Znaki zodiaku a Facebook: Jaka jesteś w mediach społecznościowych?

Koniecznie przeczytaj!
Znaki zodiaku a Facebook: Jaka jesteś w mediach społecznościowych?
09.11.2014

Dzisiaj nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez takich mediów społecznościowych jak Facebook, Instagram czy Twitter. Dzięki aplikacjom na smartphonach możemy być na bieżąco ze zdjęciami i wiadomościami, które publikują nasi znajomi, nawet jeśli bywają irytujący. Cóż, każdy z nas jest inny, ale warto sprawdzić, co twój znak zodiaku o tym mówi.

1. Baran (20 marca –19 kwietnia)

Osoby spod tego znaku są mocno skupione na sobie, dlatego każde zdjęcie, które publikują, jest mocno obrobione. Zanim pozwolą przyjaciółce wrzucić cokolwiek na walla, dokładnie sprawdzają każdy fragment nowej fotki. Jeśli chcesz otagować osobę spod znaku Barana, musisz mieć na to jej pozwolenie.

Koziorożec zodiak

10. Koziorożec

Przykuwają bardzo dużą uwagę do swojego wyglądu, dlatego bardzo zależy im na `lajkach`, które są pewnym rodzajem docenienia. Nie dbają o to, czy ich post odzwierciedla to, co chcą przekazać, bo bardziej liczy się to, ile osób go polubi.

>>>

Wodnik

11. Wodnik

To bezkompromisowe osoby, które postują cokolwiek chcą, kiedykolwiek chcą. Dlatego często postują bezmyślne teksty, których później mogą żałować.

>>>

bliźnięta zodiak

3. Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Niezależnie od tego jaki mają humor, wszyscy zawsze myślą, że wiodą bajeczne życie. Sprawiają wrażenie wiecznie zabieganych i zajętych, a żeby to udowodnić, wrzucają mnóstwo zdjęć, ale często ich fascynujące życie jest takie widziane tylko przez soczewkę aparatu.

>>>

rak zodiak

4. Rak (21 czerwca- 22 lipca)

Jednego dnia ich posty są pełne radości, a chwilę później pogrążają się w smutku. Ich emocje nie są stałe. Mają skłonności do przywiązywania się do przeszłości, dlatego często wrzucają zdjęcia z tagiem `to były czasy`.

>>>

lew zodiak

5. Lew (23 lipca – 23 sierpnia)

Nie wrzucają swoich selfie, jeśli na ich wallu pojawia się nowe zdjęcie, z pewnością pozują z przyjaciółmi. Czasami bywają jednak mocno skupieni na sobie, ponieważ lubią dobrze wyglądać, dlatego będą sprawdzali każde zdjęcie, na którym ich oznaczysz. Za to na urodziny dostaniesz od lwa piękny kolaż ze swoich zdjęć. 

>>>

panna zodiak

6. Panna (24 sierpnia - 22 września)

Osoby spod znaku panny uchodzą za perfekcjonistów, dlatego media społecznościowe ich przytłaczają. Nie wrzucą zdjęcia, dopóki nie będzie perfekcyjne. Podobnie z postami, nad każdym muszą myśleć przez długi czas, aby nie popełnić błędu.

>>>

Ryby zodiak

12. Ryby

W mediach społecznościowych czują się doskonale, ponieważ uwielbiają się chwalić miejscami, które odwiedzili. Ponadto to kreatywne osoby, które wrzucają mnóstwo inspirujących zdjęć i cytatów.

 

 

 

 

 

byk zodiak

2. Byk (20 kwietnia –20 maja)

Ludzie urodzeni wiosną, mają tendencję do bycia materialistami, dlatego chętnie dzielą się zdjęciami nowych butów i ubrań. Szczególnie, jeśli nowe nabytki nie były tanie. Są również wrażliwi i trudno znoszą krytykę, dlatego zdarza im się kasować kąśliwe komentarze pod postami.

>>>

Waga zodiak

7. Waga (23 września - 22 października)

Ludzie spod tego znaku nie łakną uwagi, dlatego swoje posty poświęcają z reguły innym osobom; przyjaciółce lub chłopakowi, z którymi pozują również na zdjęciach. Często wstawiają również cytaty, kiedy mają zły nastrój.

>>>

Skorpion zodiak

8. Skorpion (23 października - 21 listopada)

 Osoby spod tego znaku uwielbiają współzawodnictwo, a przy tym są bardzo emocjonalne, dlatego ich posty składają się głównie z motywujących cytatów.

>>>

Strzelec zodiak

9. Strzelec

Takie osoby uwielbiają zabawne posty, niezależnie od tego czy są zabójczo szczere czy po prostu śmieszne. Nie lubią nic ukrywać, dlatego ich posty są szczerym odbiciem ich samych.

>>>

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.14 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 10:45
Pap ilot zepsuł mój światopogląd... przez całe życie myślałam, że jestem rybą bo urodziłam się 20 marca ;o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2014 02:04
ale $hit!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2014 23:27
haahahaha jestem koziorożcem i muszę z bólem serca przyznać rację :D
odpowiedz
kk (Ocena: 1) 09.11.2014 23:22
nie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.11.2014 22:50
jestem rybą, a na portalach społecznościowych prawie się nie udzielam ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie