Znaki zodiaku: W jakiej pozycji powinnaś uprawiać seks, by mieć orgazm?

Sądzisz, że astrologia nie ma nic wspólnego z życiem intymnym? Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz!
Znaki zodiaku: W jakiej pozycji powinnaś uprawiać seks, by mieć orgazm?
Fot. Thinkstock
01.01.2016

Ludzie czytają horoskopy po to, by dowiedzieć się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Jedni traktują astrologiczne przepowiednie całkowicie serio, inni podchodzą do nich z przymrużeniem oka. Idziemy o zakład, że ty również sprawdzasz regularnie, „co jest zapisane w gwiazdach”.

A co byś zrobiła, gdybyśmy zdradziły ci, że twój znak zodiaku ma ogromny wpływ na twoje życie seksualne? Skoro data urodzenia determinuje twój charakter, oczywistym jest, że konkretne pozycje seksualne najbardziej odpowiadają twojemu temperamentowi.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób powinnaś się kochać, by najszybciej mieć orgazm? Znajdź na liście swój znak zodiaku, a potem zastosuj się do naszych wskazówek!

 

znaki zodiaku a seks

Fot. Thinkstock

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku mają skłonności do analizowania wszystkiego wokół i popadania w długotrwałe refleksje. Z tego względu nie zalecamy uprawiania seksu w zbyt wymyślnej, skomplikowanej pozycji, nad którą zodiakalna Panna będzie się głowić. Najszybciej osiągniesz orgazm, kochając się na pieska. Nic nie będzie cię rozpraszać. Skupisz się wyłącznie na doznaniach.

Wodnik

Osoby spod tego znaku kochają eksperymentować. Wszystko, co nowe i nieznane, mocno je podnieca. Jeśli więc jesteś zodiakalnym Wodnikiem, spróbuj kochać się… w wodzie. Wypełnij wannę pianą, zapal nastrojowe świece, a następnie usiądź tyłem do swojego partnera. Oprzyj się o jego klatkę piersiową i pozwól mu w siebie wejść od tyłu. Ograniczona przestrzeń sprawi, że doznania będą jeszcze bardziej intensywne, a falująca woda będzie was dodatkowo stymulować. Zwłaszcza ciebie.

znaki zodiaku a seks

Fot. Thinkstock

Baran

Jako Baran jesteś szalona i niezależna. „Ryzykowna” pozycja będzie więc najbardziej odpowiednia dla ciebie. Postaw krzesło na środku pokoju i posadź na nim chłopaka. Następnie usiądź na nim okrakiem i zacznij ujeżdżać. Tak mocno, głęboko i intensywnie, jak tylko masz ochotę. Chyboczący się mebel doda całemu aktowi pikanterii.

Bliźnięta

Energia to twoje drugie imię. Masz bogatą wyobraźnię i bywasz nieprzewidywalna. Najbardziej stymulującą pozycją będzie w twoim przypadku seks na krawędzi łóżka. Połóż się na nim na brzuchu, a ręce oprzyj o podłogę. Kiedy partner przyspieszy tempo i intensywność swoich ruchów, będziesz musiała się nimi mocniej zaprzeć. Zdaj się na jego inicjatywę. Enjoy!

znaki zodiaku a seks

Fot. Thinkstock

Rak

W sprawach łóżkowych bywasz nieprzewidywalna. Jednego wieczoru kochasz się z partnerem spokojnie, niemal czule i romantycznie, by następnej nocy zapewnić mu prawdziwą jazdę bez trzymanki. Wszystko zależy od twojego nastroju.

Proponujemy, byś dzisiaj uprawiała seks w pozycji na jeźdźca. Twój partner nie może jednak leżeć, tylko opierać się plecami o zagłówek łóżka. Zafunduj mu popis swoich umiejętności. Dotykaj swoich piersi, oblizuj wargi, szepcz mu na ucho niegrzeczne słowa. To, jak na niego działasz, dodatkowo cię nakręci. Aby było jeszcze bardziej stymulująco, nie zdejmuj z siebie stringów, tylko je podwiń. Będziesz miała taki orgazm, że długo o nim nie zapomnisz.

Strzelec

Jesteś dzika, namiętna i bardzo uczuciowa. Pozycją, która zagwarantuje ci nieziemską rozkosz, będzie seks w wannie. Ukucnij przodem do swojego partnera, a następnie zacznij poruszać się rytmicznie. Od czasu do czasu całujcie się i kąsajcie po wargach. Odlecisz szybciej niż ci się wydaje.

znaki zodiaku a seks

Fot. Thinkstock

Byk

Zodiakalne Byki są niezwykle wymagające i stawiają sobie ambitne cele. Jednocześnie są bardzo hojne w stosunku do innych – również w sypialni. Pewnie dlatego najbardziej kręci je seks w pozycji misjonarskiej. Podczas gdy one leżą i pięknie wyglądają, partner ma do dyspozycji ich ponętne ciało. A gdy już zostaniesz zaspokojona, odwdzięczysz się ukochanemu z nawiązką. On o tym wie, dlatego tak się stara cię zadowolić!

Skorpion

Jesteś niezwykle zmysłową kobietą. Lubisz próbować nowych rzeczy, a nuda (również ta w łóżku) sprawia, że tracisz zapał i energię. Z tego względu dzisiaj wieczorem opuśćcie cztery ściany swojej sypialni i przenieście się do kuchni. Szybki numerek na blacie rozgrzeje cię do czerwoności. Aby było jeszcze przyjemniej, zarzuć ukochanemu nogi na ramiona. Dzięki temu wejdzie w ciebie jeszcze głębiej.

znaki zodiaku a seks

Fot. Thinkstock

Ryby

Subtelna, romantyczna, delikatna – te trzy słowa najlepiej cię charakteryzują. W łóżku również najbardziej cenisz sobie czułość i intymność. Z tego względu kochaj się dziś z partnerem na siedząco. On niech usiądzie na łóżku ze skrzyżowanymi nogami, a ty dosiądź go przodem i opleć swoimi łydkami. Kochajcie się powoli, rozkoszując się swoimi pocałunkami i dotykiem. W ten sposób przeżyjesz orgazm stulecia!

Lew

Jesteś władcza i niezależna, ale równocześnie lubisz być rozpieszczana przez innych. Pozwól więc, by dziś wieczorem ukochany najpierw wymasował cię przy użyciu pachnącego olejku, a następnie ułożył obok ciebie i zaczął się z tobą kochać. Seks w pozycji na łyżeczkę to będzie orgazmiczny strzał w dziesiątkę!

znaki zodiaku a seks

Fot. Thinkstock

Koziorożec

Kochasz dobrą zabawę i wszelkie gierki. Najwięcej rozkoszy sprawi ci więc seks w pozycji, którą najbardziej obrazowo można opisać jako „X”. Połóż się na plecach, a partner niech wejdzie w ciebie pod kątem 90 stopni. Wasze ciała powinny tworzyć iks. Miłej zabawy…

Waga

Jesteś zmysłowa i naprawdę dobra w całowaniu! Wykorzystaj więc swoje umiejętności oralne dzisiejszego wieczoru. Kochaj się z partnerem w pozycji 69. Jeśli w pewnym momencie usiądziesz mu na twarzy, przeżyjesz najlepszy orgazm z dotychczasowych.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2016 10:06
Jestem rybą ale powolne, delikatne mizianie to ostatnie czego chcę w sypialni. Wolę ostry seks, najczęściej dochodzę w pozycjach od tyłu, a najlepsze orgazmy mam w trakcie seksu analnego. Można o kant tyłka potłuc te wszystkie brednie z horoskopami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie