Numerologia partnerska, cz. 3 - czy jesteści sobie pisani? To jest zapisane w gwiazdach!

Kontynuujemy nasz cykl artykułów o numerologii partnerskiej. Podpowiadamy, z kim tworzyć związki.
Numerologia partnerska, cz. 3 - czy jesteści sobie pisani? To jest zapisane w gwiazdach!
04.03.2012

W poprzednich tekstach przeanalizowaliśmy układy dla Jedynek, Dwójek i Trójek. Tym razem – Czwórka i Piątka. Przypominamy, że aby przekonać się, kto do Ciebie pasuje, konieczna jest znajomość sposobu liczenia portretu albo wartości imienia i nazwiska; swojego oraz mężczyzny, z którym wiążesz plany na przyszłość.

Numerologia partnerska odpowiada na pytanie, z jakim partnerem będzie ci najlepiej i czego powinnaś szukać u mężczyzn. – Liczba jest charakterystyką sił wpływających na wydarzenia lub na cechy psychologiczne jednostki. Należy zawsze pamiętać, że liczby są informacjami o wpływie sił i podpowiedziami na temat możliwych sposobów rozwoju sytuacji – zwraca uwagę Emma Lange, autorka książki „Tajemnice numerologii”. Jesteś Czwórką lub Piątką?

numerologia partnerska

Piątka z Ósemką

To będzie wyjątkowo dobry układ. Ósemka roztoczy materialną opiekę nad Piątką, korzystając z jej doświadczenia, co Piątka potrafi docenić, widząc jej mądrość i skuteczność. Dopóki Ósemka nie ograniczy drastycznie wolności Piątki, oboje w tym układzie będą się twórczo rozwijać.

Piątka z Dziewiątką

Oboje szukają mocnych wrażeń i inspirujących doświadczeń. Wyobraźnia i mądrość Dziewiątki współgra z intelektem i aktywnością Piątki. To związek bardzo ciekawy, choć niekoniecznie trwały.

Numerologia partnerska jest wskazówką dla osób, które szukają szczęścia w związku i doświadczyły trudności w relacjach damsko-męskich. To również pomoc dla osób pozostających w stałych układach – dzięki tej wiedzy można rozwiązać wiele problemów i zrozumieć zachowanie partnera.

numerologia partnerska

– Ludzie powinni zrozumieć, że nie są rozdzielni z kosmosem i wszystkie prawa przyrody wpływają na nich tak samo, jak na kamień, drzewo, ocean, planety, galaktyki. Trzeba powiedzieć, że nawet jeśli my jawimy się częścią jednej całości, to jednak każda żyjąca postać przejawia swoją indywidualność – zwraca uwagę Emma Lange. I dodaje, że dzień urodzenia człowieka jest indywidualną liczbą, która pokazuje, jak otoczenie widzi nasz charakter i wyraźnie widoczne cechy naszej indywidualności.

Za tydzień ostatni artykuł z cyklu „Numerologia partnerska”. Przeanalizujemy w nim układy z Szóstką, Siódemką, Ósemką i Dziewiątką.

O relacjach partnerskich Dwójki i Trójki piszemy w osobnym tekście.

Julia Wysocka

Zobacz także:

Jak wróżyć z fusów?

To stara jak świata sztuka odkrywania przyszłości.

Astrologiczne wskazówki: Jak zdobyć faceta?

Zaufaj astrologii i zdobądź wyśnionego mężczyznę.

numerologia partnerska

Piątka z Piątką

To dwie pokrewne dusze, które chcą poznawać świat i szukają ciągle nowych doświadczeń. Jednakże są tak niezależne, że nie umieją uszanować wolności drugiego. W takim związku nie obędzie się bez kłótni i wojny.

Piątka z Szóstką

Twórczy i rozwojowy układ. Piątka gwarantuje w takim związku inteligencję i dociekliwość, Szóstka uzupełnia to miłością i harmonią. Wspólnie pracują, a efekty ich działań mogą być naprawdę niezwykłe.

Piątka z Siódemką

Trudny układ. Piątka nie rozumie potrzeby wolności swojego partnera, a dla Siódemki niezależność jest bardzo ważna. Siódemka potrzebuje ciszy i samotności, Piątka chce jak najwięcej doświadczać.

numerologia partnerska

Czwórka z Czwórką

Taki układ to dwie pracowite i solidne osoby, które razem mogą osiągnąć wszystko. Są wierne i lojalne w stosunku do siebie, dlatego stworzą dom stabilny, trwały i pełen harmonii. Niestety, w takim związku brak będzie fantazji i romantyzmu, co może być sporym problemem.

Czwórka z Piątką

Zdyscyplinowanej Czwórce trudno będzie znieść zmienność i niekonsekwencję Piątki, Piątkę natomiast nudzić będzie stabilna i pracowita Czwórka. Ale jeśli potrafią się dogadać, mogą się doskonale uzupełniać.

Czwórka z Szóstką

Dobry związek. Oboje są odpowiedzialni, wierni i uczciwi, potrafią razem wiele zdziałać. Dom, który stworzą, pełen będzie miłości i ciepła, ale pod warunkiem, że Czwórka przełamie swój wewnętrzny chłód i nauczy się troski oraz czułości.

numerologia partnerska

Czwórka z Siódemką

Są zupełnie różni, ale mimo to mają szansę na udane życie. Siódemka ma w sobie dużo prawdziwej wiedzy, którą Czwórka może twórczo wykorzystać. A Czwórka będzie ściągać na ziemię bujającą w obłokach Siódemkę.

Czwórka z Ósemką

Oboje są ambitni, pracowici, wytrwali i dążą do tego samego – do pieniędzy i sukcesu. Mądra i zapobiegliwa Ósemka wzbudza w Czwórce wystarczająco dużo szacunku, by ta poddała się jej rządom.

Czwórka z Dziewiątką

To dwa zupełnie różne światy. Czwórka działa w materii, a Dziewiątka żyje ideami. Trudno im znaleźć wspólny język, ale jeśli im się to uda, stworzą świetny tandem, w którym Dziewiątka inspiruje, a Czwórka jest wykonawcą.

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:15
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 16:32
jPPcpT lhkdfizmwegm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.04.2012 11:55
sXb1vN vsioohetahev
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 18:55
We've arivred at the end of the line and I have what I need!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 07:17
w ogóle sie to nie zgadza w moim przypadku...ani w jednym procencie, ale czego się można spodziewac po tak tandetnych arykułach...porażka
odpowiedz

Polecane dla Ciebie