HOROSKOP MIŁOSNY NA WIOSNĘ

Sprawdź, jak będzie wyglądało Twoje życie uczuciowe w najbliższych tygodniach!
HOROSKOP MIŁOSNY NA WIOSNĘ
15.04.2012

BARAN 21.03. – 19.04.

Singielka: z optymizmem powitasz wiosnę – przyniesie ci dużo uniesień serca i szansę na prawdziwą miłość. Pod warunkiem, że nie przegapisz jej w natłoku codziennych obowiązków. Nie bój się zwolnić tempa.

W związku: wasz długoletni związek bardzo się teraz umocni, a ty poczujesz stabilizację i pewność, że ta relacja rozwija się w dobrym kierunku. Dostrzeżesz w partnerze cechy, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi. Z jego strony również zauważysz większe zaangażowanie. Dobry czas dla związku.

BYK 20.04. – 20.05.

Singielka: zwolnij tempo polowań, bo wiele nie zdziałasz taką taktyką. Wiosną daj się zdobyć. Wśród mężczyzn, których znasz, jest ktoś, komu bardzo na tobie zależy. Jeśli nie spłoszysz go swoim zachowaniem, macie szansę tuż przed wakacjami rozpocząć stały związek.

W związku: nie bój się obdarowywać partnera drobnymi upominkami. Nigdzie nie jest napisane, że to rola wyłącznie mężczyzny. Dając ukochanemu prezenty bez okazji, utwierdzisz go w przekonaniu, że zależy ci na nim.

Horoskop miłosny

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Singielka: uporem i kąśliwymi uwagami nie znajdziesz kandydata na partnera. Jeśli masz dość wolnego stanu i marzy ci się stały związek, wykaż więcej uczucia i troski wobec mężczyzny, który ci się podoba. Łatwo można spłoszyć wartościowego faceta.

W związku: zadbajcie o to, aby tegoroczna wiosna była szalona i inna od pozostałych. Od dawna planowaliście wyprawę albo wielki remont mieszkania? Najwyższa pora zakasać rękawy do pracy. Wolny czas spędzony aktywnie będzie korzystny dla waszego związku.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Singielka: ta wiosna będzie wyjątkowa. Szykują się wieczorne spacery przy świetle księżyca, romantyczne kolacje i randki we dwoje. Mężczyzna, który zacznie zabiegać o twoje względy, będzie bardzo męski i konsekwentny, czym ci zaimponuje. To początek miłości.

W związku: osiągniecie etap stabilizacji, którego nie należy mylić z rutyną czy nudą. Wreszcie zrozumiesz, że tworzycie udany związek i nie można tego zmarnować. Pokaż partnerowi, jak bardzo jest ci bliski i ile dla ciebie znaczy. Wynagrodzi ci to.

Horoskop miłosny

BLIŹNIĘTA 21.05. – 21.06.

Singielka: wreszcie poczujesz się dobrze we własnej skórze i zaczniesz chętniej podkreślać swoje atuty. Szybko zauważysz, że coraz więcej mężczyzn się tobą interesuje. Wiosną będziesz czuła się pewna siebie i bardzo kobieca. Koniecznie to wykorzystaj.

W związku: jeśli do tej pory w waszym związku nie układało się dobrze, to teraz będzie fatalnie. Kłótnie, sceny zazdrości, nieporozumienia będą coraz częstsze. Zrozumiesz, że to nie jest to, czego szukasz. Pora poważnie się zastanowić, co dalej.

RAK 22.06. – 22.07.

Singielka: wiosna prędko nie przyniesie ukojenia po złamanym sercu. Wciąż będziesz rozpamiętywała miłosną porażkę, a każdego faceta zaczniesz traktować z dystansem i chłodem. Zrób rozrachunek z przeszłością, bo będzie ci coraz ciężej.

W związku: partner zacznie wysyłać ci niepokojące sygnały. Może dać ci nawet do zrozumienia, że związek go znudził i potrzebuje przerwy. Nie udawaj, że wszystko jest w porządku. Najlepiej wyjaśnijcie sobie, co wam obojgu leży na sercu.

Horoskop miłosny

LEW 23.07. – 22.08.

Singielka: odżyją w tobie siły witalne i poczujesz się bardzo szczęśliwa jako signielka. Zrozumiesz, że warto pielęgnować chwile spędzone w pojedynkę, bo nie będą trwały wiecznie. To doda ci otuchy.

W związku: dobrze byłoby teraz pomyśleć o przeniesieniu związku na wyższy poziom. Wiosna jest odpowiednim momentem na przeprowadzkę, ślub albo nawet powiększenie rodziny. Może uznacie to za szaleństwo, ale wszystko ułoży się po waszej myśli.

PANNA 23.08. – 22.09.

Singielka: spotkasz mężczyznę z przeszłości, który znowu zawróci ci w głowie. To uczucie spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba i nie będziesz umiała sobie z nim poradzić. Musisz to przeczekać.

W związku: partner coraz częściej zacznie robić ci uwagi i będzie komentował twoje zachowanie oraz wygląd. Kilka razy zrobi to publicznie, a ty poczujesz się upokorzona. Powinnaś zadać sobie pytanie, czy naprawdę warto ciągnąć ten związek na siłę.

Horoskop miłosny

WAGA 23.09. – 22.10.

Singielka: czeka cię gorący okres pełen flirtów i męskiego towarzystwa. Poznasz wielu godnych uwagi facetów, z którymi przeżyjesz sporo miłych chwil. Ważne, abyś zachowała dystans do tych znajomości, bo to nie będą zalążki trwałych związków.

W związku: warto pomyśleć o urozmaiceniu związku. Dobrym rozwiązaniem będzie kilka dni urlopu i wycieczka z dala od miejsca zamieszkania. Spójrzcie inaczej na swój związek i łatwiej będzie wam wychwycić rzeczy, nad którymi warto popracować.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Singielka: nawet jeżeli jesteś sama i czujesz się z tego powodu beztrosko, zachowaj powściągliwość i umiar. Inaczej przekroczysz granice, czego będziesz potem żałować. Nie daj nikomu powodu, aby wyrażał się o tobie nieprzychylnie.

W związku: razem z wiosną w waszym związku pojawi się więcej optymizmu, radości i nadziei. Przypomną się wam chwile, które przeżyliście na początku znajomości, i zamarzy się wam powtórka. Róbcie, na co tylko macie ochotę. Dam wam to sporo satysfakcji.

Horoskop miłosny

WODNIK 20.01. – 19.02.

Singielka: jesteś pełna życia i przebojowa, dlatego nie dla ciebie towarzystwo spokojnego, wyciszonego faceta. Wkrótce poznasz kogoś takiego – lepiej od razu postaw sprawę jasno. Pod koniec wiosny możliwa nostalgia i poczucie osamotnienia.

W związku: będzie teraz czyhało wiele okazji do skoku w bok. Przytrafi się to zarówno tobie, jak i twojemu partnerowi. Jeden słabszy moment może zaważyć na kryzysie w związku. Musicie być silni i pewni uczucia, które was połączyło.

RYBY 20.02. – 20.03.

Singielka: staniesz się bardzo kochliwa. Poznasz mężczyznę, który jest zupełnie inny od faceta, jakiego szukasz, a mimo to stracisz dla niego głowę. Jeśli będziecie wobec siebie uczciwi, czekają was naprawdę wyjątkowe chwile, a nawet szansa na coś więcej.

W związku: doskonały czas dla trwałych relacji. Dużo przełomowych decyzji, które okażą się strzałem w dziesiątkę. Partner niejednokrotnie cię zaskoczy i będziesz z niego dumna. Pokochasz bycie w związku i świadomość, że masz u boku bratnią duszę.

Zobacz także:

Numerologia partnerska: Data urodzenia pokazuje, z kim będzie ci w życiu najlepiej!

Niektórzy są zdania, że od daty urodzenia może zależeć, z jakim partnerem stworzymy najbardziej udany związek.

Numerologia partnerska, cz. 2 - sprawdź, czy nadajecie na tych samych falach!

Pora sprawdzić, kto według numerologii będzie dla ciebie najlepszym partnerem.

 

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:14
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2013 11:52
Po co horoskop lepiej skorzystać z profesjonalnych usług wróżki annatur.adm@wp.pl przepowiednia będzie indywidualna tylko dla ciebie. Ja korzystam i jestem zadowolona.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.06.2012 20:59
g.ó.wno prawda, nic nie ułożyło się po mojej myśli !!! LEW.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.05.2012 16:47
EKOjjL wxurvnwvtcbf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2012 11:58
z9eWiH lrbbosavihcr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo