Tajniki numerologii: Dodaj cyfry ze swojego numeru telefonu i sprawdź, co to znaczy

Ten ciąg cyfr nie jest kwestią przypadku.
Tajniki numerologii: Dodaj cyfry ze swojego numeru telefonu i sprawdź, co to znaczy
Fot. iStock
01.06.2018

Wydaje się, że to kwestia przypadku. Numer telefonu nadaje nam operator. Ten ciąg liczb nie ma większego znaczenia. Najważniejsze, że umożliwia kontakt ze światem. Nie brakuje jednak i takich, dla których to nie zrządzenie losu, ale sygnał wysłany przez siły nadprzyrodzone. Podobnie jak data urodzenia, którą w numerologii wykorzystuje się od wieków.

 Znaki zodiaku, których lepiej unikać. To urodzeni przestępcy

Jak przekonuje Michele Knight, popularna amerykańska astrolog, nawet z tych pozornie przypadkowych cyfr można dowiedzieć się sporo o człowieku. Nie tylko o sobie, ale także o ludziach, do których kontakty masz zapisane w telefonie. Wystarczy dodać do siebie poszczególne cyfry. Np. numer telefonu 599 777 200 to: 5 + 9 + 9 + 7 + 7 + 7 + 2 + 0 + 0 = 46 = 4 + 6 = 10 = 1 + 0 = 1. Jedynka to twój komunikacyjny symbol.

Sprawdź, co oznaczają poszczególne cyfry, aby poznać prawdę o sobie i najbliższych. Zdziwisz się, jak wiele można z tego wyczytać.

znaczenie numeru telefonu

fot. Unsplash

1

Telefoniczna jedynka to osoba, która uwielbia być w centrum uwagi. Zawsze broni swojego zdania do upadłego. Ma głowę do interesów i pisana jest jej duża kariera. Inni ogrzewają się w jej blasku.

2

Dwójka jest osobą wyjątkowo czułą, emocjonalną i troskliwą. Świetnie sprawdza się w zawodach, które wymagają opieki nad słabszymi. Ma mnóstwo przyjaciół i jest wspaniałym rozmówcą.

3

Nie ma na świecie drugiego takiego indywidualisty, jak telefoniczna trójka. Osoba ta ma własny, niepodrabialny styl. Zawsze chodzi swoimi drogami, ale zauważa też potrzeby innych. Jest przebojowa i śmiała.

Zobacz również: Te znaki zodiaku są najgorszymi kierowcami. Nie powinny robić prawa jazdy

znaczenie numeru telefonu

fot. Unsplash

4

Przygotuj się na to, że numerologiczna czwórka nie raz cię zaskoczy. Wciąż ma wiele pomysłów i planów, które wydają się szalone, ale zazwyczaj kończą się dobrze. Urodzony organizator i animator życia towarzyskiego.

5

Piątka nie może oderwać się od telefonu, bo wszyscy chcą się z nią skontaktować. To osoba poważana i uważana za autorytet. Ludzie cenią jej przyjaźń i życiowe rady. Najpopularniejsza osoba w towarzystwie.

6

Telefoniczna szóstka nie może opędzić się od adoratorów. Jest tak wyjątkowa, że wszyscy się w niej zakochują. Z tego powodu często musi odrzucać zaloty, choć chętnie wdaje się w przelotne romanse.

Zobacz również: Twój znak zodiaku zdradza, jaki zawód będzie wykonywał... Twój mąż

znaczenie numeru telefonu

fot. Unsplash

7

Najlepszy zawód dla siódemki to taki, który wiąże się z opieką zdrowotną. Osoba bardzo uduchowiona, która buja w obłokach. Nie brakuje jej jednak życiowej mądrości, którą wykorzystuje by pomóc innym.

8

Ósemka nie ma łatwego życia, bo odczuwa ogromną odpowiedzialność za wszystko i wszystkich wokół. Podświadomie matkuje, doradza i ratuje z kłopotów. Nigdy nie zawodzi, ale przez to zapomina o sobie.

9

Osoba z przypisaną dziewiątką długo nie zagrzeje w jednym miejscu. Odczuwa potrzebę ciągłych zmian. Te dotyczą nie tylko życia zawodowego, ale i uczuciowego. Szuka wrażeń i bardzo szybko się nudzi.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.06.2018 11:51
hehehe dobre
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.06.2018 02:04
Buhaha, co za bzdury :D jak mam kilka numerów telefonu to co wtedy? Ale faktycznie jeżeli o numerologie chodzi to czasami zdarzają się dziwne przypadki. Moja znajoma z czasów liceum miała numer tel rozpoczynający się od 666, numer legitymacji szkolnej 666 i 3 ostatnie cyfry jej numeru PESEL to 666 :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie