Który znak zodiaku jest MISTRZEM W CAŁOWANIU?

Sprawdź, co znak zodiaku mówi o twoich umiejętnościach w całowaniu!
Który znak zodiaku jest MISTRZEM W CAŁOWANIU?
Fot. Thinkstock
22.07.2016

Doskonale wiemy, że znak zodiaku może mieć wpływ na Twój temperament. I nie tylko. Jak się okazuje, ma on również wiele wspólnego ze sposem, w jaki się całujemy. Romantyczne Ryby całują o wiele delikatniej niż pewne siebie Lwy, dlatego dziś podpowiadamy Ci, jaki całuśny potencjał ma każdy z dwunastu znaków zodiaku. Sprawdź, czy nie mylimy się co do Ciebie!

Baran

Jesteś prawdziwą mistrzynią. Całujesz impulsywnie, ale przy tym bardzo zmysłowo. Potrafisz rozpalić faceta do czerwoności.

Byk

Jesteś bardzo oszczędna w pocałunkach, ponieważ każda intymność musi być dla Ciebie związana z głębokim uczuciem i przywiązaniem. Jednak kiedy już kogoś pocałujesz będzie to dla niego wyjątkowe przeżycie.

 

ZOBACZ TEŻ: Co znak zodiaku mówi o Twoim życiu seksualnym?

 

znaki zodiaku a całowanie

Fot. Thinkstock

Bliźnięta

Planetą Bliźniąt jest Merkury, który powoduje, że lubisz badać i doświadczać nowych rzeczy. Twoje pocałunki nigdy nie są nudne i są naprawdę baaardzo seksowne.

Rak

Jesteś bardzo złożoną osobą. Z jednej strony twarda i pewna siebie, a z drugiej delikatna i urocza. I to właśnie ta miękka strona dominuje kiedy całujesz. Jesteś wtedy bardzo uległa i słodka.

 

znaki zodiaku a całowanie

Fot. Thinkstock

Lew

Ponieważ jesteś oszałamiająco pewna siebie Twoje pocałunki są bardzo seksowną formą zabawy. To jak całowanie się z największą łobuziarą w okolicy, kiedy wiesz, że może Cię ktoś przyłapać.

Panna

Jesteś jedną z najbardziej empatycznych i altruistycznych osób. Dlatego w całowaniu zawsze kierujesz się potrzebami swojego partnera.

Polecamy także: „Wolę grubaski”: Faceci zdradzają, dlaczego wiążą się z GRUBYMI KOBIETAMI

 

znaki zodiaku a całowanie

Fot. Thinkstock

Waga

W Twoim życiu najważniejsza jest równowaga. W całowaniu również znajdujesz złoty środek między delikatnymi i romantycznymi pocałunkami, a tymi naprawdę gorącymi i seksownymi.

Skorpion

Nie robisz nic na pół gwizdka. Twoje pocałunki są pełne pasji, czasami wręcz agresywne. Uwielbiasz przygryzanie wargi i chwytanie za kark.

znaki zodiaku a całowanie

Fot. Thinkstock

Strzelec

Jesteś osobą pełną optymizmu i radości. I takie też są Twoje pocałunki. To radosna, wesoła zabawa.

Koziorożec

Jesteś wielbicielką klasyki i tradycji, a Twoje pocałunki są ciepłe i delikatne. Potrafisz wzbudzić nimi poczucie bezpieczeństwa.

znaki zodiaku a całowanie

Fot. Thinkstock

Wodnik

Wodniki są najbardziej oryginalnym i nieszablonowym znakiem zodiaku. Dlatego nie dziwi nas, że Twoje pocałunki są naprawdę nieprzewidywalne i przez to bardzo seksowne!

Ryby

Twoje pocałunki to dobrze wyreżyserowany spektakl przypominający najlepsze filmy o miłości. Najpierw powłóczyste spojrzenia, później budowanie napięcia i na koniec prawdziwie hollywoodzki pocałunek!  

Jak przekonać faceta do ślubu? (Za miesiąc możesz mieć pierścionek zaręczynowy na palcu. Wystarczy, że...)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo