciółką, by po chwili przemienić się w krwiożerczego wroga. I zupełnie nad tym nie panuje.

Przyjaciółka spod tego znaku zodiaku to gwarancja nagłych zmian nastroju. W jednej sekundzie będzie potrafiła cię przytulić i spoliczkować. Kiedy spróbujesz jej to wytknąć - stanie się jeszcze bardziej nieprzewidywalna.

Lew

Wystarczy jedno krzywe spojrzenie lub nieodpowiednie słowo, by na twoich oczach rozpętała się potężna awantura. Lew nigdy nie wybacza i zapamiętuje swoich wrogów. Niepozorna sprzeczka przemienia się w wieloletnią wojnę, która pochłonie wiele ofiar.

Przez 90 procent czasu zastanawia się nad tym, jak zburzyć otaczający ją spokój i sprowokować wybuch emocji. Ma skłonność do przesadnych reakcji i nie bez powodu nazywana jest „królową dramy”.

znak zodiaku a przyjaźń

fot. Unsplash

Szczególnie niebezpieczne okazują się dwa z wymienionych znaków. Chodzi o Raka i Barana. Znalazły się one również na czarnej liście amerykańskich naukowców, którzy we współpracy FBI stworzyli ranking osób mających największą skłonność do konfliktów z prawem.

Rak

Według analizy naukowców, to zdecydowanie najbardziej niebezpieczny znak zodiaku. Statystycznie popełnia przestępstwa najczęściej i to największego kalibru. W grę może wchodzić nawet odebranie komuś życia. Szczególnie narażeni są jego bliscy, bo do najgorszego dochodzi zazwyczaj w imię chorobliwej namiętności lub zazdrości. Rak jest chwiejny emocjonalnie i szybko daje się sprowokować.

Baran

Barany popełniają całą gamę przestępstw i trudno stwierdzić, w czym się specjalizują. Być może nie są urodzonymi mordercami, ale i tak mają sporo na sumieniu. Same widzą siebie w roli niekwestionowanego lidera, któremu wszyscy wokół powinni się podporządkować. Jeśli nie wykażesz wystarczającej uległości - możesz stać się ofiarą zemsty. Ten znak zodiaku nie planuje swoich przestępstw, ale popełnia je spontanicznie.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

Polecane wideo

Komentarze (23)

Ocena: 4.65 / 5
gość (Ocena: 1) 03.02.2019 03:09
Dwa razy rak?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.08.2018 13:13
niewiarygodne bzdury.jestem baranem i nie mam na sumieniu ani morderstw ani innych zbrodni.jestem w szczęśliwym związku od ponad 38 lat a dla swoich przyjaciół zrobię wiele i bez problemów więc przestań pleść farmazony.wiele baranów to zdolni pod wieloma względami ludzie i wielkie dusze artystyczne.
odpowiedz
wika (Ocena: 5) 12.07.2018 10:50
Jestem spod znaku barana. Do mnie to w ogóle nie pasuje. Nie manipuluję ludźmi, często staję w ich obronie. Intrygi, piętnowanie kogoś na pewno mnie nie dotyczy.
odpowiedz
ja (Ocena: 5) 06.07.2018 02:59
wodniczki będą mile i kochane, dopóki jest zysk i interes. Jak cel osiagna, to koniec. bardzo podły, manipulancki i dwulicowy znak. Ciagle mieszają, knuja i planują. okropne interesantki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2018 09:47
Jestem sama baranem i nie uważam ze jestem zla przyjaciółka. Moje dwie przyjaciółki mówią ze jestem fajna i dobra. Przykro jak ludzie pisza tak o moim znaku zodiaku :')
odpowiedz

Polecane dla Ciebie