Co mówi o nim data urodzenia?

Sprawdź, kim tak naprawdę jest Twój partner i jakie skrywa tajemnice.
Co mówi o nim data urodzenia?
13.08.2014

Gdyby istniał jakiś magiczny sposób, by sprawdzić, czy jesteśmy sobie pisani, każdy chętnie by z niego skorzystał. Lubimy wiedzieć, na czym stoimy i czego możemy się spodziewać. Zwłaszcza po mężczyźnie, z którym wiążemy przyszłość. Niektóre jego cechy, w tym także wady, wychodzą na światło dzienne dopiero po pewnym czasie. Nie możesz się doczekać, by dowiedzieć się o nim więcej już teraz? Nic prostszego...

Felicia Bender to Amerykanka, która posiada naukowy tytuł doktora, ale w pewnym okresie życia zajęła się tematem raczej nieobecnym na uniwersytetach.  Zafascynowała ją numerologia i jej wpływ na nasze życie. Jak twierdzi, wszelkie jej obserwacje potwierdzają, że liczby mają ogromne znaczenie i mogą wyraźnie oddziaływać na nasze postępowanie, charakter czy styl bycia. Dzięki nim możesz sprawdzić, kim tak naprawdę jest Twój ukochany.

Najpierw zapisz na kartce jego dokładną datę urodzenia. Następnie dodaj do siebie wszystkie kolejne cyfry. Jeśli wynik jest dwucyfrowy, także dodaj je do siebie. Aż do skutku, czyli momentu, kiedy otrzymasz jedną konkretną cyfrę. Np. osoba urodzona 21-08-1979 r.: 2+1 + 8 + 1+9+7+9 = 37 -> 3+7 = 10 -> 1+0 = 1 (numerologiczna jedynka). Teraz możesz już sprawdzić, co o Twoim ukochanym mówi numerologia, a konkretnie – opis autorstwa Felicii.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 1

Twój mężczyzna ma ogromny temperament i trudno za nim nadążyć. Uwielbia przeciwieństwa, dlatego związek na całe życie możliwy jest wyłącznie z kobietą o nieco odmiennym charakterze. Jest przywódcą stada i gwiazdą towarzystwa. To prawdziwy facet, który wie, czego chce.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 2

Na tego mężczyznę zawsze będziesz mogła liczyć. Jest niezwykle uczciwy i słowny. Jeśli o czymś Cię zapewni, możesz być pewna, że spełni obietnicę. To mężczyzna z sercem na dłoni, ale to nie oznacza, że nie potrafi być stanowczy i męski. Jest świetnym organizatorem.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 5

Zabawowy mężczyzna, który nie znosi nudy i zbytniej stabilizacji. Zazwyczaj idzie na żywioł i dobrze na tym wychodzi. Jeśli będziesz chciała go na siłę zatrzymać, może się przerazić. Daj mu wolną rękę, a szybko to doceni. Zdarza mu się błądzić, ale lojalności nie można mu odmówić.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 4

Jeśli marzyłaś o mężczyźnie, przy którym poczujesz się pewnie i bezpiecznie – nie mogłaś lepiej wybrać. Zawsze będzie stawiał Twoje dobro i samopoczucie ponad swoim. Jedyne niebezpieczeństwo, to jego pedantyczne podejście do życia. Lepiej nie zostawiaj po sobie bałaganu, bo może się bardzo zdenerwować...

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 3

Przy nikim innym nie będziesz uśmiechała się tak często! To prawdziwa dusza towarzystwa, która zaraża optymizmem. Jeśli jednak coś pójdzie nie po jego myśli, wtedy może wpaść w kiepski nastrój, a nawet depresję. Łatwo się z nim dogadać, ale szybko się wycofuje, kiedy dostrzeże zło i niesprawiedliwość.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 6

Jeśli Twoim największym marzeniem jest małżeństwo i powiększenie rodziny – to facet dla Ciebie. On ma dokładnie takie same plany. Uwielbia poczucie stabilizacji, potrafi być wierny i kocha dzieci. Ma jedną słabą stronę – zakochuje się bez pamięci, idealizuje partnerkę, a później bywa rozczarowany.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 7

Bardzo tajemnicza postać, która wciąż szuka swojego miejsca i sposobu na szczęście. Nigdy do końca nie odgadniesz, kim tak naprawdę jest i czego oczekuje. W trudnych momentach lubi pobyć sam i musisz dać mu taką możliwość. Co nie zawsze kończy się dobrze, bo może miewać problemy z prawdomównością i wiernością...

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 8

Czarujący, przystojny, pewny siebie. Czasami wręcz do przesady, bo w życiu koncentruje się głównie na sobie. Jeśli uda mu się stworzyć związek, będzie robił wszystko, byś spełniała jego kolejne oczekiwania. Ceni piękno zewnętrzne i... pieniądze. Idealny materiał na męża dla materialistki. W tym względzie zawsze się porozumiecie.

numerologia w związku

NUMEROLOGICZNA 9

Mężczyzna z sercem na dłoni. Chce pomóc wszystkim bezinteresownie. W rzeczywistości może mieć za sobą trudną przeszłość, zwłaszcza jeśli chodzi o niezbyt udane relacje rodzinne. Zawsze woli dawać, niż brać, co może być dla niego formą terapii, by pozbyć się upiorów przeszłości. Romantyk do bólu.

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 4.63 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:12
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2014 13:43
9 , a jest totalnie inny :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2014 15:55
2 sie nie zgadza, jest zupełną odwrotnością :)
odpowiedz
puuuuuu (Ocena: 5) 14.08.2014 21:39
Z dokładnością się zgadzaaa 5,,,,,,,, ;p
zobacz odpowiedzi (1)
ja (Ocena: 5) 14.08.2014 21:33
4 i 7 sie zgadzają ;/
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie