3 znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami

W łóżku radzą sobie zdecydowanie lepiej niż inni.
3 znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami
Fot. Unsplash
12.06.2018

Wybierając partnera seksualnego kierujemy się przede wszystkim tym, czy pociąga nas fizycznie. Bez tego do igraszek najprawdopodobniej nigdy nie dojdzie. A już na pewno nie przy włączonym świetle. Całkiem możliwe, że sugerujemy się także jego doświadczeniem (o ile posiadamy takie informacje). Nie bez znaczenia jest też charakter i to, czy darzymy go zaufaniem. Ale to nie wszystko.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Warto poznać też datę jego urodzenia i sprawdzić, jaki jest jego znak zodiaku - przekonuje fakt.pl. Erotyczna astrologia zdradza to, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Podobno osoby urodzone w konkretnych miesiącach radzą sobie w łóżku zdecydowanie lepiej, niż przeciętny kochanek. Jeśli liczysz na niesamowite doznania, warto zgrzeszyć z którymś z nich.

Specjaliści wymieniają 3 znaki przypisane najlepszym kochankom. Jak przekonują, kiedy okaże się, że partner nosi któryś z nich - możesz być pewna, że w sypialni zadba nie tylko o własną przyjemność. To bliskie spotkanie będziesz jeszcze długo wspominała.

Twój stały partner jest jednym z nich? Możemy tylko pozazdrościć

znak zodiaku a seks

fot. Thinkstock

Byk

Niekwestionowany numer jeden rankingu najlepszych kochanków. Jak czytamy na łamach fakt.pl - Byk to wyjątkowo utalentowany facet, a jego największym darem jest moc sprawiania przyjemności kobiecie.

Seks w jego wykonaniu to prawdziwa celebracja bliskości. Nigdzie się nie spieszy i bardzo powoli analizuje każdy element twojego ciała, by nagle zaatakować ze zdwojoną siłą. Potrafi kochać się przez całą noc.

Z Bykiem w łóżku najlepiej sprawdzi się partner spod znaku: Byk, Waga, Skorpion, Strzelec.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

znak zodiaku a seks

fot. Thinkstock

Waga

Drugie miejsce przypadło znakowi kojarzonemu z równowagą. Ale na pewno nie w sypialni, bo Waga traci tam nad sobą kontrolę. Seks jest bardzo ważną częścią jego życia. Odpowiada za poczucie spełnienia i szczęście.

To nie będzie 5 minut pod kołdrą w pozycji misjonarskiej. Przedstawiciele tego znaku zodiaku kochają się spektakularnie - w grę mogą wchodzić przebieranki, taniec erotyczny, czy użycie różnego rodzaju gadżetów.

Dla Wagi najlepszym partnerem seksualnym jest: Waga, Byk, Skorpion i Lew.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które porzucają bez żadnego ostrzeżenia

znak zodiaku a seks

fot. Thinkstock

Skorpion

Ostatnie miejsce na podium, ale to nie oznacza, że Skorpionowi czegokolwiek brakuje. Ten znak zodiaku silnie oddziałuje na płeć przeciwną, a przez to bardzo trudno mu się oprzeć. Z korzyścią dla obu stron.

On nie wie, co to nuda w sypialni. Uwielbia eksperymentować, biorąc oczywiście pod uwagę upodobania partnerki. Często zmienia pozycje, żeby wybrać tę, która da jej najwięcej przyjemności.

W łóżku Skorpion najlepiej dogaduje się z: Bykiem, Skorpionem, Wagą, Rakiem i Rybami.

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 3.82 / 5
gość (Ocena: 1) 30.08.2018 18:59
Byl myśli tylko o tym, żeby jego doznania były coraz lepsze a partnerki doznania i uczucia ma głęboko gdzieś.Najgorszy znam zodiaku pol każdym względem.Egoistyczne parszywe wyuzdane knyte.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 30.08.2018 18:54
Mój maz jest spod znaku byka.Od pierwszego dnia od slubu modlę się źeby był tak zmęczony by mnie nie dotykał.Taki to z niego kochanek. A po ślubie jesteśmy 35 lat.
odpowiedz
Koziorozec (Ocena: 1) 05.08.2018 10:26
Ja byłam 8 lat ze skorpionem.czlowiek dobry spokojny i lojalny ale w lozku totalna porażka-nuda.
odpowiedz
Stella (Ocena: 5) 12.07.2018 16:27
Pani Waga+Pan Baran. Jest ogień, nie tylko w łóżku;)
odpowiedz
lola (Ocena: 5) 02.07.2018 10:27
ja mam byka, hmm ale żeby to był nalepszy kochanek... :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie