Numerologia partnerska, cz. 4 – czy Ty i on jesteście KOSMICZNIE DOPASOWANI?

To już ostatni artykuł poświęcony numerologii partnerskiej. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, sprawdź, czy jesteście sobie pisani.
Numerologia partnerska, cz. 4 – czy Ty i on jesteście KOSMICZNIE DOPASOWANI?
11.03.2012

Od kilku tygodni publikujemy artykuły, w których analizujemy związek astrologii z dobieraniem się w pary. Napisaliśmy już, kogo powinny szukać Jedynki, Dwójki, Trójki, Czwórki i Piątki. Tym razem – Szóstki, Siódemki, Ósemki i Dziewiątki. Przypominamy, że dla prawidłowej interpretacji numerologii potrzebna jest umiejętność liczenia portretu. Może być to liczba urodzenia albo wartość imienia i nazwiska. O technikach ich liczenia piszemy tutaj.

Szóstka

Szóstka z Szóstką

To będzie idealny układ, w którym spotykają się dwie pełne miłości i harmonii istoty. Będą szczerze pomagać innym i wspólnie się rozwijać, chyba że zabraknie im materialnych podstaw. A to ludziom chodzącym z głową w chmurach rzeczywiście może się zdarzyć.

Szóstka z Siódemką

Siódemka potrzebuje spokoju i niezależności, a zaborcza Szóstka będzie za nią chodzić i prawić jej morały. Szóstka będzie czuć się zaniedbana i samotna. To trudny związek, ale może być udany, jeśli włoży się w niego dużo miłości.

Szóstka z Ósemką

Ten związek wymaga kompromisu. Szóstka będzie bronić swych ideałów i oburzać ją będzie materializm Ósemki. Natomiast praktyczna Ósemka nie zrozumie zasad, którymi kieruje się Szóstka. Może dochodzić do sprzeczek i nieporozumień.

numerologia partnerska

Szóstka z Dziewiątką

Dobry układ dwojga altruistów i humanistów. Wspólnie pracują dla dobra innych. Jedyną trudnością może być nieumiejętność pracy z materią, co idealistom czasem się zdarza. Muszą dużo ze sobą rozmawiać.

Siódemka

Siódemka z Siódemką

Dobry związek dwojga indywidualistów, z których każdy ma swoje terytorium. Pozostają niezależni, a jednocześnie wspierają się nawzajem i doskonale rozumieją, szanując wolność partnera i doceniając jego zdolności.

Siódemka z Ósemką

Pochodzą z zupełnie innych światów, ale dzięki dużej dojrzałości mogą ze sobą doskonale współpracować. Siódemka inspiruje Ósemkę i potrafi docenić jej skuteczność, natomiast Ósemka zauważa mądrość Siódemki i twórczo ją wykorzystuje. To będzie udany i harmonijny związek.

Siódemka z Dziewiątką

Łączą ich wspólne ideały i poznawanie tajemnic świata. Doskonale się rozumieją i wspierają w duchowym rozwoju. Jeśli zapewnią sobie ekonomiczne przetrwanie, będzie to związek bardzo udany.

numerologia partnerska

Na koniec krótkie podsumowanie dotyczące konkretnych liczb zaproponowane przez starożytnych Chińczyków. Można się nimi posłużyć do interpretacji uzyskanej liczby.

1Początek początku; liczba pierwszeństwa i przewodnictwa; światło, które świeci na początku drogi; nowonarodzony smok; cierpienie związane z oczekiwaniem.

2Wielka Matka – ponieważ rodzi jeszcze jedną jedynkę; życzenie, miękkość, opiekuńczość, troska, cień.

3Walka między światłem i ciemnością, między optymizmem i pesymizmem; wrota uczuć; siła ducha; poszukiwanie drogi do pokoju.

4 Statyczność; to co niezmienne; cztery pory roku; cztery strony świata; cztery drogi poznania.

5 Nieprzewidywalność i solidność; to, co może pomóc wznieść się ponad siebie; pięć żywiołów: woda, ziemia, ogień, powietrze i eter.

numerologia partnerska

Ósemka

Ósemka z Ósemką

To układ pełen pasji, który prowadzi do życia w dostatku. Połączone siły dwóch tytanów zapewnią zdobycie każdego celu, jaki sobie wytyczą. O oczywiście ile nie będą trwonić sił na walkę o władzę i mściwe posunięcia.

Ósemka z Dziewiątką

Dzięki dojrzałości obojga to bardzo twórczy związek. Ósemka doceni wiedzę i mądrość Dziewiątki, a ta zaakceptuje przywódcze talenty i nieprzeciętną skuteczność Ósemki. Oboje maja sobie dużo do przekazania.

Dziewiątka

Dziewiątka z Dziewiątką

Dwoje mędrców o bardzo bogatym wnętrzu może ze sobą twórczo współpracować albo nawzajem się zwalczać i wykorzystywać. Mogą wspólnie się rozwijać, o ile potrafią docenić w partnerze osobę równie mądrą, jak oni sami.

Uwaga

Przypominamy, że przy interpretacji liczb partnerskich nie ma znaczenia kolejność. To oznacza, że jeśli np. jesteś Dziewiątką, a twój wybranek Trójką lub inną cyfrą, odpowiedzi szukaj przy mniejszej cyfrze. Dlatego publikujemy tutaj tylko te układy, które wcześniej nie były analizowane. Interpretacje dla mniejszych wartości znajdziesz w drugiej i trzeciej części numerologii partnerskiej.

numerologia partnerska

6Harmonia i równowaga; sześć rodzajów sztuki; domowa wygoda; poetyckie lenistwo; inercja.

7Siedem kolorów tęczy; siedem nut; siedem poziomów rozwoju ludzkości, badania, analiza, nabywanie doświadczeń.

8 Przyjęcie rozwiązania, które będzie miało wpływ na całe życie; osiem trygramów w Księdze Przemian.

9 Dążenie; koniec starej drogi; przejście na nowy poziom życia; spełnienie marzeń; dziewięć gwiazd; dziewięć wielkich pałaców.

Julia Wysocka

Zobacz także:

Dlaczego wierzymy we wróżby?

To tylko naiwność czy wewnętrzna potrzeba?

Astrologiczne wskazówki: Jak zdobyć faceta?

Sprawdź, jak upolować mężczyznę spod konkretnego znaku zodiaku.

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:15
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
zobacz odpowiedzi (1)
gosiaa (Ocena: 5) 28.11.2014 21:09
nie ma 6 z jedynka i jedynki z szostka ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2013 11:56
Polecam usługi profesjonalnej wróżki [email protected]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 18:20
weszłam tylko ze względu na zdjęcie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 10:54
7 i 8 , hell yeah :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie