Znaki zodiaku, których lepiej unikać. To urodzeni przestępcy

Według FBI są najbardziej niebezpieczni. Przypadek?
Znaki zodiaku, których lepiej unikać. To urodzeni przestępcy
Fot. Unsplash
16.05.2018

Kierowanie się w życiu wyłącznie horoskopami i mądrościami głoszonymi przez astrologów nie brzmi zbyt rozsądnie. Wiara w siły nadprzyrodzone i wpływ gwiazd na nasz los nie może wykluczać zdrowego rozsądku. Masz prawo uważać, że Byk nie nadaje się do związku, Strzelec jest świetnym materiałem na ojca twoich dzieci, a z Bliźniętami lepiej nie zadzierać. Nie warto jednak polegać wyłącznie na tym i z góry się uprzedzać. Zawsze może zdarzyć się wyjątek potwierdzający regułę.

Zobacz również: Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

W tym przypadku także nie zalecamy radykalnych działań, ale faktem jest, że niektóre znaki zodiaku są wręcz stworzone do tego, żeby pakować się w kłopoty. To nie jest opinia żadnej wróżki, ale amerykańskich naukowców, którzy we współpracy z FBI stworzyli czarną listę. Obejmuje ona 5 znaków, które statystycznie najczęściej popełniają przestępstwa - informuje buzz.gazeta.pl.

Nie oznacza to oczywiście, że każdy z nich to urodzony kryminalista. Warto jednak dokładnie im się przyjrzeć, zanim bezgranicznie im zaufamy…

niebezpieczne znaki zodiaku

fot. Unsplash

Rak

Według analizy naukowców, to zdecydowanie najbardziej niebezpieczny znak zodiaku. Statystycznie popełnia przestępstwa najczęściej i to największego kalibru. W grę może wchodzić nawet odebranie komuś życia. Szczególnie narażeni są jego bliscy, bo do najgorszego dochodzi zazwyczaj w imię chorobliwej namiętności lub zazdrości. Rak jest chwiejny emocjonalnie i szybko daje się sprowokować.

Strzelec

Wśród przedstawicieli tego znaku zodiaku morderców nie ma aż tylu, ale to nie oznacza, że Strzelec nie ma nic na sumieniu. Jego największa słabość to kradzież - nikt inny nie ma tak lepkich rąk. Jeśli decyduje się na odebranie komuś życia, to zazwyczaj z zazdrości lub dla realizacji swoich wygórowanych marzeń. Zawsze chce być we wszystkim najlepszy i dla osiągnięcia spektakularnego sukcesu zrobi wszystko.

Zobacz również: Twój znak zodiaku zdradza, jaki zawód będzie wykonywał... Twój mąż

niebezpieczne znaki zodiaku

fot. Unsplash

Baran

Barany popełniają całą gamę przestępstw i trudno stwierdzić, w czym się specjalizują. Być może nie są urodzonymi mordercami, ale i tak mają sporo na sumieniu. Same widzą siebie w roli niekwestionowanego lidera, któremu wszyscy wokół powinni się podporządkować. Jeśli nie wykażesz wystarczającej uległości - możesz stać się ofiarą zemsty. Ten znak zodiaku nie planuje swoich przestępstw, ale popełnia je spontanicznie.

Skorpion

Nigdy nie miał najlepszej prasy. Powszechnie uważany jest za znak zodiaku kojarzący się z podłością, nieprzyjemnym charakterem, agresją i złośliwością. To jednak nic w porównaniu do tego, do czego zdolny jest rozzłoszczony i sprowokowany Skorpion. Wtedy nie przebiera w środkach, żeby zniszczyć przeciwnika. Jeśli morduje, to z zimną krwią i zazwyczaj nigdy nie okazuje skruchy. Uważa, że ofierze należała się surowa kara.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

niebezpieczne znaki zodiaku

fot. Unsplash

Byk

W tym przypadku obędzie się bez broni i innych ostrych narzędzi. Byk nie lubi brudzić sobie rąk i działa w białych rękawiczkach. Zamiast czyhać na życie i zdrowie innych - woli popełniać przestępstwa, dzięki którym się wzbogaci. Jest ekspertem w temacie oszustw finansowych - pierze brudne pieniądze, kradnie, nie obce są mu wszelkiego rodzaju malwersacje. Pieniądze to dla niego największa namiętność, dla której sporo zaryzykuje.

Astrologia i nauka łączą swoje siły nie tylko, jeśli chodzi o przestępczość. Jakiś czas temu przygotowano także zestawienie znaków zodiaku, które nie nadają się do związku, bo mają skłonność do zdrady.

Wśród nich znalazły się: Skorpion, Strzelec, Waga, Baran i Bliźnięta. Aż 3 z nich to także urodzeni kryminaliści, więc może faktycznie lepiej trzymać się od nich z daleka?

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
~ (Ocena: 1) 07.06.2018 19:59
Bzdury
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo