Cechy, których faceci nienawidzą w Twoim znaku zodiaku

Sprawdź, co mają Ci do zarzucenia.
Cechy, których faceci nienawidzą w Twoim znaku zodiaku
Fot. Unsplash
04.04.2018

Choć rzadko się do tego głośno przyznajemy - niemal wszystko robimy z myślą o płci przeciwnej. To całkowicie normalne, że chcemy podobać się mężczyznom. To dla nich udoskonalamy swój wizerunek i pracujemy nad manierami, by zostać kobietą idealną. Taką, której żaden facet się nie oprze. Z różnym skutkiem. Faktem jest, że panowie potrafią oszaleć na naszym punkcie, ale to oczywiście nie oznacza, że pozostają ślepi na nasze wady…

Nawet jeśli sama uważasz siebie za ósmy cud świata bez żadnej widocznej rysy - prędzej czy później będziesz musiała ujawnić swoją słabość. Nikt nie może być przez 24 godziny na dobę idealny. Co można zarzucić tobie? Według astrologów wszystko zapisane jest w gwiazdach. Możesz wyglądać perfekcyjnie i zachwycać osobowością, ale słabszych stron nie ukryjesz. Jakie przypisane są twojemu znakowi zodiaku?

Sprawdź koniecznie, by przynajmniej zdawać sobie z tego sprawę. Albo spróbować nad tym popracować. Chociaż to nie będzie wcale łatwe.

Zobacz również: Twój znak zodiaku zdradza, jaki zawód będzie wykonywał... Twój mąż

wady znaków zodiaku

fot. Unsplash

BARAN

Nie potrafisz panować nad swoimi emocjami i łatwo im ulegasz. Brakuje ci delikatności i jesteś postrzegana jako osoba wręcz agresywna. Rzadko kiedy zastanawiasz się nad tym, co mówisz. Niektórzy twierdzą, że masz problem z dobrymi manierami.

BYK

Brakuje ci energii, która napędzałaby cię do działania. Wolisz siedzieć w miejscu i czekać, aż sytuacja sama się rozwinie. Jesteś powolna i mało zdecydowana. Łatwo się rozpraszasz, ale kiedy ktoś zajdzie ci za skórę - lubisz się mścić.

BLIŹNIĘTA

Masz słomiany zapał. Wciąż rozpoczynasz nowe przedsięwzięcia, nie kończąc tych poprzednich. Łatwo się zniechęcasz i rozpraszasz. Nie jesteś romantyczką słuchającą głosu serca. Wszystko próbujesz objąć rozumiem i działasz do bólu zdroworozsądkowo.

RAK

Bardzo szybko zmieniasz nastawienie do świata i ludzi, dlatego nigdy nie można przewidzieć twojej reakcji. Masz ogromny problem z samodzielnością. Nie potrafisz podejmować własnych decyzji. Nie lubisz zmian.

Zobacz również: Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

wady znaków zodiaku

fot. Unsplash

LEW

Uważasz siebie za pępek świata, któremu wszyscy powinni się podporządkowywać. Bywasz narcyzem, który za bardzo skupia się na swoim wyglądzie. Robisz wszystko, by zyskać uznanie i wpadasz w szał, kiedy inni cię nie doceniają.

PANNA

Zawsze masz dużo do powiedzenia i zazwyczaj jest to krytyka cudzych zachowań, a nawet wyglądu. Jesteś przesadnie dokładna. Nie spoczniesz, dopóki nie zrealizujesz swojego planu. Skupiasz się na drobnostkach, nie dostrzegając całości.

WAGA

Starasz się być bezkonfliktowa, a przez to stajesz się bezbarwna. Nie podejmujesz własnych decyzji i rzadko zajmujesz stanowisko w jakiejś sprawie. Byle tylko nie narazić się innym. Masz ewidentny problem z braniem odpowiedzialności za siebie.

SKORPION

Twierdzisz, że wybaczasz, ale zapamiętujesz na zawsze, by w nieoczekiwanym momencie wziąć odwet. Zemstę uważasz za naturalną kolej rzeczy. Masz skłonność do osaczania mężczyzn i uzależniania ich od siebie.

Zobacz również: To te znaki zodiaku mają szanse zostać milionerami!

 

wady znaków zodiaku

fot. Unsplash

STRZELEC

Żyjesz w przekonaniu, że wszystko wiesz najlepiej. Gardzisz cudzą niewiedzą i ciągle wszystkich poprawiasz. Niektórzy twierdzą, że jesteś dwulicowa - mówisz jedno, a robisz drugie. Wciąż moralizujesz i upominasz, a sama najbardziej grzeszysz.

KOZIOROŻEC

Jesteś karierowiczką nastawioną na szybką karierę. Do celu dążysz po trupach, nie oglądając się na to, czy po drodze kogoś skrzywdzisz. Bardzo dużo wymagasz od siebie, ale też od innych. Mało komu udaje się sprostać twoim oczekiwaniom.

WODNIK

Jesteś postacią bardzo oryginalną. Czasami aż za bardzo, więc ludzie mają kłopot, żeby do końca się rozszyfrować i zrozumieć. Nie dostosowujesz się do otoczenia - to ono ma się dopasować do ciebie. Wydajesz się mało czuła i wręcz chłodna.

RYBY

Ciągle na wszystko narzekasz, przez co stwarzasz wrażenie ofiary losu. Zawsze uważasz, że to ty masz najgorzej i cały świat sprzysiągł się przeciw tobie. Masz skłonność do uzależnień. Notorycznie zmieniasz zdanie.

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 1) 03.08.2018 15:47
Ryby-właśnie wręcz przeciwnie mam...musi być naprawdę źle,żebym zaczęła narzekac
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 22:09
Myslałam ze o blizniaki beda bardziej niz zwykle opluwane a tu taka normalnosc i brak uchylen;)
zobacz odpowiedzi (2)
rak (Ocena: 5) 04.04.2018 19:11
rak sto procent prawda !!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 18:02
Lew - gowno prawda!!heheh...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2018 17:34
Skorpion - zgadza się, potrafię ludziom wygarnąć rzeczy sprzed 15 lat, a jak ktoś raz mi podpadł, to chowam urazę na zawsze. Staram się to wykorzenić, ale mi nie wychodzi, po prostu gdy ktoś mnie skrzywdzi lub urazi, to nie potrafię wybaczyć.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie