Co mówią Twoje inicjały?

Te dwie niepozorne literki mają ogromny wpływ na nasze życie. Co mówią o Tobie?
Co mówią Twoje inicjały?
Fot. Thinkstock
30.12.2015

Specjaliści od wróżb, numerologii i interpretacji różnych zjawisk twierdzą, że wpływ na naszą osobowość ma dosłownie każdy szczegół. Liczy się miesiąc urodzenia, konkretna data, imię, kolor oczu i można tak wymieniać bez końca. Człowieka można scharakteryzować biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki albo każdy z osobna. Nie wierzysz? Lepiej sprawdź to na własnej skórze, bo może się okazać, że jednak coś w tym jest.

Dziś przyglądamy się znaczeniu poszczególnych liter, które przypisane są każdemu z nas. Chodzi o nasze inicjały. Pierwsza litera imienia i nazwiska wydają się nie mieć większego znaczenia, ale na pewno nie dla astrologów i wróżbitów. Oni doskonale wiedzą, jakie są Twoje mocne i słabe strony wyłącznie na podstawie tych dwóch niepozornych znaków. Nawet wątpiący przyznają, że uzyskany w ten sposób opis jest zazwyczaj wyjątkowo trafny.

Sprawdź znaczenie kolejnych liter alfabetu. Wybierz dwie tworzące Twoje inicjały. Jeśli imię i nazwisko rozpoczyna się od tej samej – przypisana charakterystyka zmienia swoje znaczenie na przeciwne...

 

astrologia

fot. Thinkstock

A

Jesteś bardzo ambitna i nastawiona na działanie. Dobrze wiesz, że nie osiągniesz niczego, jeśli się nie postarasz. Przy tym starasz się być samodzielna i rzadko prosisz o pomoc. Bywasz zaborcza.

B

Trudno uznać Cię za twardzielkę, bo przez całe życie chodzisz z głową w chmurach. Jesteś delikatna i mało zdecydowana. Nie przywiązujesz się do tego, co dobre dla Ciebie, ale pragniesz szczęścia dla innych.

C, Ć

Do życia podchodzisz z pewnym dystansem, ale niczego nie bagatelizujesz. Jesteś twórczą i konkretną w działaniu osobą. Niektórych denerwuje Twoje przekonanie, że wszystko wiesz najlepiej.

D

Nie lubisz się uzewnętrzniać, ani mówić bez sensu. Jeśli coś robisz, to z przekonaniem, że czemuś to służy. Możesz być postrzegana jako sztywna, wycofana i smutna. Czasami powinnaś się uśmiechąć.

E

Nie potrafisz usiedzieć w miejscu. Uwielbiasz poznawać nowych ludzi, zwiedzać nowe miejsca i doświadczać nowych rzeczy. Przy okazji zdarza Ci się zapominać o tym co najważniejsze i jesteś postrzegana jako mało poważna.

 

astrologia

fot. Thinkstock

F

Wciąż szukasz czegoś, czym mogłabyś się zająć. Szybko się nudzisz i wciąż poczuwasz się do różnych obowiązków, które nie muszą wcale należeć do Ciebie. Wszystko bierzesz na siebie i przez to bywasz spięta.

G

Do pełni szczęścia potrzebujesz wyłącznie świętego spokoju. Lubisz przebywać w samotności, a towarzystwo innych ludzi zazwyczaj Cię irytuje. Jesteś kiepskim rozmówcą, bo zawsze i tak wszystko wiesz najlepiej.

H

Jeśli jeszcze nie wykonałaś testu na inteligencję – koniecznie nadrób zaległości. Może się okazać, że dysponujesz wyjątkowo wysokim IQ. Lubisz ludzi, oni lubią Ciebie, ale... czasami mogą wykorzystać to w niecnym celu.

I

Mało co Cię cieszy. Denerwuje Cię niesprawiedliwość świata i ludzka głupota. Bardzo łatwo wpadasz w szał i nie boisz się krytykować innych. Cenisz to, co można naukowo udowodnić.

J

Słomiany zapał to określenie, które najlepiej do Ciebie pasuje. Wciąż nad czymś myślisz i działasz, ale zazwyczaj niewiele z tego wynika. Zdarza Ci się kłamać, ale mimo wszystko ludzie lubią Twoje towarzystwo.

 

astrologia

fot. Thinkstock

K

Trudno wyobrazić sobie lepszą szefową od Ciebie. Masz zmysł do kierowania ludźmi i traktowania ich sprawiedliwie. Problem w tym, że w sytuacjach kryzysowych nie potrafisz nikomu wytknąć błędu.

L, Ł

Nie liczysz na cudze wsparcie i pomoc, bo największą satysfakcję sprawia Ci sytuacja, kiedy sama możesz komuś pomóc. Zanim cokolwiek zrobisz, zawsze dogłębnie analizujesz sytuację. Nie działasz pochopnie.

M

Rozsądek to Twoje drugie imię. Pokora – już nie. Często patrzysz na innych ludzi z góry, uważasz ich za mniej utalentowanych od siebie i zawsze ich poprawiasz. Jeśli jednak się przełamiesz, możesz być dobrą przyjaciółką.

N, Ń

Przez całe życie się miotasz i nigdy nie zaznajesz spokoju. Wciąż wydaje Ci się, że jeszcze coś powinnaś zrobić, bo inaczej świat się zawali. Lubisz ludzi. Zwłaszcza tych, którzy powierzają Ci swoje sekrety.

O, Ó

Jeśli się w coś angażujesz, to zawsze z sukcesem. Działasz do końca i nie rezygnujesz w trakcie. Gdyby jednak coś Ci nie wyszło – długo to rozpamiętujesz, bo masz depresyjne usposobienie.

 

astrologia

fot. Thinkstock

P

Wśród znajomych masz opinię wyjątkowego nerwusa, z którym lepiej nie zadzierać. Kiedy coś nie idzie po Twojej myśli, szybko się złościsz i rzucasz oskarżeniami, by potem... tego żałować.

R

Przyciągasz ludzi, bo Ci widzą w Tobie dobro, prostolinijność i szczere zainteresowanie. Nikogo nie krytykujesz i nie oceniasz, zawsze starasz się dostrzegać zalety. Niektórzy to wykorzystują, a Ty na tym tracisz.

S, Ś

Fajna – to określenie idealnie do Ciebie pasuje. Jesteś towarzyska, wygadana, nie stoisz w miejscu, lubisz się bawić. Masz tylko jedną wadę – przesadnie wszystko przeżywasz, a do rozpaczy doprowadza Cię nawet najmniejsza drobnostka.

T

Mogłabyś się obyć bez przyjaciół i znajomych, bo Twoim azylem jest dom. To właśnie rodzinie podporządkowujesz całe swoje życie, wszystkie działania i myśli. Przez to bywasz zamknięta w sobie i niezrozumiana.

 

astrologia

fot. Thinkstock

U

Twoją obroną jest zawsze atak. Sama czujesz się niepewnie, więc na wszelki wypadek gardzisz innymi. Nie jesteś jednak zła – lubisz i potrafisz pomagać, masz dar słuchania i cechuje Cię wewnętrzna delikatność.

W

Przez życie idziesz niczym taran. Byle przed siebie i do upragnionego celu. Na co dzień cenisz ponad wszystko święty spokój, dlatego nie masz opinii duszy towarzystwa. Jeśli jednak trafisz na odpowiednich znajomych – potrafisz się wspaniale bawić.

Z, Ż, Ź

Nawet jeśli inni tego nie chcą, Ty stawiasz sobie za cel, by zostać ich nauczycielką. Uważasz się za osobę mądrą i doświadczoną, więc koniecznie chcesz się tym podzielić. Pewności siebie można Ci pozazdrościć.

 

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 3.95 / 5
gość (Ocena: 5) 06.02.2018 12:55
,l;.\'l
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2016 14:00
W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.
odpowiedz
Hehehehe (Ocena: 1) 05.01.2016 18:59
No dobra, a jeśli jutro wyjdę za mąż i zmienię nazwisko razem z inicjałem? Nastąpi cudowna przemiana? :P
odpowiedz
Gab. (Ocena: 2) 02.01.2016 21:21
Zupełne przeciwieństwo, nie wyszło Wam. :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2016 18:02
Moje o dziwno się zgadza ;o
odpowiedz

Polecane dla Ciebie