Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!

Jesteś wśród nich?
Te 3 znaki zodiaku biorą ślub najszybciej!
Fot. Unsplash
06.04.2018

W porównaniu z generacją naszych rodziców (a co dopiero naszych dziadków!) większość z nas decyduje się na ślub dość późno. W ostatnich latach normą jest, że zaręczamy się dopiero koło 30-tki, podczas gdy w tym wieku nasi rodzice wychowywali już kilkuletnie dziecko, albo i dwójkę!

Zobacz także: Twój znak zodiaku zdradza, jaki zawód będzie wykonywał... Twój mąż

Ale nie wszyscy chcą odkładać na później dzień, w którym powiedzą sakramentalne "tak". Którym znakom zodiaku najbardziej spieszy się do zamążpójścia?

Baran

Osoby spod znaku Barana są bardzo impulsywne. Do związku wskakuje jak do basenu – oczywiście na główkę, i zanurza się bardzo głęboko. W nowym związku Baran chce wszystko robić naraz. Potrafi wprowadzić się do partnera miesiąc po tym, jak zaczęli się spotykać, a zaręczyć się po trzech. Uważa, że jego pasja nie powinna być tłumiona. Osoba spod znaku Barana nie powinna być jednak zdziwiona, jeśli szybko zawarte małżeństwo rozpadnie się równie prędko. Baran uczy się tylko poprzez popełnianie spektakularnych błędów.

Byk

Osoba spod znaku Byka nie zabiera się za nic, w co nie wkłada całego serca i energii. Dotyczy to zarówno kariery, jak i związków. Kiedy Byk postanowi się zaangażować w relację miłosną, liczy się dla niego tylko długi dystans. Nawet jeśli w związku pojawiają się zawirowania czy zerwania, osoba spod znaku Byka najpewniej da partnerowi kolejną szansę. Być może nawet ostatecznie zdecyduje się na ślub ze szkolną miłością, którą znała całe życie. Nie chce tracić czasu z dala od ukochanej osoby i marzy o tym, żeby małżeństwo łączyło ich już zawsze.

Zobacz także: Cechy, których faceci nienawidzą w Twoim znaku zodiaku

Waga

Osobami spod znaku Wagi opiekuje się Wenus, czyli planeta miłości. Nic więc dziwnego, że każdy ich związek przypomina małżeństwo – bez względu na to, czy rzeczywiście zakończy się sakramentalnym „tak”. Waga musi przejść przez parę związków aby odkryć, jaki partner naprawdę jej pasuje. Jeśli trafi na swój ideał od razu, będzie chciała natychmiast zmierzać do ołtarza. W przeciwnym razie będzie powtarzać ten sam schemat z kolejnymi partnerami, aż znajdzie takiego, który dopasuje się do niej. Być może reszta znaków zodiaku powinna brać przykład z takiego podejścia Wagi do związków – w końcu nie chodzi o to, by na siłę się dla kogoś zmieniać, tylko trafić na partnera, z którym od razu poczujemy silną więź.

Źródło: cosmopolitan.pl

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.77 / 5
Kobieta (Ocena: 2) 03.05.2018 17:42
Jestem w związku małżeńskim z panem z pod znaku byka nic nie pasuje co jest napisane o znaku byk
odpowiedz
Ant (Ocena: 5) 07.04.2018 18:25
Zgadza się w pełni, jak patrzę na wosich znajomych, mam pytanie co z reszta znaków ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 19:50
Ja jestem z facetem waga 6 lat I co nie ma pierscionka ..wiec zupelnie sie z tym.nie zgadzam .A jestem nie brzydka ,faceci ciagle mnie podrywaja.
odpowiedz
Marek (Ocena: 5) 06.04.2018 17:29
Dodatkowe 200 złotych na zakupy w Rossmanie! http://tnij.at/256656
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 15:18
ale gów.no piszeta su.nie opiekacze z was
odpowiedz

Polecane dla Ciebie