Znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. Zafundują Ci miłosny koszmar

Ranking znaków zodiaku, które krzywdzą swoich partnerów.
Znaki zodiaku, z którymi nie stworzysz udanego związku. Zafundują Ci miłosny koszmar
Fot. iStock
23.02.2018

Każda z nas marzy o znalezieniu swojej drugiej połówki. Chciałybyśmy mieć własnego księcia z bajki, który będzie nas kochał, szanował i wielbił aż po grób. Niestety, zazwyczaj zanim natrafimy na Tego Jedynego, na naszej drodze pojawia się sporo żab. Mowa o toksycznych facetach, z którymi nie da się stworzyć udanego związku. Czy krzywdzą nas celowo? Nie zawsze - większość z nich ma to po prostu w swojej naturze. Okazuje się bowiem, że predyspozycje do łamania serca można mieć zapisane... w gwiazdach.

Które znaki zodiaku krzywdzą partnerów najczęściej? Sprawdźcie.

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo porywcze. Najpierw działają, potem myślą. Może to skutkować wieloma napięciami w związku.Baran zezłości się o coś na partnera i zamiast spróbować wyjaśnić sytuację - doprowadzi do ostrej awantury. Taka impulsywność może być pociągająca, ale nie na dłuższą metę...

Byk

Z natury Byki są bardzo pewne siebie, ale kiedy ktoś im podpadnie - po prostu się od tej osoby odcinają. Tak samo postępują w związku. Nie potrafią rozmawiać o tym, co je boli. Wolą milczeć i tłamsić w sobie żale. Efekt? Zerwanie bez szans na wybaczenie i powrót.

Bliźnięta

Związek z osobą spod tego znaku zodiaku to prawdziwe wyzwanie. Jednego dnia tryska dobrym humorem i jest najkochańszym partnerem na świecie, by kolejnego wytykać najdrobniejsze przewinienia i szukać pretekstu do awantury. Jeśli lubisz ciągłe rozstania i powroty - związek z Bliźniętami jest właśnie dla ciebie.

Rak

Osoby spod tego znaku zodiaku nigdy nie krzywdzą swoich partnerów i nie łamią im serc. Są niezwykle uczciwe, wrażliwe i angażują się na 100 procent, jeśli istnieje choć cień szansy na uratowanie związku. Nawet jeśli dochodzi do rozstania - utrzymują nardzo dobre relacje ze swoimi eks.

Polecamy także: Które znaki zodiaku do siebie pasują?

 

 

 

 

łamacz serc

Fot. iStock

Lew

Lwy mają niezwykle dominującą osobowość, która ujawnia się przede wszystkim w relacjach damsko-męskich. Najczęściej tłamszą swojego partnera, obwiniając go za każde niepowodzenie. Lwy mają również skłonność do psychicznego dręczenia swoich eks. Rozstanie z nimi może być bardzo nieprzyjemne.

Panna

Osoba spod znaku Panny jest mistrzem wytykania błędów z przeszłości. Panna wybacza, ale nie zapomina. W najmniej spodziewanym momencie rzuca tekst: "Zawiodłeś mnie już nieraz, więc nie spodziewam się po tobie niczego dobrego", po czym wraca do swoich czynności jakby nigdy nic. Związek z nią potrafi być tak samo namiętny, jak frustrujący.

Waga

Bardzo wrażliwa, spokojna, dobra. Kiedy dochodzi do wniosku, że partner nie spełnia jej oczekiwań, robi wszystko, by to on z nią zerwał. Bierze na siebie winę, bo nikogo nie chce celowo ranić.

Skorpion

Im mocniej kogoś kocha, tym boleśniej potrafi go zranić. Od miłości do nienawiści jest u niego tylko krok. Dla ukochanej osoby jest w stanie zrobić wszystko, ale jeśli coś idzie nie po jego myśli - nie ma problemu z tym, by złamać partnerowi serce.

 

łamacz serc

Fot. iStock

Strzelec

Związek ze Strzelcem będzie bezproblemowy i przyjemny pod warunkiem, że będziesz spełniać wszystkie jego zachcianki. Osoby spod tego znaku zodiaku są bowiem bardzo egoistyczne i oczekują od partnera, że ten będzie spełniał wszystkie ich zachcianki. Jeśli zostaną zaniedbane - bez zbędnych wyjaśnień odejdą i poszukają kogoś, dla kogo będą najważniejsze.

Koziorożec

Jeśli zdecydujesz się na związek z Koziorożcem, przygotuj się na jedno: nigdy nie usłyszysz słowa "przepraszam". Koziorożce nie znoszą przyznawać się do błędu i nawet jeśli mają świadomość, że nawaliły w jakiejś sprawie, odwrócą kota ogonem. W zasadzie nigdy nie wiadomo, która kłótnia będzie oznaczała rozstanie, bo Koziorożec w swoim uporze pierwszy nie wyciągnie ręki na zgodę.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika należą niestety do największych łamaczy serc. Krzywdzą celowo i z premedytacją, czerpiąc z tego niebywałą satysfakcję. Nie wzruszają ich ani łzy, ani cierpienie partnera. Związek z nimi to szkoła życia.

Ryby

Ryby nie lubią łamać nikomu serc. Miewają w sobie ogromne pokłady czułości. Dla ukochanej osoby są w stanie poświęcić wiele. Niestety bardzo często tuszują swoje przewinienia lub zwalają winę na drugą połówkę.

Czy te opisy pokrywają się z Waszymi związkowymi doświadczeniami? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

 

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 4.93 / 5
M (Ocena: 5) 12.12.2019 10:48
Skorpion, większość to niestety prawda. Próbuję się kontrolować, ale różnie z tym wychodzi. Co do złamania serca to bujda, wolę swoje pomyśleć i siedzieć cicho. Przykład? Nie chce zranić siostry więc siedzę cicho na temat jej mężusia, który jest skończonym dupkiem a ona jest wpatrzony w niego i tego nie widzi więęc nic nie mówię ale za to bardzo dużo myślę
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2018 21:59
Panna i Bli-niak to dramat
odpowiedz
Tadeusz (Ocena: 5) 22.09.2018 21:57
Mój znak to Panna, potrafię dla ciepłej i kochającej kobiety zrobić wszystko i nie jest prawdą, żeczepiam sie czegoś i wytykam przeszłość, nie dotykam takich tematów, liczy się dla mnie oddanie, kulturai szacunek. Jestem.i należę do wiernych, nie liczą sie pieniądze ale osobista kultura i czystość. Miałem żonę Blizniaka , nie daj Boże mieć kogoś takiego, brak kultury, wulgarna i nie szanująca niczego, rozszedłem sie , to ni nie warta kobieta.
odpowiedz
Anoni. (Ocena: 4) 13.04.2018 13:44
Wodnik 100 pasuje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2018 21:44
Rak..z doświadczenia zupelne przeciwieństwo tego co opisane
odpowiedz

Polecane dla Ciebie