Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej

Wierność nie została im zapisana w gwiazdach...
Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/618259855067275982/ & https://pl.pinterest.com/pin/561120434806367669/)
09.03.2018

Nawet jeśli nie wierzysz w horoskopy, powinnaś wziąć to pod uwagę. Przezorności nigdy dość, a zdaniem ekspertów zajmujących się astrologią - niektórzy mają skłonność do niewierności zapisaną w gwiazdach. Pomimo najszczerszych chęci, nie są w stanie oszukać natury i prędzej czy później zdarza im się skoczyć w bok.

Jak przekonuje serwis Fakt24.pl, zanim zwiążesz się z mężczyzną, powinnaś przeanalizować jego datę urodzenia. A zwłaszcza znak zodiaku, pod jakim się urodził. Ta niepozorna kwestia ma mieć ogromny wpływ na jego życie uczuciowe i skłonność do zdrady. Nikt nie twierdzi, że on na pewno znajdzie sobie inną i nie będzie potrafił stworzyć stałego, monogamicznego związku. Ryzyko jest jednak większe, niż w innych przypadkach.

Miej się na baczności, jeśli twoje serce bije mocniej do przedstawiciela któregoś z tych pięciu znaków. Nie można wykluczyć, że wkrótce cię zrani…

Zobacz również: Te 3 znaki zodiaku nie nadają się do związku

zdrada z znak zodiaku

fot. Unsplash

SKORPION

Mężczyzna wyjątkowo namiętny i ciągle poszukujący wrażeń. Raczej nie typ monogamisty. Od partnerki oczekuje przede wszystkim wyrozumiałości dla jego wybryków. A te mogą oznaczać zbyt bliskie relacje z innymi kobietami. Jest mało romantyczny i często podejmuje ryzyko. Z dnia na dzień może stwierdzić, że kocha inną.

STRZELEC

Najważniejszą wartością w życiu jest dla niego wolność. To kłóci się trochę z trwałym związkiem. Strzelec uwielbia przygody, także za plecami swojej wybranki. Działają bardzo spontanicznie i potem szybko tego żałują. Zastanów się dwa razy, zanim przyjmiesz jego oświadczyny po miesiącu znajomości. Wkrótce najprawdopodobniej zmieni zdanie.

Zobacz również: Te 3 znaki zodiaku będą miały BARDZO udane życie miłosne tej wiosny!

zdrada z znak zodiaku

fot. Unsplash

WAGA

Typowy narcyz przekonany o swojej wyjątkowości. Nie mylić ze zdrową pewnością siebie. Waga uważa się za ósmy cud świata i lubi sprawdzać, czy jego urok działa na każdą napotkaną kobietę. W związku oczekuje namiętności i troski. Jeśli niewystarczająco się nim zaopiekujesz - prędzej czy później zacznie szukać szczęścia w ramionach innej.

BARAN

Cechuje go brak rozwagi. Jego decyzjami kierują chwilowe emocje, a nie rozsądek. Dlatego nigdy nie możesz być pewna, że wybrał ciebie, bo naprawdę tak czuje, czy tylko tak mu się przez chwilę wydawało. Baran potrafi być lojalny, ale tylko pod warunkiem, że oddasz mu się w 100 procentach. Kiedy pojawiają się wątpliwości - może uciec.

 

zdrada z znak zodiaku

fot. Unsplash

BLIŹNIĘTA

Osoby wyjątkowo towarzyskie, ale mające problem z utrzymywaniem dłuższych znajomości. Ludzie w ich otoczeniu pojawiają się i znikają. Niestety, dotyczy to także związku. Mężczyzna spod tego znaku jest podatny na wpływy oraz wdzięki. Niby kocha, ale wystarczy uśmiech ze strony innej kobiety i na chwilę zapomina o swojej wybrance.

Twój wybranek jest reprezentantem któregoś z tych znaków? Spokojnie. Od każdej reguły zdarzają się wyjątki, a data urodzenia nie musi przekreślać szczęścia w miłości. Ostrożności jednak nigdy za wiele.

Przy okazji warto sprawdzić, które znaki zodiaku najbardziej do siebie pasują.

Polecane wideo

Komentarze (16)
Ocena: 4.75 / 5
Iwona (Ocena: 5) 12.08.2018 18:55
Jestem zodiakalnym Baranem i przeciwieństwem tego co piszecie.
odpowiedz
Anka (Ocena: 5) 08.08.2018 05:28
Właśnie byłam z żonatym skorpionem... Zakochałam się i jak dobrze że jest taki niewierny. Jest wspaniały...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.08.2018 13:17
ten kto to pisał musiał sporo wycierpieć od autentycznego ludzkiego barana ,,,ja jestem równiez baranem i znam ich wiele i wszystko to wspaniałi ludzie i wierni przyjacie cholernie zdolni i artystyczne dusze
odpowiedz
samotnosc2018 (Ocena: 5) 29.06.2018 22:52
36 lat mojej pracy z astrologia. Rozne horoskopy. To o czym piszecie w artykule i pewne komentarze na temat znakow zodiaku swiadcza o całkowitej nieznajomości tematu!!!! W Polsce jest jedna osoba która jest najlepszym astrologiem. Swiatowa czolowka!!!Nie reklamuje się i dostac się do niej jest b.trudno!! A mój podpis wynika z tego ze za dobrze poznałem astrologie !!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2018 22:18
Nie macie pojęcia o astrologii i wypisujecie same bzdury. Pozdrawiam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie