Dlaczego trudno się w Tobie zakochać? (na podstawie znaku zodiaku)

To, że nadal jesteś sama, może być zapisane w gwiazdach.
Dlaczego trudno się w Tobie zakochać? (na podstawie znaku zodiaku)
Fot. Unsplash
10.04.2018

Z dystansem podchodzisz do wróżb i horoskopów? Świetnie Cię rozumiemy. Ślepe podążanie za wskazówkami „zapisanymi w gwiazdach” nie jest niczym dobrym. Lepiej patrzeć na takie publikacje z przymrużeniem oka i z dystansem.

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!

Mimo to cechy przypisywane do każdego znaku zodiaku są czymś, co bardzo często się sprawdza. Lwy uchodzą na przykład za urodzonych liderów, a Byki – za osoby bardzo namiętne i ceniące piękno. Coś w tym jest!

A gdyby tak sprawdzić, które z cech Twojego znaku zodiaku sprawiają, że trudno się w Tobie zakochać..?

Zaczynamy. Dajcie znać w komentarzach, czy jest w tym trochę prawdy!

Wodnik

Jesteś szczera, mądra, niezależna – to szereg cech, dzięki którym partnerzy zakochują się w tobie. Jednocześnie kiedy czujesz, że ktoś zaczyna się do ciebie zbliżać, automatycznie go skreślasz i dajesz do zrozumienia, że nie ma u ciebie szans. Wynika to z twojego lęku przed zaufaniem drugiej osobie. Zmień swoje nastawienie, a dasz sobie szansę na prawdziwe uczucie.

Bliźnięta

Innym trudno się w tobie zakochać, ponieważ nie do końca wiedzą, W KIM się zakochują. Raz jesteś urocza, słodka i kochana, by po chwili przeistoczyć się w prawdziwą awanturnicę lub obrażoną księżniczkę. Słowem – jesteś nieprzewidywalna, a inni nie do końca wiedzą, które z twoich zachowań jest autentyczne. Złota rada dla ciebie jest taka, byś nie ukrywała przed potencjalnym partnerem swojej dwoistej natury. Nie ma ludzi doskonałych – nie warto jednak udawać przed innymi kogoś, kim się nie jest.

Koziorożec

Jesteś ambitna i pracowita. To bez wątpienia twoje największe zalety. Jednocześnie masz jednak tendencję do pesymizmu i to właśnie sprawia, że tak trudno zbliżyć się innym do ciebie. Przekreślasz szanse na związek szybciej niż powinnaś. Za każdym razem wydaje ci się, że osoba, która akurat się o ciebie stara, nie jest dla ciebie wystarczająco dobra. Przez to przekreślasz szanse na poznanie jej lepiej. Spróbuj nie zniechęcać się na starcie. Czasami ktoś, kto na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie nie w naszym typie, może okazać się z czasem miłością naszego życia.

Zobacz także: Zodiakalne duety, które kompetnie do siebie NIE PASUJĄ

miłość znaki zodiaku

Fot. Unsplash

Skorpion

Posiadasz magnetyczną energię, która przyciąga do ciebie ludzi. Tym, co sprawia, że trudno się w tobie zakochać, jest jednak… twoja zazdrość. Potrafisz robić awanturę potencjalnemu partnerowi, że nie potraktował cię priorytetowo lub obsesyjnie go dopytywać, gdzie był, co robił i z kim akurat rozmawiał przez telefon. Takie podejście do związku zniechęci nawet najbardziej zatwardziałego wielbiciela.

Panna

Jesteś niezwykle inteligentną i troskliwą osobą. To sprawia, że inni chcą poznać cię bliżej. Niestety, nie dajesz na to nikomu szans, ponieważ na randkach za mocno skupiasz się na filozofowaniu. „Co by było gdyby…?”. Nie gdybaj, tylko otwórz się na osobę, która siedzi razem z tobą przy stoliku. Być może wtedy odkryjesz w niej cechy, dzięki którym zapragniesz kolejnego spotkania. I wtedy zaprocentuje to szansą na świetny związek!

Lew

Jesteś entuzjastką i nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Mimo to jest coś, co zniechęca twoich potencjalnych partnerów. Chodzi o twoją… dumę. Zbyt często unosisz się honorem, a przy tym pragniesz dominować w związku. Pamiętaj, że w relacji zarówno prawa, jak i obowiązki są rozłożone 50/50. Korona ci z głowy nie spadnie, jeśli czasem to ty pierwsza wyciągniesz rękę na zgodę po kłótni…

Ryby

Szanse na to, że ktoś się w tobie zakocha są tak samo duże, jak na to, że… z tej relacji nic nie będzie. Czasem bywasz niezwykle wrażliwa i słodka, innym razem zdystansowana. Jeśli potencjalny partner będzie miał akurat pecha i natrafi na moment, w którym jesteś „wycofana”, na pewno nie zaprosi cię na randkę. Dojdzie do wniosku, że nie zwracasz na niego uwagi i że nie ma u ciebie szans. Bez sensu, prawda?

miłość znaki zodiaku

Fot. Unsplash

Baran

Bardzo często rozpiera cię energia. Uwielbiasz przygody i spontaniczną zabawę. Te cechy sprawiają, że inni do ciebie lgną. Niestety, kiedy przychodzi do pogłębienia relacji, niechętnie „współpracujesz”. Wolisz być wolnym duchem, a stabilizacja cię przeraża. Mimo wszystko spróbuj otworzyć się na miłość. Związek z odpowiednim partnerem również może być świetną przygodą!

Waga

Masz całą masę cech, które sprawiają, że potencjalni partnerzy chcą poznać cię bliżej. Przede wszystkim dajesz im poczucie komfortu. Uwielbiają przebywać w twoim towarzystwie, ponieważ jesteś osobą niezwykle ciepłą i troskliwą. Jedyną rzeczą, jaka może do ciebie zniechęcać, jest twoje niezdecydowanie. Bardzo często nie wiesz, czego tak naprawdę oczekujesz od życia i od… związku.

Strzelec

I tutaj niespodzianka: nie posiadasz cech, które mogłyby do ciebie zniechęcić potencjalnych partnerów. Jesteś wprost stworzona do tego, by się w tobie zakochiwać! Za uczucie potrafisz się doskonale odwdzięczyć ciepłem, opiekuńczością, a także dawką pozytywnej energii. Tak trzymać!

Byk

Zakochanie się w tobie nie stwarza nikomu żadnych problemów. Jesteś wspaniałym materiałem na partnera. Twoja lojalność, oddanie, szczerość i troskliwość o drugiego człowieka sprawiają, że potencjalni partnerzy zaczynają czuć do ciebie coś więcej w rekordowo szybkim tempie.

Rak

Gratulacje. Każdy z twoich dawnych partnerów z pewnością mógłby potwierdzić, że zakochanie się w tobie nie sprawia żadnego problemu. Sprawiasz, że inni czują się przy tobie dobrze. Potrafisz słuchać i sprawiać innym drobne przyjemności. Okazujesz wprost, kiedy ci na kimś zależy. Nie masz też trudności z mówieniem o swoich uczuciach. Stanowisz doskonały materiał na partnera.

 

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
5 (Ocena: 5) 10.04.2018 20:27
w samo sedno :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 18:20
Ten opis to moje przeciwieństwo ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 08:42
No przykro mi ale jesli chodzi o skorpiona, ktorym jestem-zero prawdy
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie