Jak poderwać obiekt swoich westchnień? Wystarczy sprawdzić, jaki ma znak zodiaku

Zachowuj się w ten sposób, a on na pewno odwzajemni uczucie.
Jak poderwać obiekt swoich westchnień? Wystarczy sprawdzić, jaki ma znak zodiaku
Fot. iStock
31.05.2018

Najlepiej by było, gdyby to facet wykazał inicjatywę i zrobił wszystko, żeby nas zdobyć. Często tak to wygląda, ale nie wszystkie mamy tyle szczęścia. Czasami to my śnimy o nim dniami i nocami, a on czeka na nasz pierwszy krok. Nawet jeśli spróbujemy go wykonać - nie zawsze z dobrym skutkiem. W końcu na każdego mężczyznę działa co innego i wcale nie jest powiedziane, że sprostamy jego oczekiwaniom.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Ciężka sprawa? Można to sobie ułatwić. Jak przekonuje portal „Your Tango”, tajemnica sukcesu (jak niemal zawsze) tkwi w gwiazdach. Wystarczy, że poznasz znak zodiaku obiektu swoich westchnień i od razu będzie wiadomo, jak skraść mu serce. To od miesiąca urodzenia ma zależeć, na czym najbardziej mu zależy i w jakich kobietach gustuje. Nawet jeśli nie wierzysz w moc sprawczą astrologii - tym razem nie masz chyba nic do stracenia.

Wybierz jego znak i dowiedz się, jakiej dziewczyny szuka. Rozważnej i romantycznej? A może jednak szalonej duszy towarzystwa, która będzie w stanie go rozśmieszyć? Koniec domysłów i czas na konkrety.

jak poderwać faceta

fot. Thinkstock

Baran

To wyjątkowo uczuciowy facet, który potrzebuje mieć pewność, że obiekt jego westchnień jest mu przychylny. Z tego powodu doceni, jeśli zaczniesz z nim regularnie flirtować i opowiadać o swoich uczuciach. Szalone przygody we dwoje? Nie dla niego.

Byk

Jest typowym wzrokowcem, dla którego bardzo liczy się wygląd zewnętrzny. Nie musisz prezentować się jak miss świata, ale powinnaś lubić własny wygląd. Najłatwiej poderwać go w czasie wspólnych aktywności fizycznych - na siłowni albo basenie.

Bliźnięta

Musisz przygotować się na to, że nie jesteś jedyną kandydatką. Wokół niego kręci się wyjątkowo dużo dziewczyn, więc konkurencja będzie spora. Wygrasz tylko w jeden sposób - mówiąc otwarcie, że zależy ci na związku i masz co do niego poważne zamiary.

Rak

Wyjątkowo kochliwy znak zodiaku, który nie jest aż tak skłonny do głębokiej miłości na całe życie. Uwielbia jednak kobiety prostolinijne, więc nie staraj się z nim pogrywać. Dla niego czyny liczą się bardziej od słów. Rób wszystko, by zauważył twoje zainteresowanie.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

jak poderwać faceta

fot. Unsplash

Lew

To nie jest kolejny sztywny facet, który czeka z założonymi rękami, aż manna spadnie mu z nieba. Jest zabawny i energiczny. Wcale nie tak trudno go zdobyć. Wystarczy, że będziesz sobą. Postawisz na spontaniczność i prawdę, zamiast ciągle udawać.

Panna

W jego życiu wszystko musi być logiczne i poukładane, więc lepiej nie wysyłaj sprzecznych sygnałów. Nie udawaj, że cię nie obchodzi, żeby w ten sposób go zdobyć. Nie wystawiaj też na próby. Panna ceni jasne sytuacje i tylko wtedy odwzajemni uczucia.

Waga

Jeśli szukasz partnera na całe życie, to koniecznie rozejrzyj się za Wagą. To mężczyzna, którego nie interesują przelotne romanse. Pokaż mu, że liczyć nas coś poważnego i marzysz o założeniu rodziny, a on spojrzy na ciebie łaskawszym okiem.

Skorpion

Facet raczej prosty w obsłudze, ale wcale nie tak łatwo mu sprostać. Najważniejsze są dla niego emocje, więc szuka kobiety sensualnej i szczerej. Co nie oznacza, że nie interesują go uciechy czysto cielesne. Jeśli potrafisz to połączyć - będzie twój.

Zobacz również: Które znaki zodiaku do siebie pasują?

jak poderwać faceta

fot. Unsplash

Strzelec

On nie może wiedzieć, że masz co do niego poważne zamiary i najchętniej już za tydzień stanęłabyś z nim na ślubnym kobiercu. Umawiaj się z nim od czasu do czasu, pokazując mu swoją spontaniczność. Wreszcie się do ciebie przywiąże i sam stwierdzi, że to jest to.

Koziorożec

Nie zrażaj się, jeśli ty ciągle się starasz, a on zdaje się tego nie zauważać. Koziorożec reaguje zazwyczaj w zwolnionym tempie. Kiedy tracisz nadzieję, że cokolwiek z tego będzie - do niego wreszcie dociera, że to ty jesteś tą jedyną. Cierpliwości.

Wodnik

To mężczyzna piekielnie inteligentny, którego trudno zadowolić byle czym. Marzy o równie mądrej i kreatywnej partnerce, z którą będzie miał o czym porozmawiać. W tym przypadku utarte slogany i kuszenie ciałem nie wystarczą. Sprawny mózg to podstawa.

Ryby

Niewykluczone, że on już teraz odwzajemnia twoje uczucia, ale zupełnie nie potrafi tego okazać. Z tego powodu łatwo o nieporozumienie. Spróbuj zrozumieć, w jaki sposób pokazuje miłość i odwdzięcz się tym samym. Wtedy będzie pewien, że rozumiesz go bez słów.

Komentarze (2)

Ocena: 1 / 5
Żona (Ocena: 1) 01.06.2018 14:07
Stuknijcie się w głowę. Dostosowanie zachowania do faceta i udawanie kogoś kim się nie jest. Jakby celem życia kobiety było zdobycie kolesia.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.05.2018 12:11
Ale pierdoły.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo