Znak zodiaku a OSOBOWOŚĆ: Mocne i słabe strony zależą także od Twojej daty urodzenia!

Twój charakter już dawno został zapisany w gwiazdach.
Znak zodiaku a OSOBOWOŚĆ: Mocne i słabe strony zależą także od Twojej daty urodzenia!
22.11.2012

Jesteś pełną energii optymistką, czy raczej zamkniętą w sobie wrażliwą pesymistką? Według astrologii, decydujący wpływ na to, jakimi jesteśmy ludźmi, ma nasza data urodzenia i przypisany jej określony znak zodiaku. I chociaż w horoskopy można wierzyć lub nie, to jednak trudno się nie zgodzić, że pewne cechy naszego znaku zodiaku mają odbicie w nas samych. Jego mocne i słabe strony warunkują nasze zachowanie, osobowość, życiowe sukcesy.

Warto więc przyjrzeć się nieco bliżej poszczególnym wadom oraz zaletom naszego astrologicznego przewodnika i dowiedzieć się tym samym czegoś więcej o samym sobie...

Baran (21.03-19.04)

Mocne strony: Jesteś osobą ciekawą świata, nie straszne ci żadne technologiczne nowinki. Lubisz być na czasie, doskonale orientujesz się w najnowszych trendach. To wielka zaleta, którą powinnaś wykorzystać zwłaszcza na polu zawodowym.

Słabe strony: Bywasz zazdrosna i bardzo zaborcza. Czasem trudno jest ci utrzymać na wodzy swoje nerwy. Potrafisz stresować się z byle powodu.

Wskazówka dla Ciebie: Znajdź sposób na ukojenie swojej nadpobudliwej natury. Pomocna może być zwłaszcza aktywność fizyczna. Ulgę przyniosą również gorąca kąpiel i relaksujący masaż.

Byk (20.04-20.05)

Mocne strony: Jesteś pragmatyczką, która twardo stąpa po ziemi. W życiu starasz się być otwarta na to, co przynosi los. Dzięki swojej wytrwałości i pracowitości, zwykle udaje ci się osiągać wytyczane cele.

Słabe strony: Bywasz uparta i trudno jest ci zmienić raz podjęte decyzje. Czasem również za bardzo angażujesz się w niektóre działania, niepotrzebnie tracąc na nie mnóstwo czasu i energii.

Wskazówka dla Ciebie: W życiu nie wszystko musi zawsze układać się perfekcyjnie. Czasem warto trochę odpuścić i pozwolić losowi działać, bez względu na konsekwencje.

Bliźnięta (21.05-21.06)

Mocne strony: Masz bardzo podzielną uwagę, dzięki czemu, jak nikt inny, potrafisz robić kilka rzeczy naraz. Nikt nie dorówna również twojej błyskotliwości i elokwencji. Zawsze masz coś do powiedzenie, wykazujesz zaangażowanie we wszystkich dziedzinach życia.

Słabe strony: Gadulstwo i krytykanctwo – to twoje dwie największe wady. Ludzie nie znoszą, gdy narzucasz im swoje zdanie i wciąż ich poprawiasz.

Wskazówka dla Ciebie: Uświadom sobie, że nie jesteś osobą wszechwiedzącą. Czasem to ktoś inny może mieć rację. Rady znajomych mogą być naprawdę pomocne, musisz tylko dopuścić ich do głosu.

Rak (22.06-22.07)

Mocne strony: Raki z natury są bardzo wrażliwe i uczuciowe. Nie znaczy to jednak, że jedynie bujają w chmurach i nie mają za grosz rozsądku. Wręcz przeciwnie, to bardzo odpowiedzialne osoby, na które zawsze można liczyć.

Słabe strony: Czasem zbyt łatwo ulegasz emocjom. Gdy ktoś cię urazi, od razu zamykasz się w sobie. Jesteś również straszną pesymistką i często widzisz wszystko jedynie w ciemnych barwach.

Wskazówka dla Ciebie: Przestań podchodzić do życia tak poważnie. I tak przecież nie masz wpływu na wiele wydarzeń. Staraj się więc ze spokojem akceptować to, co przynosi ci los.

Strzelec (22.11-21.12)

Mocne strony: Jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Nie lubisz spędzać wolnego czasu sama, najlepiej czujesz się w gronie sprawdzonych przyjaciół, wśród których słyniesz z niezwykłego poczucia humoru i niekonwencjonalnego podejścia do wielu spraw.

Słabe strony: Bywasz lekkomyślna i czasem zbyt pochopnie podejmujesz ważne decyzje. Niebezpieczna jest również twoja skłonność do ryzyka.

Wskazówka dla Ciebie: Świat nie kręci się tylko wokół ciebie. W życiu liczy się też to, co mają do powiedzenia inni.

Koziorożec (22.12-19.01)

Mocne strony: Jesteś bardzo pracowita, zawsze starasz się działać efektywnie, zaznaczając przy tym swoją pozycję. Inni podziwiają cię za ambicję i wytrwałość.

Słabe strony: Z natury Koziorożce są raczej zamknięte w sobie i często bardzo trudno jest im przełamać pewne wewnętrzne bariery.

Wskazówka dla Ciebie: Powściągliwość, szczególnie w miłości, nie zawsze się opłaca. Czasem warto iść na żywioł, dać ponieść się emocjom.

Lew (23.07-22.08)

Mocne strony: Szczerość i prostolinijność – to twoje dwie największe zalety. Ludzie lubią się z tobą przyjaźnić, ponieważ czują, że nigdy ich nie zawiedziesz, że zawsze będą mogli na ciebie liczyć.

Słabe strony: Lwy za wszelką cenę starają się imponować innym. Czasem wychodzi z nich próżność i zarozumialstwo. Bywają również bardzo lekkomyślne.

Wskazówka dla Ciebie: Znajdź sobie zajęcie, które pozwoliłoby ci dać upust swojej energii. Świetnym rozwiązaniem byłoby chociażby zapisanie się na aerobic lub uczestnictwo w kółku aktorskim.

Panna (23.08-22.09)

Mocne strony: Słyniesz z niezwykłego zamiłowania do porządku. Jesteś osoba bardzo pracowitą i odpowiedzialną, zawsze dotrzymujesz obietnic.

Słabe strony: Trudno jest ci osiągnąć stan spokoju i równowagi. Wciąż wszystko analizujesz, cały czas coś ci się nie podoba. Czasem rządzi tobą również niepohamowane wścibstwo.

Wskazówka dla Ciebie: Nie zawsze warto mówić to, co się naprawdę myśli. Trzymanie języka za zębami może przynieść czasem więcej pożytku, niż szczerość aż do bólu.

Waga (23.09-22.10)

Mocne strony: Posiadasz niezwykły naturalny wdzięk, który pozwala ci zjednywać sobie ludzi. Twoją mocną stroną jest również wrodzony instynkt, dzięki któremu łatwiej jest ci podejmować ważne decyzje.

Słabe strony: Bywasz zbyt uległa i czasem nie masz odwagi, by walczyć o swoje. Ludzie potrafią wejść ci na głowę, a ty kompletnie tego nie zauważasz.

Wskazówka dla Ciebie: Może nie zdajesz sobie sprawy, ale posiadasz niezwykłe zdolności negocjacyjne. Wykorzystaj ten dar w pracy zawodowej.

Skorpion (23.10-21.11)

Mocne strony: Posiadasz w sobie wielki urok osobisty. Żaden mężczyzna nie może przejść obok ciebie obojętnie. Przepełniona namiętnością, jak magnes przyciągasz do siebie płeć przeciwną.

Słabe strony: Bywasz bardzo pamiętliwa, z trudem zapominasz o doznanych krzywdach. Ciężko jest zdobyć twoje zaufanie, nie mówiąc już o wyciągnięciu z ciebie jakiegoś sekretu.

Wskazówka dla Ciebie: Przestań być tak uparta i zawzięta. Pamiętaj, że ciągłe sprawowanie nad wszystkim kontroli nie prowadzi do niczego dobrego.

Wodnik (20.01-20.02)

Mocne strony: Pracodawcy cenią cię za genialne, odkrywcze pomysły. Znajomi zawsze mogą liczyć na twoją pomoc i wsparcie.

Słabe strony: Wodniki to wielcy indywidualiści, niezależni marzyciele, których przerażają codzienne, domowe obowiązki. Tworzenie długotrwałego, szczęśliwego związku to dla nich spore wyzwanie.

Wskazówka dla Ciebie: Nie spędzaj wolnego czasu na kanapie przed telewizorem, to kompletnie nie jest twój żywioł. Jeżeli pragniesz poczuć się naprawdę zrelaksowana, wybieraj aktywne formy wypoczynku.

Ryby (21.02-20.03)

Mocne strony: Altruizm i wrażliwość na krzywdę innych. Ludzie uwielbiają słuchać twoich rad, przebywać w twoim towarzystwie. Przyjaciele zawsze mogą liczyć na twoją pomoc i wsparcie.

Słabe strony: Ciężko jest ci podjąć jakąkolwiek decyzję. Jesteś osobą bardzo niezdecydowaną, łatwo ulegającą wpływom innych.

Wskazówka dla Ciebie: Jeżeli chcesz poczuć się lepiej we własnej skórze, przestań patrzeć jedynie na innych i zacznij walczyć o samą siebie. Skup się na własnym samorozwoju, każdego dnia sprawiaj sobie małe przyjemności.

Komentarze (133)

Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) 30.07.2016 01:53
nie wierzę w to powodzenie skorpionów czyli jak ktoś jest brzydki to może ważyć 100 kg a będzie miał powodzenie, bo tak piszą w horoskopie.
odpowiedz
pisces (Ocena: 5) 30.10.2013 14:13
Ryby, zgadza się w zupełności ;) pozdrawiam wszystkie ryby :)
odpowiedz
djfkglh (Ocena: 5) 17.07.2013 21:56
strzelec -zgadza się w 100%
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2013 11:45
Polecam wróżkę annatur.adm@wp.pl Bardzo mi pomogła więc będę ją polecać wszystkim. Naprawdę warto
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2013 21:41
Wodnik się nie zgadza...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo