Numerologia partnerska, cz. 2 - sprawdź, czy nadajecie na tych samych falach!

Pora sprawdzić, kto według numerologii będzie dla ciebie najlepszym partnerem.
Numerologia partnerska, cz. 2 - sprawdź, czy nadajecie na tych samych falach!
26.02.2012

W pierwszym artykule z cyklu Numerologia partnerska napisaliśmy, że na podstawie liczby urodzenia kobiety i mężczyzny można sprawdzić, czy będą do siebie pasowali. Kluczem jest sposób liczenia portretu, o którym pisaliśmy przed tygodniem. A jeśli nie znasz daty urodzenia wybranka lub mężczyzny, który wpadł ci w oko, przyda się znajomość jego imienia i nazwiska. Ich wartości wytłumaczyliśmy w tym samym tekście. Wiesz już, jaki związek stworzysz z mężczyzną, jeśli jesteś Jedynką. Teraz czas na Dwójkę i Trójkę.

numerologia partnerska

Dwójka

Dwójka z Dwójką

Te dwie emocjonalne i wrażliwe natury doskonale się rozumieją i dobrze ze sobą współpracują. I nawet jeśli nie mają wspólnych zainteresowań, to i tak znajdą wspólny język i zostaną przyjaciółmi, a ich związek z całą pewnością będzie piękny i głęboki. Dobrana para.

Dwójka z Trójką

Niestety: to będzie trudny układ. Mimo dużych zdolności Trójki, Dwójka nie chce z nią współpracować, bo wie, że ma równie duży talent. Mając tak dużo wdzięku, nie zachwyca się walorami Trojki, dlatego ta rzeczywiście niewiele ma jej do zaproponowania i przez to czuje się niedoceniana.

Dwójka z Czwórką

Utalentowaną, intuicyjną i przyjazną Dwójkę Czwórka obdarza tym, czego jej najbardziej brak – systematycznością i cierpliwością. Mogą się wiele od siebie nauczyć, a ich związek będzie twórczy, inspirujący i silny.

numerologia partnerska

Dwójka z Piątką

Oboje kochają zmiany i ciągłe poszukiwania. Chętnie wymieniają się doświadczeniami lub ruszają razem po przygodę. Może to być bardzo interesujący i udany związek, choć niewykluczone, że zacznie brakować w nim stałości, zdecydowania i systematyczności.

Dwójka z Szóstką

Mają w sobie dużo ciepła i harmonii, powinni zatem dobrze się rozumieć. Jest duża szansa na twórczy rozwój i artystyczną realizację w tym związku, pod warunkiem, że Dwójka doceni opiekuńczość i wiedzę Szóstki.

Dwójka z Siódemką

Wrażliwa i towarzyska Dwójka może nie umieć zaakceptować Siódemki, która jest chłodna i skłonna do samotniczego trybu życia. Jeśli jednak potrafi się z tym pogodzić, a Siódemka wykrzesze z siebie trochę ciepła, odnajdą tak istotne porozumienie.

numerologia partnerska

Dwójka z Ósemką

Z takiego połączenia powstanie dobry związek. Ósemka pomaga Dwójce uwierzyć we własną intuicję, nabrać pewności siebie i zacząć myśleć bardziej konkretnie. Dwójka jest doskonałym wspólnikiem i przyjacielem. Oboje są skuteczni i umieją docenić walory partnera.

Dwójka z Dziewiątką

Mają te same dążenia i ideały, a także wspólną chęć niesienia pomocy innym. Problemem może być natomiast trwonienie energii i nieumiejętność zadbania o ochronę materialną. Uwaga – ten związek może upaść z powodów finansowych.

Trójka

Trójka z Trójką

Dwoje artystów na jednej scenie – każdy z nich chce grać główną rolę. Dlatego to trudny związek, wypełniony ciągłą rywalizacją i oczekiwaniem na pochwałę. Jeśli uda się umiejętnie podzielić role, to jest maleńka szansa na harmonijną relację.

numerologia partnerska

Trójka z Czwórką

Trudno im się zrozumieć, bo są skrajnie różni. Trojkę nudzić będzie powaga i zdyscyplinowanie Czwórki, a Czwórkę zdenerwuje roztrzepanie i lekkomyślność Trójki.

Trójka z Piątką

To układ umożliwiający pełny rozwój intelektualny. Oboje chętnie podróżują, uczą się, są zafascynowani sztuką. Trójka inspiruje Piątkę, a ta może nauczyć Trojkę większej odpowiedzialności.

Trójka z Szóstką

Oboje cenią miłość i rodzinę, zatem może to być udany i ciepły związek. Razem mogą rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

numerologia partnerska

Trójka z Siódemką

Nie jest to łatwy układ. Powierzchowna Trójka musiałaby zaakceptować odmienny świat wartości reprezentowany przez Siódemkę. Jeśli jej się to uda, ma szansę rozwinąć swój talent na wyższym poziomie.

Trójka z Ósemką

Ósemka rządzi, ale i zapewnia materialne podstawy, dzięki którym Trojka może błyszczeć i rozwijać swoje talenty. Jeśli Trojka będzie umiała podporządkować się Ósemce, ten związek ma szansę być udany.

Trójka z Dziewiątką

W tym układzie każdy ma własne koncepcje i plany. Dziewiątka chce zbawiać świat, ale Trójka widzi tylko czubek swojego nosa, bo w jej mniemaniu to ona jest najzdolniejsza. Dziewiątka się na to jednak nie nabierze i taki związek nie przetrwa.

To druga część numerologii partnerskiej. W kolejnym artykule przeanalizujemy następne układy. O tym, co mówi o tobie twoja data urodzenia, przeczytasz również w osobnym tekście.

Julia Wysocka

Zobacz także:

Jasnowidze są wśród nas: Polaków nękają prorocze sny, tajemnicze wizje oraz duchy

Czy wiesz, że wielu Polaków ma zdolność jasnowidzenia?

Miesiąc, w którym przychodzimy na świat ma wpływ na zdrowie! Kto ma najgorzej?

Jeśli urodziłaś się w styczniu albo w sierpniu, możesz być spokojna o swoje zdrowie.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:15
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie