Te 3 znaki zodiaku nie nadają się do związku

Zapomnij o ślubie. Trwałej relacji z tego nie będzie.
Te 3 znaki zodiaku nie nadają się do związku
Fot. iStock
27.02.2018

Wybierając partnera kierujemy się przede wszystkim tym, czy wizualnie i charakterologicznie nam odpowiada. Wymarzona druga połowa powinna radować serce i oczy, być wsparciem i w podobny sposób wyobrażać sobie przyszłość. Tylko wtedy coś może z tego wyjść. Ale to nie wszystko… Okazuje się, że znak zodiaku też może, a wręcz powinien mieć znaczenie.

Przedstawiciele niektórych z nich, choćby chcieli, nie są w stanie stworzyć trwałej relacji. Przechodzą z jednego związku do drugiego i niewiele z tego wynika. Albo sami szybko się poddają, albo to druga osoba dziękuje im za znajomość - informuje Bustle.com. Ich brak szczęścia w miłości jest zapisany w gwiazdach i trudno z tym walczyć. O ślubie i miłości do grobowej deski mogą jedynie pomarzyć.

Ile w tym prawdy? Sprawdź. Być może sama jesteś jednym z nich albo znasz kogoś z tej krótkiej listy…

Zobacz również: Znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. Zafundują Ci miłosny koszmar

znak zodiaku a związek

STRZELEC (23.11 - 21.12)

Największym problemem Strzelców jest to, że do miłości podchodzą bardzo lekkomyślnie. Kierują się wyłącznie emocjami, a nie zdrowym rozsądkiem. Bardzo szybko decydują się na stworzenie związku i jeszcze szybciej tego żałują. Czasami kończy się to na ślubnym kobiercu, ale nie trwa długo.

Choć Strzelca charakteryzuje pozytywne nastawienie do świata i ludzi, to w życiu uczuciowym bardzo się gubi. Rozstaje się szybko i na pewno nie bezboleśnie. Potrafi wtedy skrzywdzić drugą połowę.

Nie nadaje się do związku z osobą ceniącą stabilizację i do bólu przewidywalną. Bardzo pedantyczny partner też nie zapowiada niczego dobrego.

Zobacz również: Które znaki zodiaku do siebie pasują?

znak zodiaku a związek

BARAN (23.03 - 18.04)

Przedstawicielom tego znaku zodiaku na pewno nie jest pisany pewny siebie, uparty i przesadnie przebojowy partner. Lepszym rozwiązaniem jest relacja z osobą spokojniejszą i mniej gwałtowną od siebie, bo w przeciwnym razie może bardzo iskrzyć. Partner powinien być przede wszystkim opiekuńczy i namiętny.

Baran za wszelką cenę szuka miłości, a taka desperacja rzadko kiedy jest dobrym doradcą. Szybko się zakochuje, a później bardzo cierpi. Od drugiej połowy często wymaga zbyt wiele, a kiedy ta nie podoła - szuka szczęścia u boku kogoś innego.

Skacze z kwiatka na kwiatek. Chociaż marzy o stałym i przewidywalnym związku, zazwyczaj niewiele z tego wychodzi.

Zobacz również: Te znaki zodiaku są najwierniejsze w związku. One cię nie skrzywdzą!

znak zodiaku a związek

WODNIK (21.01 - 18.02)

W życiu ceni sobie przede wszystkim wolność i swobodę. Nie lubi ograniczeń i utartych schematów. Wciąż szuka czegoś nowego i jeszcze bardziej ekscytującego. To może uniemożliwić trwały związek, który wymaga większej cierpliwości. Sprawy nie ułatwia też bardzo trudny charakter.

Wodnika bardzo trudno namówić na formalizację związku. Ślub postrzega jako ograniczenie własnej wolności. W relacjach damsko-męskich ceni niezobowiązujące romanse i przygodę. A to, jak wiadomo, może się różnie skończyć. Przedstawicielki tego znaku są zdecydowanie lepszymi przyjaciółkami, niż partnerkami.

Trwały związek, o ile to w ogóle możliwe, są w stanie stworzyć wyłącznie z osobą, która nie będzie się specjalnie narzucała.

Komentarze (11)

Ocena: 4.64 / 5
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 13:49
Link- www.up8.xyz/0ed5f 'Czy wiesz ze średnie IQ to 105? Np Sharon Stone ma IQ 154! A Ty jakie masz?? > Sprawdź swoje IQ i podziel sie ze znajomymi wynikiem :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 07:44
Moja mama jest zodiakalnym strzelcem i jest w długoletnim związku.... także nie trafione
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 19:46
Baran owszem, ale jako B A R A N życiowy baran
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 19:44
Śrutu tutu majtki z drutu, ludzie tu nie chodzi o znak zodiaku tylko o charakter...infantylizacja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 18:30
moj maz jest yodiakalnym baranem ..cudowny czlowiek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo