Znaki zodiaku a WALENTYNKI: Co czeka Cię w Dniu Zakochanych?

Astrologiczny scenariusz na 14 lutego.
Znaki zodiaku a WALENTYNKI: Co czeka Cię w Dniu Zakochanych?
11.02.2015

Część osób nie wierzy w horoskopy, uważając je za stek wymyślonych bzdur. Nie da się jednak zaprzeczyć, że każdy znak zodiaku charakteryzuje się konkretnymi cechami, które mają swoje odbicie w naszym zachowaniu. Osoby spod znaku Byka przykładowo postrzega się jako te, które są wyjątkowo namiętne, pewne siebie i uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami. Jeśli znasz kogoś spod tego znaku, możesz stwierdzić, że jest w tym jakiś cień prawdy.

Co zatem Twój znak zodiaku mówi o tym, jak będą wyglądały Twoje Walentynki? Oto astrologiczny scenariusz na 14 lutego!

walentynki 2015

Koziorożec

Osoby spod tego znaku są mocno zdeterminowane i lubią stawiać na swoim. Nawet jeśli akurat nie są w związku, i tak znajdą 14 lutego kogoś, kogo zmuszą do obejrzenia w kinie „50 twarzy Greya”.

Koziorożce, które mają swoją drugą połówkę, w Walentynki mogą spodziewać się kwiatów i laurek. Partner został bowiem poinformowany odpowiednio wcześniej, co powinien kupić i podarować swojej ukochanej.

walentynki 2015

Wodnik

Główne cechy charakteru Wodnika to kreatywność i pomysłowość. Z tego względu jego Walentynki nigdy nie są nudne i przewidywalne. Na 14 lutego przygotuje zarówno dla ukochanej osoby, jak i dla paczki znajomych swoją wersję tego święta, w dodatku kompletnie pozbawioną romantyzmu. Pewne jest jedno – Wodnik nie lubi uzewnętrzniać swoich uczuć publicznie, dlatego wyznania miłości pozostawi sobie na moment, kiedy ze swoją drugą połówką zostanie sam na sam.

walentynki 2015

Ryby

Ryby nie znoszą samotności i najlepiej czują się w towarzystwie innych ludzi. Osoby spod tego znaku 14 lutego na pewno nie będą więc siedziały w domu, zamknięte na cztery spusty. Zamiast tego zorganizują szalony wieczór, o którym będzie się mówiło przez cały kolejny rok.

Ponieważ Ryby uwielbiają rozpieszczać partnerów, w Walentynki dołożą wszelkich starań, by ich ukochana osoba była szczęśliwa.

walentynki 2015

Baran

Osoby spod tego znaku to urodzeni przywódcy. Uwielbiają wpadać na nietuzinkowe pomysły i namawiają do ich realizacji swoich znajomych. Mają dar przekonywania, więc zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, który wcześniej sobie opracowali. Walentynki w mniemaniu Baranów powinny być…

antywalentynkowe. Razem ze swoim partnerem usiądą więc przed telewizorem i obejrzą mrożący krew w żyłach horror. Romantycznym komediom i kolacji przy świecach powiedzą tego wieczoru stanowcze NIE!

walentynki 2015

Byk

Kobiety-Byki to prawdziwe hedonistki. Kochają być rozpieszczane i obdarowywane podarunkami. 14 lutego będą więc oczekiwały od swoich partnerów kwiatów i czekoladek.

Ze względu na to, że Byki są bardzo uczuciowe, Walentynki będą chciały spędzić w tradycyjny, bardzo intymny sposób. Wyśmienita kolacja we dwoje, czułe spojrzenia w oczy, a potem długi, namiętny seks. To się nazywa przyjemny wieczór!

walentynki 2015

Bliźnięta

Po osobach spod tego znaku można spodziewać się wszystkiego. W Walentynki prawdopodobnie nabiorą swoich partnerów, że z okazji Dnia Zakochanych nie przygotowały niczego specjalnego. W kulminacyjnym momencie wyciągną jednak jakiegoś asa z rękawa, dzięki któremu zaskarbią sobie podziw drugiej połówki.

Single spod tego znaku będą z kolei rozpowiadać wszystkim wokół, że nie znoszą Walentynek. Tak naprawdę chciałyby jednak celebrować to święto z kimś, na kim bardzo im zależy.

walentynki 2015

Rak

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni spod tego znaku zodiaku są osobami bardzo uczuciowymi. To wrażliwcy, którzy ponad wszystko pragną miłości i stabilizacji. Wymarzone Walentynki powinny być w ich mniemaniu kameralne. Nie w kinie, nie w restauracji, a w zaciszu własnego domu, z ukochaną osobą u boku.

14 lutego Raki nie zapomną wysłać również SMS-ów z walentynkowymi życzeniami do wszystkich bliskich im osób.

walentynki 2015

Lew

Bez względu na to, czy Lwy są w związku, czy są singlami, 14 lutego będą domagały się od otoczenia całkowitej atencji oraz wyrazów podziwu. Osoby spod tego znaku kochają być bowiem w centrum zainteresowania.

W Walentynki na pewno nie zamierzają się nudzić. Możliwe scenariusze na ten wieczór są takie, że Lwy albo wylądują na wielkiej imprezie, albo udadzą się na randkę – nie ważne z kim. Randka w Walentynki to obowiązkowy punkt ich programu.

walentynki 2015

Panna

Osoby spod tego znaku wychodzą z założenia, że uczucia powinno się sobie okazywać 365 dni w roku, a nie tylko w Walentynki. Romantyzm na pokaz ich nie kręci. 14 lutego nie będą spodziewać się prezentów od ukochanej osoby i same również nie zamierzają niczego podarować swojej drugiej połówce. Ważna w tym dniu jest obecność partnera, a nie wyświechtane upominki.

walentynki 2015

Waga

Osoby spod tego znaku to urodzeni flirciarze. Lubią uwodzić i kusić płeć przeciwną, ale są bardzo niestałe w uczuciach. Idealne Walentynki powinny być według nich spontaniczne, najlepiej spędzone z przystojniakiem poznanym chwilę wcześniej na Tinderze. Jak szaleć to szaleć!

Z kolei Wagi pozostające w związku zaproponują swoim drugim połówkom kolację w szerszym gronie. Im więcej ludzi, tym weselej. A intymność? Na nią przyjdzie czas później.

walentynki 2015

Skorpion

Skorpiony są bardzo niezależne i na pewno nie będą miały nic przeciwko temu, by spędzić Walentynki samotnie. Wolą bowiem celebrować… siebie niż drugą osobę. Nie oznacza to jednak, że są kompletnie pozbawione uczuć. Jeśli serce zabije im dla kogoś mocniej, nie będą miały oporu, by wyznać miłość.

Robienie romantycznych niespodzianek nie jest mimo to w ich stylu. 14 lutego nigdy nie był i nigdy nie będzie wyjątkowym dniem w ich życiu.

Strzelec

Osoby spod tego znaku są wesołe, a także optymistycznie nastawione do życia. Mają wielkie serce i… jeszcze większą wyobraźnię. 14 lutego wybiorą się najpewniej na „50 twarzy Greya”, by poszukać w tym filmie inspiracji na upojną noc. Potem wdrożą ją w życie z ukochaną osobą. Testowanie nowych rzeczy dostarcza im masy przyjemności, z czym w ogóle się nie kryją. Czerpią życie pełnymi garściami i zarażają pozytywną energią wszystkich wokół. Ani w Walentynki, ani w żaden inny dzień nie da się z nimi nudzić.

Polecane wideo

Komentarze (28)
Ocena: 4.61 / 5
kaśka artyouready (Ocena: 5) 14.02.2015 22:03
mnie nic w walentynki nie spotkało, jak tak dalej pójdzie, to starą panną zostanę :D hehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 11.02.2015 22:44
bullshit
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2015 21:15
jak zasugerowac facetowi zeby kupil mi kwiaty?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2015 20:34
Wodnik- do tego urodzona 14 lutego... niezupełnie si zgadza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2015 17:33
skorpion tak tak tak!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie