W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Poznaj PLUSY i MINUSY swojej osobowości

Dzień urodzin zdradza Twój charakter!
W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Poznaj PLUSY i MINUSY swojej osobowości
20.04.2012

Według astrologii dzień naszych urodzin ma decydujący wpływ na to, jakimi jesteśmy ludźmi. Przekonanie to ma zresztą swoje korzenie w starożytności, kiedy to powstał tzw. Horoskop Apolliński.

Przepowiednie stworzone w Delfach opierały się na przekonaniu, że poszczególny dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat, determinuje naszą osobowość, wpływa na podejmowane przez nas w życiu decyzje, określa plusy i minusy naszego charakteru.

Oto jak wygląda to w szczegółach... 

 

 

Dni tygodnia

Urodzeni w niedzielę: Wbrew obiegowej opinii, wcale nie jesteś osobą leniwą. Wręcz przeciwnie – tryskasz energią i optymizmem do tego stopnia, że ludzie do ciebie lgną. Do tego wiecznie jesteś w biegu, bo nie lubisz stagnacji. Dążysz do realizowania własnych marzeń, ale nie za wszelką cenę; twoja uczciwość góruje bowiem nad ambicją. Wyznajesz zasadę, że najlepiej brać sprawy w swoje ręce.

Twój owoc to: ANANAS

Wpływa na Ciebie: SŁOŃCE

Największa zaleta: Optymizm

Największa wada: Zarozumiałość

Mężczyzna dla Ciebie: Z jednej strony powinien cię wspierać, z drugiej sprowadzać na ziemię, kiedy zbytnio ponosi cię fantazja.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

HOROSKOP MIŁOSNY NA WIOSNĘ

Sprawdź, jak będzie wyglądało Twoje życie uczuciowe w najbliższych tygodniach!

Numerologia partnerska: Data urodzenia pokazuje, z kim będzie ci w życiu najlepiej!

Niektórzy są zdania, że od daty urodzenia może zależeć, z jakim partnerem stworzymy najbardziej udany związek.

 

Dni tygodnia

Urodzeni w piątek: Nie ma dla ciebie nic ważniejszego od uczuć. Zazwyczaj więc kierujesz się sercem, a nie rozumem. Jesteś osobą bardzo romantyczną i zmysłową, a twój seksapil jest wyczuwalny nawet z daleka. Mimo częstego bujania w obłokach, potrafisz jednak być bardzo odpowiedzialna i wykonywać sumiennie swoje obowiązki. Można na ciebie liczyć w każdej sytuacji.

Twój owoc to: OLIWKA

Wpływa na Ciebie: WENUS

Największa zaleta: Rzetelność

Największa wada: Próżność

Mężczyzna dla Ciebie: Musi to być ktoś romantyczny i czuły, tak jak ty. Partner powinien cię wielbić i adorować, bo nie tolerujesz ignorancji.

Dni tygodnia

Urodzeni w sobotę: Najlepiej określają cię dwa słowa: systematyczność i pracowitość. Zawsze sumiennie wypełniasz swoje obowiązki, a przy tym jesteś bardzo odpowiedzialna i rozważna. Zazwyczaj wyciągasz naukę z cudzych błędów, bo nie chcesz popełniać takich samych. Dzięki swojej pracowitości i niekwestionowanej ambicji, masz ogromne predyspozycje do tego, by osiągnąć sukces.

Twój owoc to: PIGWA

Wpływa na Ciebie: SATURN

Największa zaleta: Punktualność

Największa wada: Nadmierna ambicja

Mężczyzna dla Ciebie: Ponieważ przeciwieństwa się przyciągają, lgniesz do mężczyzn energicznych i spontanicznych. Liczy się dla ciebie jedno: aby partner był ci wierny.

Dni tygodnia

Urodzeni w czwartek: Jesteś osobą niezwykle spokojną, łagodną i dobroduszną. Nigdy nie przechodzisz wobec cudzej krzywdy obojętnie. Bez względu na to, czy wsparcia oczekuje od ciebie dobry znajomy, czy też zupełnie nieznajoma osoba, zawsze chętnie wyciągasz pomocną dłoń. Od czasu do czasu miewasz jednak skłonności do przesady, rozrzutności, gadulstwa i łakomstwa.

Twój owoc to: GRUSZKA

Wpływa na Ciebie: JOWISZ

Największa zaleta: Altruizm

Największa wada: Słomiany zapał

Mężczyzna dla Ciebie: Potrzebujesz partnera, który będzie potrafił dotrzymać ci kroku. Musi to być również osoba lojalna, wierna i tolerancyjna.

Dni tygodnia

Urodzeni we wtorek: Nie boisz się podejmować w życiu ryzyka. Uwielbiasz nowe wyzwania, z przyjemnością mierzysz się ze światem. Dzięki swojej przebojowości zwykle udaje Ci się osiągać wyznaczone cele. Czasem jednak w swoim postępowaniu pozwalasz sobie na zbyt wiele. Bywasz wtedy arogancka i bezwzględna. Pamiętaj, postępując tak możesz łatwo zrazić do siebie wielu ludzi!

Twój owoc: JABŁKO

Wpływa na Ciebie: MARS

Największe zalety: Energiczność, przebojowość, zdolności przywódcze

Największe wady: Roztargnienie, arogancja

Mężczyzna dla Ciebie: Twój partner powinien być bardzo silną osobowością. Tylko człowiek, który twardo stąpa po ziemi będzie w stanie poskromić Twój wybujały temperament.

Dni tygodnia

Urodzeni w poniedziałek: Podchodzisz bardzo emocjonalnie do świata. Jesteś osobą niezwykle czułą i wrażliwą. Nie potrafisz szybko podejmować decyzji. Każdy krok zawsze musisz przemyśleć dwa razy. Masz również skłonność do martwienia się na zapas. Często widzisz wszystko w czarnych barwach. Nie potrafisz skupiać się jedynie na pozytywnych stronach życia. W postępowaniu innych często doszukujesz się różnych podstęp.

Twój owoc: BRZOSKWINIA

Wpływa na Ciebie: KSIĘŻYC

Największe zalety: Intuicja, wrażliwość, empatia

Największa wada: Wybujała ambicja

Mężczyzn dla Ciebie: To musi być osoba odpowiedzialna i troskliwa. Ktoś, komu będziesz mogła w pełni zaufać.

Dni tygodnia

Urodzeni w środę: Jesteś osobą godną zaufania, lojalną wobec rodziny i przyjaciół. Potrafisz współczuć innym ludziom, Twoi znajomi zawsze mogą na Ciebie liczyć. Poza tym, jak nikt inny wykazujesz zdolności adaptacyjne w każdych sytuacjach. Zawsze masz coś do powiedzenia. Z wielką determinacją dążysz do wyznaczonych celów. Nie zrażasz się drobnymi potknięciami.

Twój owoc to: MANDARYNKA

Wpływa na Ciebie: MERKURY

Największe zalety: Intuicja, bystrość umysłu

Największa wada: Nerwowość, gadatliwość

Mężczyzna dla Ciebie: Szukaj mężczyzny z poczuciem humoru. Kogoś, kto podchodzi do życia z dystansem. Przy takim facecie nigdy nie będziesz się nudzić.

Komentarze (178)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 27.09.2015 13:55
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:14
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2015 17:59
Dokladnie wszystko sie zgadza , PONIEDZIALEK
odpowiedz
rrrrr (Ocena: 5) 10.01.2014 23:09
urodziłam się za 23,55 w sobotę - z tym, że sobota kompletnie do mnie nie pasuje ale niedziela idealnie :D
odpowiedz
Dalia (Ocena: 5) 02.06.2013 00:30
O tych mężczyznach dla dziewczyn piątkowych: nie IGNORANCJI tylko IGNOROWANIA nie znoszę! (Aczkolwiek ignorancji też ;) Ignorancja to nieuctwo, ignorowanie = brak uwagi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo