TEST: Zdradź nam, w którym miesiącu urodził się Twój chłopak, a powiemy Ci o nim wszystko

Sprawdź, czy na pewno powinnaś z nim być.
TEST: Zdradź nam, w którym miesiącu urodził się Twój chłopak, a powiemy Ci o nim wszystko
Fot. iStock
12.07.2017

Kiedy wybierasz partnera, zwracasz uwagę na wiele szczegółów. Zaczyna się od wyglądu, później poznajesz jego charakter, sprawdzasz jak zachowuje się w sytuacjach kryzysowych, oceniasz jego zaangażowanie, a nawet skłonność do zdrady. Docelowo szukamy tego jedynego, więc facet musi być po prostu doskonały. Albo przynajmniej bliski ideałowi. Możesz to sprawdzić w jeszcze jeden sposób…

Nawet jeśli nie wierzysz w horoskopy i wątpisz, czy data urodzenia może mieć wpływ na osobowość - tym razem warto dać szansę astrologii. Zdradź nam, w jakim miesiącu obiekt twoich westchnień przyszedł na świat, a my powiemy ci, jakim będzie partnerem. Poznasz jego najmocniejsze strony, ale i wady, które mogą wszystko zepsuć. Polegaj przede wszystkim na własnych obserwacjach, ale daj też szansę gwiazdom.

Czy to materiał na tego jedynego, a może bardziej przelotna znajomość, która zupełnie nie rokuje? Tutaj dowiesz się o nim więcej.

Zobacz również: Miesiąc urodzenia ma znaczenie: Wpływa na Twój wzrost, wagę i pierwszą miesiączkę!

 

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Thinkstock

STYCZEŃ

Mężczyzna bardzo skromny i raczej nieśmiały. To bardziej ty walczyłaś o niego, niż on o ciebie. Przypomina duże dziecko, które ciągle należy pilnować. Ma swoje dziwne przyzwyczajenia i zależy mu przede wszystkim na własnej wygodzie. Zaangażowany w związek i godny zaufania. W łóżku przeciętniak.

LUTY

Człowiek zaborczy i przekonany o swojej wyjątkowości. Brakuje mu pokory. Zdarza mu się ignorować potrzeby partnerki. Czasami przypomina ojca, który wychowuje i karci. Związek z nim to gwarancja pojawiających się i przemijających kryzysów. Na pewno nie będziesz się nudziła. Spokoju nie zaznasz.

MARZEC

Związkowy ideał, który własne potrzeby stawia na dalszym planie. Bardzo troszczy się o swoją partnerkę, a czasami bywa wręcz nadopiekuńczy. Niczego nie dusi w sobie - otwarcie opowiada o oczekiwaniach i problemach. W sypialni przemienia się w małego chłopca, którym musisz pokierować. Komplemenciarz.

Zobacz również: Co mówi o Tobie miesiąc urodzenia?

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Thinkstock

KWIECIEŃ

Potrafi być bardzo czarujący, ale raczej tylko na początku znajomości. Kiedy zdobędzie kobietę - natychmiast spoczywa na laurach. Nie oczekuj, że życie z nim będzie niekończącą się przygodą. Raczej trwaniem. Jeśli cenisz sobie swobodę i święty spokój, to lepiej nie mogłaś trafić. Zazdrość jest mu obca.

MAJ

Pozuje na nieprzejednanego twardziela, ale w środku jest bardziej miękki od ciebie. Często się wzrusza i potrafi wybuchnąć płaczem w najmniej oczekiwanym momencie. Mężczyzna bardzo rodzinny, dlatego będzie naciskał na szybki ślub i dzieci. Jako mąż i ojciec sprawdzi się doskonale. Seksualny średniak.

CZERWIEC

Człowiek odrobinę nadwrażliwy. Empatyczny, pomocny i dobry, ale skupiony przede wszystkim na własnych uczuciach. Łatwo go urazić i zranić. Miewa fochy i pod tym względem mógłby konkurować z kobietami. Jeśli kocha, to na zawsze. A w sypialni czeka na twoje polecenia, bo nie do końca wierzy we własną męskość.

Zobacz również: Co o Twoim życiu intymnym mówi miesiąc, w którym się urodziłaś?

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Thinkstock

LIPIEC

Ciągle się śmieje i tak naprawdę nie wiadomo, czy cokolwiek traktuje poważnie. Podobnie może być ze związkiem. Jednego dnia mówi, że kocha, a kolejnego wygarnie ci, że zniszczyłaś mu życie. Emocjonalny rollercoaster. Nie szuka przygód i jest materiałem na bardzo oddanego męża. Pomimo wahań nastroju. Doskonały kochanek.

SIERPIEŃ

Życie z nim będzie przypominało bajkę. Bajkę, w której niewiele się dzieje, ale wszyscy są uśmiechnięci i szczęśliwi. Co powiesz, to zrobi. Typowy pantoflarz, który nikogo nie chce denerwować i zawieść. Ale to nie oznacza, że nie potrafi być prawdziwym samcem. O tym przekonasz się w sypialni.

WRZESIEŃ

Skacze z kwiatka na kwiatek, bo taka jego natura. Musisz się naprawdę postarać, żeby utrzymać go przy sobie. Zazwyczaj po kilku miesiącach szuka już nowych wrażeń. Ale jest na to sposób - powiedz mu, że chcesz mieć z nim dzieci. O niczym bardziej nie marzy. Tylko rodzina może go utemperować i uspokoić.

miesiąc urodzenia a osobowość

fot. Thinkstock

PAŹDZIERNIK

Człowiek skomplikowany, bo łączący w sobie zarówno cechy męskie, jak i te typowo kobiece. Wygląda na silnego i zdecydowanego, a jest raczej typem wrażliwca. Potrafi tupnąć nogą, by po chwili przepraszać za swoje zachowanie. Ale chyba bardzo mu to wybaczyć, bo nikt tak szybko ci się nie oświadczy.

LISTOPAD

Prawdziwy samiec. 150 procent męskości. Brzmi dobrze, ale często bywa problematyczne. Dogadacie się pod jednym warunkiem - uznasz jego zwierzchnictwo i odpowiada ci typowo kobieca rola w związku. Jeśli szukasz kogoś, o kogo będziesz mogła się troszczyć, to świetnie trafiłaś. Więcej wymaga, niż daje.

GRUDZIEŃ

Potrafi bardzo otwarcie rozmawiać o uczuciach, dlatego już po kilku spotkaniach powie ci, czy widzi przed wami wspólną przyszłość. Niczego nie będziesz musiała się domyślać. Uwielbia się droczyć, ale nie po to, żeby ranić. W ten sposób podwyższa temperaturę związku. W sypialni zgodzi się na wiele, ale do wszystkiego trzeba go przekonywać.

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.07.2017 17:55
wrzesień-nic się nie zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.07.2017 16:33
Powiemy Ci o nim wszystko. Nooo dwa zdania o moim mężczyźnie to rzeczywiście wszystko. Faceci są prości, ale nie az tak.. Chociaż fakt, moja rybka z marca jest bardzo opiekuncza...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2017 22:24
Jeśli chodzi o mojego jota w jote się zgadza niestety
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2017 23:48
Gówno prawda. Spotykałam się z 2 chłopakami z października i powiem jedno - idioci, którzy są bardzo niewierni, tępi i generalnie do niczego. nie polecam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2017 11:23
Mój były z sierpnia - lubił mną pomiatać, przeciwieństwo pantoflarza. Musiał dominować w każdej dziedzinie życia, miał gdzieś opinie i krzywde innych. W sypialni bardzo średni. Czyli nie zgadza się :B zwykła loteria.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo