3 znaki zodiaku, które porzucają bez żadnego ostrzeżenia

Nie mów, że Cię nie ostrzegałyśmy!
3 znaki zodiaku, które porzucają bez żadnego ostrzeżenia
Fot. Unsplash.com
03.06.2018

Chyba nie ma nic gorszego niż zostać porzuconą. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy kompletnie się tego nie spodziewałaś i wydawało ci się, że między wami układało się naprawdę super. I nagle on oznajmia, że to koniec, albo po prostu bez słowa znika z twojego życia.

Tajniki numerologii: Dodaj cyfry ze swojego numeru telefonu i sprawdź, co to znaczy

Dlaczego facet, z którym się spotykałaś nagle zmienił zdanie i całkowicie wycofał się z waszej relacji? Sprawdź, dlaczego on odszedł bez wyjaśnienia!

Baran

Osoby spod znaku Barana zakochują się bardzo szybko – ale jeszcze szybciej się odkochują. Kiedy chcą kogoś zdobyć, są w stanie posunąć się do wszystkiego. Barany uwielbiają polowanie! Niestety kiedy już dostaną to, czego chcą, szybko tracą zainteresowanie. Kiedy początkowa ekscytacja i pożądanie opadną, Baran poczuje... nudę. Osoby spod tego znaku oczekują w życiu wrażeń. Jeśli partner im tego nie zapewni, odejdą bez wahania. Baran zniknie z twojego życia równie szybko, jak się w nim pojawił.

znaki zodiaku rozstanie

źródło: unsplash.com

Wodnik

Wodnik w jednej chwili nie odstępuje cię na krok, a w następnej... no właśnie. Żeby w ogóle stworzyć z nim związek, trzeba uciec się do podstępu. Osoby spod tego znaku zodiaku panicznie boją się zaangażować się zbyt szybko. To znane związkofoby, więc paradoksalnie jeśli w ogóle zostałaś przez niego porzucona, to prawdziwy cud, ponieważ oznacza to, że musiałaś doprowadzić do związku. Kiedy Wodnik zdecyduje się zniknąć z życia partnerki, zrobi to tak szybko, jak to tylko możliwe, i przy minimalnym wysiłku. On po prostu nie potrafi radzić sobie z trudnymi emocjami. Na widok łez robi mu się bardzo głupio. Jeszcze bardziej przeraża go wizja, że sam mógłby się rozpłakać. Zatem Wodnik po prostu oznajmi ci, że to już koniec, po czym zniknie z twojego życia. Może napisze notatkę, wyśle SMS-a albo zadzwoni. Nie licz na nic więcej.

Koziorożec

Koziorożec podchodzi do kwestii emocji w sposób bardzo logiczny. W dodatku jest jednym z najbardziej pesymistycznych znaków zodiaku. Kiedy im na kimś zależy, w związku wykazują wielką pewność siebie. Ale kiedy tylko zaczną dopadać je wątpliwości, nie będzie chciał marnować czasu na to, aby je analizować. Jeżeli Koziorożec uzna, że związek nie jest idealny, odejdzie. A decyzję podejmie w okamgnieniu. To wydarzy się bez żadnego ostrzeżenia, więc jego partnerka nie będzie miała pojęcia, co właściwie się stało. W dodatku Koziorożec bez ogródek oznajmi, że to koniec. Powie wprost, co mu nie pasuje i zostawi cię ze wszystkimi zagmatwanymi emocjami.

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 09.06.2018 19:29
A kto do cholery jest ten trzeci po wodniku i koziorożcu?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2018 15:27
Strzelec, ot tak sobie umarł i mnie zostawił :(
odpowiedz
Edy (Ocena: 5) 04.06.2018 07:55
Jestem rakiem. Wyciągu 8 lat porzucił bez słowa 17 partnerek. Zastanawiam się czasem czy one mnie do tego zmusiły...?
odpowiedz
Wodniczka (Ocena: 5) 04.06.2018 06:14
To przykre, ale prawdziwe... ;D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.06.2018 22:11
A ja jestem z koziorożcem od 4 lat w związku, czasami się kłócimy, bo charakter mam trochę zołzowaty, ale jeszcze ode mnie nie uciekł. :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo