Faceci stworzyli ASTRO-RANKING. Przeczytaj, co myślą o Twoim znaku zodiaku...

Oto co astrologia mówi im o Tobie...
Faceci stworzyli ASTRO-RANKING. Przeczytaj, co myślą o Twoim znaku zodiaku...
Fot. iStock
24.10.2017

Być może astrologia nie jest najważniejszą kwestią, jaką mężczyźni biorą pod uwagę, kiedy wybierają sobie partnerkę. Faceci rzadko pytają, jakiego jesteśmy znaku zodiaku, a już naprawdę nieliczni wiedzą, co może to oznaczać. Jeśli w ogóle interesuje ich ten temat, to raczej jako ciekawostka niż wyznacznik - ta do mnie pasuje, a od tej lepiej trzymać się z daleka. To jednak nie oznacza, że dzień i miesiąc urodzenia nie ma znaczenia.

Z czasem przekonujemy się, że chyba jednak coś jest na rzeczy i znak zodiaku nie jest kwestią przypadku. Poznając lepiej drugą osobę, utwierdzamy się w przekonaniu, że bycie Rybą, Wagą czy Panną sporo zdradza. Co konkretnie? Tego dowiadujemy się z krótkiej ankiety przeprowadzonej na grupie kilkunastu mężczyzn.

Ich zadaniem było uporządkowanie damskich znaków zodiaku od najbardziej sympatycznego, do tego, z którym najtrudniej się dogadać. Sprawdź, co myślą o tobie…

Zobacz również: Miłosny HOROSKOP NA JESIEŃ ♥

Ranking znaków zodiaku

fot. Unsplash

12. Wodnik

Ciągle coś jej się nie podoba i wszystkiego się czepia. Szuka dziury w całym. Wydaje się mało sympatyczna i zyskuje dopiero przy bliższym poznaniu. O ile wcześniej wszystkich do siebie nie zrazi.

11. Skorpion

Jeśli ma problemy, wtedy winą za nie obarcza wszystkich wokół, a nie siebie. Podejrzliwa wobec mężczyzn. Według niej każdy facet prędzej czy później zdradzi. Całkiem możliwe, że sama do tego prowokuje. Inteligentna.

10. Lew

Miewa wahania nastroju - od euforii do skrajnej depresji w ciągu 10 minut. Trudno ją rozgryźć, dlatego dla mężczyzny jest wyzwaniem. Jeśli się angażuje, to na poważnie. Nigdy nie uchyla się odpowiedzialności.

9. Byk

Silny charakter. Dla większości facetów chyba zbyt silny, bo na tendencję do dominowania w związku. Niczego się nie boi i wszystko ma pod kontrolą. Nie przejmuje się raczej swoim wyglądem, co może być problemem.

Zobacz również: Seks & astrologia: Z którym znakiem zodiaku będzie Ci najlepiej w łóżku?

Ranking znaków zodiaku

fot. Unsplash

8. Koziorożec

Nie potrafi usiedzieć w miejscu, co oznacza również tendencję do częstej zmiany partnerów. Szybko się zakochuje, ale później najczęściej tego żałuje. To nie jest materiał na kurę domową. Nie lubi i nie radzi sobie z domowymi obowiązkami.

7. Waga

Udaje niedostępną i to nawet będąc w poważnym związku. Królowa fochów i niedopowiedzeń. Ufa tylko nielicznym i nigdy do końca. Potrafi się jednak zaangażować i raczej nie szuka wrażeń na boku. Przewidywalna.

6. Ryby

Wciąż dąży do doskonałości i co najgorsze - często wydaje jej się, że już ją osiągnęła. Z tego powodu daje sobie prawo do poprawiania i dyrygowania innymi. Kocha mocno i bezgranicznie, wybaczając niemal wszystko.

5. Strzelec

Kobieta do rany przyłóż. Ciągnie ją do słabych jednostek, które potrzebują pomocy. Nie jest raczej kochanką, ale opiekuńczą matką. W sypialni bez szału, ale w kuchni nie ma sobie równych. Ceni sobie proste życie.

Zobacz również: Te znaki zodiaku tworzą najmocniejsze związki!

Ranking znaków zodiaku

fot. Unsplash

4. Rak

Ma zamiłowanie do luksusu i na pierwszy rzut oka wydaje się trochę zmanierowana, ale zazwyczaj to tylko pozory. W rzeczywistości wiele przeszła i bardziej cieszą ją relacje, niż rzeczy fizyczne. Potrafi sporo od siebie dać i czerpie z tego satysfakcję.

3. Baran

Może nie jest perfekcyjną panią domu, ale świetnie się z nią rozmawia, jest energiczna, szuka nowych wyzwań. Nie lubi nudy, ale od czasu do czasu potrafi także zwolnić. Trochę za bardzo wszystkim się przejmuje, więc sama wymaga wsparcia.

2. Panna

Maksymalnie kobieca, ale równocześnie bardzo praktyczna. Lubi się malować i przebierać, ale kiedy trzeba - chwyci za młotek i sama wbija gwoździa. Zadbana i silna. Szuka dokładnie takiego samego partnera.

1. Bliźnięta

Emocjonalna, czasami może za bardzo, ale też wyjątkowo zaangażowana we wszystko co robi. Pracę, przyjaźń, związek, macierzyństwo. Inteligentna i pomocna. Jedna z nielicznych kobiet, których można być w 100 proc. pewnym.

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 1) 13.11.2018 19:01
Mój brat i przyjaciółka są spod znaku wodnika. Bardzo spokojne osoby, unikają wszelkich konfliktów i wolą się nie odzywać zamiast robić problem tam gdzie go nie ma :)
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 02.08.2018 06:53
Prawda.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 31.05.2018 14:18
Baran się nie zgadza - kobiety toksyczne, unikać! Na początku tworzą piękną bajkę, żeby faceta do siebie przywiązać, potem - horror.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.02.2018 07:48
Ja jestem z pod znaku Bliźniąt ...i ludzie głupoty piszą egoisci ...
odpowiedz
Tylko nie bliznieta (Ocena: 3) 11.11.2017 18:03
Moja mama jest spod znaku bliźniąt, mega egoistka, jest bardzo wygodna i nigdy skora do pomocy. Nie mozna na nia wogole liczyć.Ponadto bardzo krytyczna do swoich bliskich.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie