6 najlepszych znaków zodiaku. Jeśli wiązać się z facetem to tylko z…

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są idealnymi partnerami.
6 najlepszych znaków zodiaku. Jeśli wiązać się z facetem to tylko z…
Fot. Thinkstock
30.06.2016

Czy podczas czytania horoskopów lub charakterystyk znaków zodiaku, kiedykolwiek zgodność rzeczywistości z danym opisem zdołała cię zaskoczyć? Niezależnie od tego, czy należysz do grona sceptyków, czy osób święcie przekonanych o mocy oddziaływania gwiazd, nie zaszkodzi dowiedzieć się, jakie znaki zodiaku są uważane za najlepszy materiał na partnera.


Spośród dwunastu - idealne cechy posiada tylko sześć. Które znaki znalazły się na liście?


Zobacz także: Astrologia strachu: Jaka jest Twoja największa fobia?

znaki zodiaku a związki

Fot. Thinkstock

Byk


Mężczyźni spod znaku Byka, choć wymagający i uparci, potrafią tworzyć długotrwałe, silne związki. Są oddani, stali w uczuciach i jak nikt inny umieją rozpieścić swoją ukochaną. Przy Byku poczujesz się bezpiecznie, bo faceci spod tego znaku są bardzo zaradni i opiekuńczy. Kiedy zależy im na kobiecie, są w stanie nosić ją na rękach.

znaki zodiaku a związki

Fot. Thinkstock

Waga


Faceci spod znaku Wagi nigdy nie narażą cię na cierpienie, ponieważ są niezwykle taktowni, eleganccy i empatyczni. Taki partner nie tylko uważnie cię wysłucha, ale także doradzi i pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów. Będziesz mogła na niego liczyć w kryzysowych sytuacjach. Te znaki zodiaku nie znoszą kłótni, wiec możesz być pewna, że wszelkie nieporozumienia zawsze będą kończyły się ugodą.

znaki zodiaku a związki

Fot. Thinkstock

Koziorożec


Faceci spod znaku Koziorożca są dojrzali ponad wiek. Nie w głowie im wygłupy i durne żarty. Wolą skupiać się na poważniejszych kwestiach, takich jak zakładanie rodziny i robienie kariery. Przy Koziorożcu nie zaznasz biedy. To ambitny facet, który będzie chciał ci zapewnić godne życie.


Związek idealny: Jakie znaki zodiaku pasują do siebie najbardziej?

znaki zodiaku a związki

Fot. Thinkstock

Rak


Mężczyźni spod znaku Raka mają niesamowity instynkt. Taki facet natychmiast wyczuje, że dzieje się w twoim życiu coś złego i zaproponuje ci pomocną dłoń. Raki lubią „oswojony teren” – również jeśli chodzi o związki. Jeśli się zakochają, nie będą się rozglądać na boki. Możesz być więc spokojna – Rak będzie ci wierny.

znaki zodiaku a związki

Fot. Thinkstock

Bliźnięta


Utarło się, że osoby spod znaku Bliźniąt bywają dwulicowe. Jest to krzywdząca opinia, zwłaszcza jeśli chodzi o podejście Bliźniąt do związków. Potrafią zaangażować się uczuciowo bez reszty, a ich cięte poczucie humoru rozbroi niejedną kryzysową sytuację. Jeśli szukasz partnera, który nie tylko będzie cię kochał, ale także rozśmieszał, Bliźnięta są idealną partią.

znaki zodiaku a związki

Fot. Thinkstock

Strzelec


Faceci spod znaku Strzelca myślą przyszłościowo. Mają dalekosiężne plany i starają się realizować swoje cele. Przy takim facecie nie grozi ci niepewny los. Oni wiedzą, jak kierować swoim życiem, by im i ich partnerkom niczego nigdy nie brakowało. Są przy tym bardzo entuzjastyczni i potrafią zarażać optymizmem wszystkich wokół. Taki partner to prawdziwy skarb.


14 zdań, które zrujnują każdą randkę! 

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 4.75 / 5
Gośka (Ocena: 5) 19.07.2017 20:58
Rak na pewno nie... Są emocjonalnie zrąbani - niby mnie kochał, nawet się oświadczył, a nagle zostawił dla innej... Po 2 latach pisał do mnie jaki to głupi nie był i że byłam miłością jego życia. xD
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2016 17:31
Mam typową wagę. Choćbym nie wiem, jak sie starała, nie da się z nim pokłócić. A jak ja już na siłę próbuje jakoś rozładować emocje, to zaczyna mówić o sobie, jaki jest beznadziejny, płacze. Nic mu nie da się za bardzo powiedzieć. Nie potrafi motywować. Nie potrafi doradzić. Mówi, że nie można nikomu mówić, co ma robić, bo potem ta osoba będzie obwiniać. I mam wrażenie, że mnie okłamuje. Mówi, ze tylko mnie kocha, tylko ja sie mu podobam, jestem jego ideałem - ży.gać mi się chce... a przeciez widze, jak ogląda sie za innymi kobietami, wgapia się w nie..-.- Ogółem ciężkie życie z Wagą dla człowieka, który ceni sobie absolutną szczerość.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2016 13:26
Raki ro prawda, ale zapomnieli dodac ze mimo swojej wiernosci maja groni przyjacioleczek, ktore czasami probuja sie wtracac w zwiazek co jest bardzo meczace. Taki typ faceta dla kobiety o silnych emocjach i wysokiej samoocenie
odpowiedz
haha (Ocena: 2) 01.07.2016 13:01
Znaki zodiaku nie mają żadnego wpływu na charakter.
zobacz odpowiedzi (1)
sfasdasd (Ocena: 5) 01.07.2016 11:15
O Koziorożcach prawda, ale zapomnieli napisać jednej z największych wad większości koziorożców - to osoby bardzo zamkniete emocjonalnie. Dla nich dowodem miłości są czyny: cieżka praca dla rodziny, dążenie do robienia majątku. To faceci, którzy ciągle siedzą w pracy, jeśli nie fizycznie, to mentalnie. Są niezłomni w osiąganiu swoich celów - to prawda, ale jest mroczny wymiar tego zjawiska: mają tendencję do pracoholizmu. Gesty czułości są im obce. Strzelce mają przerośnięte ego, co może przeszkadzać. Ja akurat lubię ludzi, którzy w siebie wierzą, bo to pomaga w spełnianiu marzeń i realizacji zawodowej, ale nieustanne dawanie do zrozumienia o swojej nieomylności i wspaniałości może drażnić - kompleks boga :D Wagi bujają w chmurach, nie mają ambicji do robienia kariery zawodowej, nie wiążą się za bardzo ze światem materialnym, unikają odpowiedzialności, lekkoduchy. Ale trzeba im oddać - są dobrymi mediatorami, szukają rozsądnych rozwiązań, unikają zadawania bólu. Dobrzy rozmówcy i dobrzy słuchacze. Beznadziejne dla mnie są panny - delikatne psychiki, rozchwianie emocjonalne, chimeryczność, uporządkowanie i pedantyzm, zero spontaniczności.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie