Jaki on ma znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać

Szukacie idealnego partnera? Na początku przekonajcie się, co na jego temat sądzi astrologia…
Jaki on ma znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Fot. Unsplash
27.10.2017

Panna

W wielu mniej lub bardziej poważnych rankingach mężczyźni spod tego znaku są uznawani za najlepszych kandydatów na towarzysza życia. Taki facet potrafi być prawdziwym przyjacielem kobiety, nieskorym do zdrad czy skoków w bok. Jakby tego było mało, Panny uchodzą za świetnych kucharzy i porządnisiów, którzy np. wyręczą nas w sprzątaniu domu. Oni po prostu lubią porządek, gdy idą spać, buty muszą stać przy łóżku na „baczność”, a spodnie leżeć złożone w kant.

Wady Panny? Nie należy spodziewać się po nim miłosnego szału i zatracania się w namiętności. U mężczyzn spod tego znaku często występują kompleksy seksualne, z którymi miewa kłopoty. Powodem zazwyczaj są jakieś stłumione pragnienia.

Lew

Bez wątpienia ma mnóstwo zalet, jest opiekuńczy, potrafi zatroszczyć się o kobietę, cechuje go również silnie rozbudzone poczucie sprawiedliwości, nie zniesie na przykład, aby w jego obecności spotkała kogoś krzywda. Wówczas miesza się w cudze sprawy, nawet gdyby miał się narazić na przykrości lub niebezpieczeństwo.

Jednak Lew może również stać się domowym tyranem. Odróżnia tylko dwa rodzaje poglądów: swoje własne i mylne, bo uważa, że posiada monopol na prawdę.  Bywa uparciuchem i egoistą. Współżycie z nimi jest czasami dość trudne, chyba że kobieta zrezygnuje z własnego zdania i będzie mu zawsze przyznawać rację.

Zobacz także: Faceci stworzyli ASTRO-RANKING. Przeczytaj, co myślą o Twoim znaku zodiaku...

Wodnik

Bardzo sympatyczny znak. Mężczyzna spod znaku Wodnika jest otwarty na świat, lubi życie towarzyskie, ma wiele pasji, nie znosi zaś rutyny, przymusu, ograniczeń i  wszystkiego, co narzucone, co może w jakiś sposób hamować jego wolność ruchów czy swobodę myślenia. Dzięki temu jest dobrym materiałem na partnera, z którym nie będziemy się nudzić, ale również na Piotrusia Pana, czyli chłopca, który nigdy tak naprawdę nie dorośnie.

Z Wodnika możemy nie mieć wielkiego pożytku w sypialni, bo często życie seksualne traktuje dość marginesowo. Po prostu bardziej interesują go inne sprawy.

Rak

Jeśli szukamy mężczyzny, którego celem życia nie będzie szlajanie się z kumplami po pubach, warto poszukać faceta spod znaku Raka. On z dużym prawdopodobieństwem będzie domatorem, najlepiej czującym się we własnych czterech ścianach. Ceniącym też dobre wychowanie i uprzejmość, nie znoszącym zaś chamstwa, bezczelności i cwaniactwa, przez co nie zawsze potrafiącym odnaleźć się w dzisiejszych czasach.

Współżycie z Rakiem nie jest szczególnie trudne, lecz należy szanować jego poglądy i sposób bycia. Dla mężczyzny spod tego znaku nie wolno być szorstką, unikajmy też jego oszukiwania, nawet w drobnych sprawach.

 

 

 

miłość znaki zodiaku

Fot. Unsplash

Baran

Mężczyzna spod tego znaku przez życie idzie przebojem i dzielnie walczy z przeciwnościami losu. Bywa jednak bardzo prostolinijny, mało subtelny, a także dość hałaśliwy, przez co nie każda kobieta uzna go za odpowiedni materiał na partnera życiowego, tym bardziej, że czasami naprawdę trudno dotrzymać takiemu facetowi kroku.

Baran pozornie jest dość trudny w pożyciu. Jaką wobec niego należy stosować taktykę? Nie przejmować się. Warto cierpliwie i spokojnie przeczekać ewentualny wybuch gniewu, śmiejąc się w duszy.

Skorpion

Może być z nim trochę problemów, bo większość Skorpionów bywa bowiem z natury podejrzliwa w stosunkach z ludźmi. Mężczyzna spod tego znaku z zasady nie ufa nikomu, bez względu na to, czy chodzi o informacje w mediach czy wierność partnerki. To powoduje, że związek z nim staje się czasami toksyczny, a nie każda kobieta dobrze znosi permanentny brak zaufania ze strony faceta.

Skorpion nigdy nie zapomina doznanych krzywd i urazów, choćby je wybaczył. Ma jednak także dobrą pamięć dla wyświadczonych mu przysług, dlatego potrafi być oddanym przyjacielem.

 

miłość znaki zodiaku

Fot. Unsplash

Ryba

Związek z mężczyzną spod tego znaku jest niekiedy trudny, bo Ryba bywa oryginałem. Zaprosisz go na obiad – zgodzi się przyjść. Krótko potem telefonuje, że jednak się nie pojawi. Kiedy już wszyscy siedzą przy stole, on zjawia się niespodziewanie. Na ogół jednak jest to facet łagodny i ustępliwy, choć jednocześnie uparty, trudno go przekonać, że może się mylić.

Ryba może być jednak bardzo oddanym partnerem, z którym trudno się nudzić, bo zwykle ma mnóstwo zainteresowań i chętnie dzieli się nimi z otoczeniem. Niestety często wykazuje również skłonność do używek: alkoholu, narkotyków czy lekarstw. No i nie trzymają się go pieniądze.

Koziorożec

Bardzo ambitny typ, nikt nie jest bardziej zacięty, wytrwały i uparty niż Koziorożec. Nikt nie dąży do celu tak konsekwentnie, cierpliwie i nieustępliwie jak on. Problem pojawia się, gdy sukces jednak nie przychodzi. Mężczyzna spod tego znaku źle znosi porażki, przez co często popada w pesymistyczny nastrój.

Koziorożec czasami sprawia wrażenie sztywnego ponuraka. Jednak wielokrotnie okazuje się, że są to tylko pozory. Gdy poznamy go bliżej okazuje się miłym i wesołym facetem, z dużym poczuciem humoru. I sporym temperamentem seksualnym, co też nie jest przecież bez znaczenia.

RAF

miłość znaki zodiaku

Fot. Unsplash

Strzelec

Czasem trudno za nim nadążyć, bo żywiołem faceta spod tego znaku jest aktywność i ruch. Cechuje go energia oraz niecierpliwość. Idzie przez życie wesoły, pełen optymizmu, jest szczery i otwarty, nie potrafi dusić w sobie urazów czy knuć za plecami.

Problemem Strzelca bywa jednak niecierpliwość, skłonność do brawury i nieprzemyślanych działań, co często bywa problemem nie tylko dla niego, ale również partnerki. Czasem jest aż za bardzo szczery, co niektórzy uznają za brak delikatności.

Bliźnięta

Niekonsekwencja – to słowo najlepiej oddaje istotę faceta spod tego znaku. On po prostu ciągle szuka czegoś nowego, nudzi się tym, co stałe. Dlatego tak często zmienia pracę, miejsce zamieszkania czy poglądy. Może to dotyczyć również kobiet, dlatego Bliźnięta bywają niezbyt wiernymi partnerami.

Także w życiu erotycznym często brak mu konsekwentnej wytrwałości, choć w sypialni potrafi być gorącym i żarliwym kochankiem. Jednak w tym względzie wymaga dużo również od kobiety.

 

miłość znaki zodiaku

Fot. Unsplash

Waga

Facet spod tego znaku zazwyczaj lubi spokój, częściej szuka ugody i porozumienia niż kurczowego trzymania się swoich koncepcji, dzięki czemu może być świetnym materiałem na partnera. Chciałaby wszystkim w miarę możności dogodzić, co jak wiadomo, jest niemożliwe, dlatego niekiedy wynikają z tego problemy.

Wagi często są gadułami, kochającymi rozwlekłe opowieści, co bywa męczące dla otoczenia. Bardzo dbają też o swój wygląd, a na jego humor potrafią wpłynąć drobne na pozór szczegóły, na przykład urwany guzik przy koszuli.

Byk

Niezły kandydat na męża. Byk ceni życie rodzinne, zazwyczaj jest domatorem, który lubi spokój, dobre jedzenie i harmonię, dlatego stara się nie wywoływać nieporozumień. Bez względu na wykonywany zawód myśli głównie o pieniądzach, które wprawdzie bezpośrednio szczęścia nie dają, ale ułatwiają życie i wspaniale chronią przed przeciwnościami losu.

Byk jest wierny i stały w uczuciach, lecz od kobiety wymaga, by była mu oddana, a przede wszystkim o niego dbała, zwłaszcza w kuchni. Jeśli zatem nie lubimy gotować, lepiej rozejrzeć się za innym facetem.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
Nela12 (Ocena: 5) 27.10.2017 22:27
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 15:20
moj skorpion
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 08:44
Co do skorpiona zgadza się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.10.2017 02:09
Lew i ryby zgadzają się w 100 procentach, koziorożec też, ale ten którego znam nie jest za bardzo ambitny.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie