Co mówi o Tobie miesiąc urodzenia?

Wszystko się zgadza?
Co mówi o Tobie miesiąc urodzenia?
18.08.2015

Własne urodziny to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Życzenia, prezenty, impreza do białego rana i ta świadomość: „Dzisiaj to ja jestem najważniejsza!”… Tego uczucia nie da się przecenić.

To, czy urodziłaś się w maju, czy w październiku; latem czy zimą, oraz czy jesteś Rakiem czy na przykład Lwem ma również ogromny wpływ na twoją osobowość. Nie wierzysz? Znajdź miesiąc swojego urodzenia na naszej liście i przeczytaj charakterystykę. Wszystko się zgadza?

Styczeń

Często miewasz problemy ze zdrowiem, jesteś dość chorowita. Zwykły katar przeradza się u ciebie w istny Armagedon, a stan podgorączkowy to wystarczający powód, by udać się na ostry dyżur.

Lubisz mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Nie masz problemu z tym, by wyrażać własne zdanie. Nie mówisz i nie robisz nic pod publiczkę. Jesteś uparta i dokładnie wiesz, czego chcesz. Czasami jednak zdarza ci się zasmakować w lenistwie, a wtedy żadna siła nie jest w stanie przywrócić cię na normalny tor funkcjonowania. Robisz to, na co akurat masz ochotę i dobrze ci z własną niezależnością.

data urodzenia

Luty

Bywasz nadpobudliwa. Wszędzie cię pełno, każdy cię kojarzy i to niekoniecznie z dobrej strony. Potrafisz dać się we znaki, bo masz wybuchowy temperament i skłonność do wszczynania kłótni.

Jednocześnie jesteś osobą bardzo kreatywną. Pięknie malujesz, piszesz wiersze, masz dobre oko do mody. Jeśli akurat nie ładujesz się w tarapaty, potrafisz zrobić coś, co zachwyca wszystkich wokół. Nie ma osób, dla których jesteś obojętna. Albo cię kochają, albo nienawidzą.

data urodzenia

Marzec

Jesteś jak kot, który chodzi własnymi ścieżkami i nic nie jest w stanie go zdyscyplinować. Nie słuchasz nikogo. Twoje zdanie jest dla ciebie najważniejsze. Z tego względu od lat masz tylko garstkę przyjaciół i grono to już raczej się nie powiększy. Nie ufasz ludziom, dostrzegasz w nich wyłącznie wady. Wychodzisz z założenia, że zwierzęta są dużo bardziej wartościowe niż człowiek.

Wbrew pozorom bardzo łatwo cię zranić. Nie pokażesz nikomu, jak bardzo cierpisz, dlatego wszyscy wokół uważają cię za silną kobietę, której nic nie jest w stanie złamać. Rzadko wybaczasz, a krzywdy, które ci wyrządzono, zapamiętujesz na całe życie.

Kwiecień

Jesteś pozytywnie nastawiona do świata. Nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych, dlatego w pracy będziesz bardzo ceniona przez swojego szefa. Masz predyspozycje do tego, by dorobić się fortuny. Optymistycznie patrzysz w przyszłość Nikomu nie zazdrościsz, nikomu nie życzysz źle, dlatego ludzie do ciebie lgną.

Wychodzisz z założenia „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”. Maksymę stosujesz na co dzień i co najważniejsze – dobro do ciebie wraca. Masz wielu oddanych przyjaciół, którzy pomogliby ci w potrzebie.

data urodzenia

Listopad

Jesteś okazem zdrowia. Rzadko się przeziębiasz i prawie nigdy nie chorujesz. Masz przy tym wiele talentów i jesteś osobą bardzo inteligentną. Wielu znajomych zwraca się do ciebie z prośbą o radę. Lubią słuchać tego, co masz do powiedzenia.

Mimo to miewasz skłonności do alienacji. Najlepiej czujesz się w swojej samotni. Drugi człowiek nie jest ci potrzebny do tego, byś czuła się wartościowa. Często zdajesz się na los.

Grudzień

Bardzo łatwo wyprowadzić cię z równowagi. Szybko się denerwujesz i potrafisz sama zapędzić się w kozi róg. Jeśli coś sobie wmówisz, nikt nie nakłoni cię do zmiany zdania.

Czasami zachowujesz się jak typowa jedynaczka, czyli wszystko musi iść po twojej myśli. Jeśli coś nie przebiega zgodnie z planem, wpadasz w szał. Również w związkach domagasz się od partnerów całkowitej atencji. Jeśli nie jesteś adorowana, kończysz znajomość bez żalu.

data urodzenia

Maj

Jesteś urodzoną optymistką. Zawsze dostajesz to, czego chcesz, z tym że… wcale nie musisz o to walczyć. Przy minimalnym wysiłku osiągasz maksimum efektu. Tak było od zawsze. W szkole dostawałaś same piątki dzięki urokowi osobistemu; po studiach mogłaś przebierać w ofertach pracodawców. Twoje życie osobiste również jest usłane różami. Wielbiciele nie dają ci spokoju i zakochują się w tobie po pięciu minutach rozmowy. Wiesz, jak rozsiewać swój czar.

Czasami bywasz jednak dla swoich adoratorów bezwzględna. Podczas gdy oni robią wszystko, by z tobą być, ty chwilę z nimi flirtujesz i dajesz kosza. Nie obchodzą cię ich złamane serca. Mimo to nikt nie potrafi się na ciebie długo gniewać.

Czerwiec

Masz problemy z podejmowaniem samodzielnych decyzji. Wolisz przerzucać odpowiedzialność na innych. Jesteś całkowicie uzależniona od osób trzecich: najpierw od rodziców, potem od rodzeństwa, w końcu od partnerów. Jesteś rodzinnym beniaminkiem, rozpieszczonym i wychuchanym.

Kiedy się zakochujesz, to na zabój. Dajesz wówczas z siebie 100 procent. Twój partner będzie prawdziwym szczęściarzem, oczywiście pod warunkiem, że… otoczy cię opieką.

data urodzenia

Lipiec

Pewność siebie masz we krwi. Jeśli ktokolwiek ma osiągnąć sukces zawodowy, tym człowiekiem jesteś właśnie ty. Bez mrugnięcia okiem pniesz się po szczeblach kariery, a z każdego błędu potrafisz wysnuć cenne wnioski.

Kochasz luksus i pieniądze i nie wstydzisz się tego. Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami. Miewasz skłonności do oceniania innych wyłącznie po wyglądzie.

Partnerów zmieniasz jak rękawiczki. Trudno ci zagrzać przy kimś miejsce na stałe, bo priorytetem nie jest dla ciebie zakładanie rodziny. Cenisz sobie niezależność i wygodne życie.

Sierpień

Łączysz w sobie dwie skrajności. Z jednej strony jesteś urodzonym przywódcą, który nie waha się podejmować odważnych decyzji. Z drugiej strony – nie ma drugiej tak ciepłej osoby, jak ty. Jesteś bardzo życzliwa i dla swoich bliskich byłabyś skłonna uchylić rąbek nieba.

Dwa słowa, które najlepiej cię charakteryzują to „nocny marek”. Uwielbiasz wieczory i noce. Najlepiej ci się wtedy myśli, a do głowy przychodzą ci najbardziej kreatywne pomysły. W ciągu dnia brakuje ci koncentracji.

data urodzenia

Wrzesień

Masz słomiany zapał. W jednej chwili wydaje ci się, że chcesz zostać malarką, a w innej – trenerką fitness. Masz mnóstwo zainteresowań. Jesteś przy tym osobą niezwykle zdolną, o wielu talentach. Nie da się przy tobie nudzić.

Od czasu do czasu wpadasz na ryzykowne pomysły. Masz dar przekonywania, przez co większość wpadek uchodzi ci na sucho. Miewasz również skłonności do popadania w melancholię. Wystarczy, że chłopak nie zadzwoni lub przyjaciółka odwoła umówione spotkanie, byś poczuła się smutna i samotna.

Październik

Depresja – ten stan towarzyszy ci niemal 365 dni w roku. Miewasz skłonności do czarnowidztwa, a twoje ulubione słowo to „nie”. Lubisz się buntować i robić na złość innym. Najpierw byli to rodzice, potem nauczyciele, w końcu twoi szefowie. Nie jesteś łatwym towarzyszem życia.

Jedyne, czego nie można ci odmówić, to ambicji. Wiesz dokładnie, jakie cele chcesz osiągnąć i powoli, z uporem maniaka je realizujesz.

Polecane wideo

Komentarze (72)
Ocena: 4.24 / 5
gościni (Ocena: 1) 17.09.2020 12:12
Zgadza się w ziobro procentach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.12.2018 18:22
To sie zgadza w 100% urodzilam sie w sierpniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2018 10:26
TAK urodziłam się w styczniu i jestem uparta i często choruje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.05.2018 22:17
Zgadza się w 98
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.12.2017 11:31
bzdura totalna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie