Który znak zodiaku ma największe powodzenie u facetów?

Sprawdź, czy mowa o Tobie.
Który znak zodiaku ma największe powodzenie u facetów?
Fot. iStock
14.12.2016

Być może wierzysz w horoskopy i czytasz je namiętnie co poniedziałek na naszym portalu. A może jest zupełnie na odwrót – kompletnie nie wierzysz w to, co „jest zapisane w gwiazdach” i uważasz to za stek bzdur. Bez względu na to, do której grupy należysz, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że data urodzenia w mniejszy lub większy sposób determinuje nasze cechy charakteru. Niektóre z nas są nieśmiałe, inne pewne siebie. Część jest urodzonymi liderkami, a pozostałe wolą być w cieniu. Przykłady można mnożyć.


Jeden ze znaków zodiaku gromadzi jednak tyle zalet, że jest absolutnym wabikiem dla płci przeciwnej. Czy mowa o Twoim? Sprawdź.


Coś dla fanów horoskopów: NASA zmienia daty znaków zodiaku i dodaje jeden nowy! (Kim jesteś teraz?)cechy Byka

Fot. iStock

Według serwisu elitedaily.com znakiem zodiaku, do którego lgną wszyscy wokół (a zwłaszcza płeć przeciwna) jest… Byk. To on ma największe powodzenie i cieszy się najlepszymi względami u innych. Dlaczego właśnie on?
Powodów jest kilka:


Byk jest opanowany


Kobiety spod znaku Byka są niezwykle opanowane. Trudno wyprowadzić je z równowagi. Nie wybuchają i nie robią scen z byle powodu – chyba że ktoś naprawdę się tego domaga i doprowadza je do ostateczności. Mężczyźni niezwykle cenią ten spokój, bo nie lubią, gdy kobieta z byle powodu krzyczy lub ma fochy. Dziewczyna Byk nigdy im tego nie zafunduje.

cechy Byka

Fot. iStock

Byk jest lojalny


Kiedy osoba spod znaku Byka się zakochuje, to na stałe. Zmienianie partnerów jak rękawiczki i zabawa cudzymi uczuciami w ogóle nie są w jej stylu. Mężczyźni zabiegają więc o jej względy, ponieważ każdy z nich chce zostać Tym Jedynym. Wiedzą, że kobieta-Byk nie obdarza uczuciem kogo popadnie. Na jej względy trzeba zasłużyć, a uczucie, które się z tego zrodzi, będzie dla faceta największą nagrodą.

cechy Byka

Fot. iStock

Byk jest namiętny


Byk to jeden z najbardziej namiętnych znaków zodiaku. Sensualny, seksowny, zmysłowy. Seks z kimś takim jest niesamowitym, niezapomnianym wręcz przeżyciem. Kiedy mężczyzna wyląduje w łóżku z kobietą-Bykiem, nie będzie chciał już tego robić z nikim innym. Taka kochanka nauczy go, jak dawać i brać rozkosz.


Jaka jest Twoja najskrytsza wada? Wszystko zależy od... znaku zodiaku!

cechy Byka

Fot. iStock

Byki są ambitne


Chyba nie ma bardziej seksownej cechy u kobiety niż wiara we własne możliwości. Uporu i ambicji nie należy jednak w tym przypadku mylić z dążeniem do celu po trupach. Byk zna własną wartość i jest sfokusowany na sukces. Nie będzie jednak przy tym krzywdzić nikogo wokół. Ta cecha bardzo przyciąga płeć przeciwną.

cechy Byka

Fot. iStock

Byki są zadbane


Pierwsze skojarzenie z Bykiem jest takie, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo zadbane. Uwielbiają pielęgnować swoje ciało i podobać się innym. Właśnie dlatego są atrakcyjne dla mężczyzn. Kobieta-Byk nie dopuszcza do tego, by się zaniedbać lub wyglądać nieatrakcyjnie. Sekspail zaczyna się w jej głowie, a ciało i ubiór są tylko wyrazem jej pewności siebie.

cechy Byka

Fot. iStock

Byki są hojne


Każdy, kto kiedykolwiek zetknął się z Bykiem, na pewno spotkał się z jego szczodrością. Osoby spod tego znaku zodiaku mają bowiem to do siebie, że są wyjątkowo hojne. Lubią, gdy powodzi im się w życiu, ale jednocześnie nie mają problemu z tym, by dzielić się swoimi dobrami z otoczeniem. Z tego względu lgną do Byków i kobiety, i mężczyźni. Ci drudzy – przyzwyczajeni do tego, że to zawsze oni muszą się starać, zabiegać i fundować wszystko swojej drugiej połówce – są pozytywnie zaskoczeni podejściem Byka do spraw związkowych. Wreszcie mogą nie tylko dawać, ale też brać. Ta perspektywa bardzo ich nakręca.


A Wy spod jakiego znaku zodiaku jesteście dziewczyny?


W twoim łóżku wieje nudą? Wiemy, co powinnaś zrobić!

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 4.78 / 5
zazenowana (Ocena: 5) 17.12.2016 12:00
ale pierdolenie... kazdy moze byc takim typem a nie ze znak zodiaku na to wskazuje.. zalezy ile masz checi w sobie i podejscia do zycia i ludzi. Ja jestem z Ryb i co skazana jestem na wrazliwosc i delikatnosc i nieporadnosc.. jakos sobie jednak bardziej radze niz wypisane jest w duposkopie...jestem ambitna, wytrwala, boje sie czegos ale zmagam sie z tym, jestem hojna i lojalna dla swoich dobrych znajomych i przyjaciol a jestem tylko wtedy delikatna jak jestem zakochana, wtedy chce byc sie czulym i to chyba ma tak kazdy. czytalam kiedys partnerskie horoskopy i co zalezy tylko czy Ty w to uwierzysz bo z kazdego polczenia dalo sie wyciagnac to co pasuje do kazdej pary.. Twoj chatakter zalezy tylko od tego jak masz w rodzinie, z jakimi znajomymi sie zadajesz i jakie masz perspektywy do zycia i podejscie do ludzi... nie wierzcie w te zjebane horoskopy.. amen..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.12.2016 22:05
Byk :D
odpowiedz
Alka (Ocena: 5) 15.12.2016 12:41
A akurat jestem bykiem :D :D
odpowiedz
byczeeek (Ocena: 5) 15.12.2016 10:25
hahaha siemanooo :)))
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2016 19:01
Faktycznie jest w tym dużo prawdy. W końcu coś dobrego o Bykach...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie