Miłosna astrologia: Jak zdobyć faceta?

W zależności od jego znaku zodiaku…
Miłosna astrologia: Jak zdobyć faceta?
07.12.2014

Wszystkie znaki zodiaku wyróżniają się pewnymi specyficznymi cechami. Astrologowie są zdania, że mężczyzn spod każdego z nich należy zdobywać inaczej. Jak? Mamy dla Was przewodnik z przymróżeniem oka. Być może jest w nim choć ziarenko prawdy?

Jak zdobyć pana Barana?

Baran to agresywny, przebojowy i odważny samiec, który kocha polowania - szczególnie na płeć przeciwną. Podrażnij więc jego instynkt łowiecki, pograj z nim w kotka i myszkę. Nie zaszkodzi od czasu do czasu cięta riposta i drobna złośliwość. Ale tylko po to, by za chwilę być miłą oraz potulną. Jego serce ma szanse skraść kobieta, z którą nigdy nie będzie tak samo.

Jak zdobyć pana Byka?

Pan Byk to osobnik ostrożny i niekiedy krytyczny, mocno stąpający po ziemi. Ceni sobie wygodę i komfort (także finansowy). Uwiedziesz go przez żołądek… gotując jego ulubione smakołyki oraz od czasu do czasu robiąc mu prezent - niespodziankę. W sypialni Byk ceni sobie pełne wyzwolenie i zmysłowość - zadbaj więc o gorący nastrój waszych zbliżeń.

Jak zdobyć pana Bliźniaka?

Typowy pan Bliźniak to prawdziwy dyplomata, bardzo pomysłowy i elastyczny. Niestety dla ciebie, kocha wolność i swobodę jak żaden inny znak, dlatego nie okazuj zazdrości, pozwól mu na chwile tylko dla niego. Ważne, aby uszanować jego skłonności do samozachwytu i nie okazywać intelektualnej wyższości. Jeśli dodatkowo wykażesz się elokwencją, fantazją oraz inwencją twórczą, będzie tobą zachwycony!

 

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Lwa?

Lwy są ambitne, głodne komplementów, ale niekiedy także egoistyczne, wygodnickie i nieobliczalne. Często zakochują się od pierwszego wejrzenia, a wtedy chcą mieć kobietę, którą będą mogli się opiekować. Lwy lubią seksowny damski ubiór, w potencjalnych partnerkach szukają szczerości i lojalności.

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Raka?

Panowie spod znaku Raka to prawdziwi romantycy, czasem nawet nieco nadwrażliwi. Cechuje ich duża wyobraźnia oraz delikatne marzycielstwo. Żeby pokonać wszystkie rywalki w drodze do jego serca, pokaż się od tej najbardziej kobiecej strony. Bądź czuła, delikatna i wrażliwa jak ona sam. Będzie oczekiwał ciągłych zapewnień o twoich uczuciach oraz zwracał uwagę na twój wygląd. Nie ma mowy o chwilowym zaniedbaniu! Złe cechy Raka? Zazdrość i zaborczość…

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Skorpiona?

Skorpiony to agresywni wojownicy, bardzo energiczni i ambitni. Jeśli wyznaczył sobie jakiś cel, na pewno wykaże się uporem w jego realizacji. W kobietach lubi odrobinę uległości, wdzięku. Bądź partnerką, a nie rywalką. Pamiętaj, że wprost przepada za drobnymi zachwytami pod jego adresem, więc nie bój się przyjemnie połechtać jego ego w ten sposób…

Jak zdobyć pana Strzelca?

Pan Strzelec to prawdziwy optymista, przyjaźnie nastawiony do świata, ma jednak poważny stosunek do życia. W związku z tym nie toleruje fochów, dąsów i bezmyślności. Ceni sobie kobiety bezpośrednie i zaskakujące, które będą wraz z nim realizować jego życiowe pasje.

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Koziorożca?

Bywa nieufny i zdystansowany, jego konserwatywność niekiedy bywa drażniąca. Nie lubi tracenia czasu na niepotrzebne rzeczy i bezsensowne czynności. Żeby go zdobyć, musisz być subtelna, delikatna, a nawet nieco nieśmiała. Sprawiaj wrażenie zakochanej po uszy (jakbyś całe życie właśnie na niego czekała), staraj się poznać jego zainteresowania i docenić to, co on lubi.

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Wodnika?

Facet Wodnik to mężczyzna wszechstronny i bardzo inteligentny. Z łatwością przystosowuje się do nowych sytuacji, jest gotowy do licznych poświęceń - także dla ukochanej kobiety. Zdobędziesz go, pozwalając mu pełnić rolę pana i władcy oraz twojego jedynego guru. Powinnaś być jego zawsze wspierającą, życiową asystentką.

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Rybę?

Mężczyzna spod znaku Ryb bywa rozegzaltowany i nadmiernie melancholijny. Jak to facet wrażliwy i uczuciowy, potrafi stanąć w obronie słabszych. Zdobędziesz go ciepłem oraz czułością, choć ten związek może wymagać od ciebie nie lada cierpliwości. Czasem może ci się wydawać, że bardziej potrzebuje opiekunki niż kobiety.

Anja Rubik

Jak zdobyć pana Pannę?

Pan Panna jest inteligentny, wytrwały i bardzo pracowity. W towarzystwie raczej nie bryluje, ale potrafi cieszyć się życiem. Jego zdobywanie to proces bardzo powolny - najpierw musicie się dobrze poznać, zaprzyjaźnić, a dopiero potem można myśleć o czymś więcej… Jeśli będziesz sprawiała wrażenie osoby opanowanej i zrównoważonej, możesz liczyć, że wasza przyjacielska relacja przerodzi się w miłość.

Jak zdobyć pana Wagę?

Pan Waga to facet miły, bezstronny, obiektywny, pełen uroku osobistego. Szczyci się lotnym umysłem i kreatywnością. Spraw, by poczuł się tym jedynym, zaurocz go grzecznością, uprzejmością i kobiecym wdziękiem. Wykaż się pomysłowością - zaproponuj sposób na nietypowe spędzenie wolnego czasu.

Komentarze (8)

Ocena: 4.25 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2015 14:48
Zamawiałam wróżbę miłosna u Paulusa (wrozbitapaulus.pl) i wróżba ta spełniła się co do joty. Mogę szczerze polecić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2014 21:41
Akurat mialam do czynienia z Byczkiem i Baranem. Bykowi gotowalam , a barana wodzilam za nos i nic z tego ;p Oni sa raczej prostolinijni i zabawa w kotka i myszkę ich irytuje. Pierwsza strona i juz mi się nic nie zgadza.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2014 21:10
Napisz komentarz..Nie mam chłopaka, bo mam swoje zasady! Oni chcą za dużo na pierwszej randce... Paulina, 23 l. nie wiem co zrobić,nie chcę setny raz mówić przyjaciółce,że podoba mi się jeden chłopak od ponad roku ... jest przystojny i ma cudowne ciało z charakteru też całkiem sympatyczny i miły jedyny minus to fakt,że jest młodszy :( aż 4lata ... ! chciałabym się z nim spotkać,nawet już mu to kiedyś zaproponowałam -zgodził się,ale z mojej strony nie wyszło nic konkretnego :/ widziałam go kilka razy ,rozmawialiśmy na facebooku.. nie moge ciagle do niego pisac i się narzucać! bardzo bym chciała,nie pozwala mi na to moja niska samoocena .. nie znam racjonalnego wyjścia z tej sytuacji.nie mam zamiaru też zadreczać się kolejne miesiące :/ doradzicie mi ??odpuścić czy zawalczyć ?!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 2) 07.12.2014 18:14
*nieprawda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 07.12.2014 18:14
o rybie naiprawda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo