Numerologia partnerska: Data urodzenia pokazuje, z kim będzie ci w życiu najlepiej!

Niektórzy są zdania, że od daty urodzenia może zależeć, z jakim partnerem stworzymy najbardziej udany związek.
Numerologia partnerska: Data urodzenia pokazuje, z kim będzie ci w życiu najlepiej!
19.02.2012

Emma Lange w książceTajemnice numerologii pisze, że każda liczba odzwierciedla określone prawidłowości, które realizują się na różnorodnych poziomach. – Do końca XX wieku nasza cywilizacja znajdowała się pod wpływem gwiazdozbioru Ryb. Na naszej planecie panował żywioł wody. Od początku nowego tysiąclecia wszystko zaczyna podlegać wpływom znaku Wodnika. Konstelacja Wodnika jest związana z żywiołem powierza i znajduje się pod wpływem dwóch planet: Urana i Saturna – twierdzi Emma Lange. Jednym z zadań numerologii jest zestawienie psychologicznego portretu dla ludzi związanych z tą lub inną liczbą. Stąd już tylko krok do stwierdzenia, czy dane osoby do siebie pasują i kogo powinny szukać do związku.

numerologia partnerska

Jedynka z Jedynką

Takie połączenie oznacza dwóch niezależnych przywódców w jednym królestwie i nie wróży niczego dobrego. Powód? Dwóm Jedynkom towarzyszy ciągła walka o władzę. Jedynym wyjściem w takim układzie jest kompromis, podzielenie się zakresem rządzenia oraz wzajemny szacunek dla indywidualności partnera.

Jedynka z Dwójką

Idealnie! Jedynka rządzi, a Dwójka z nią współpracuje. W takim układzie Jedynka opracowuje nowe pomysły i rozwiązania, a Dwójka jest ich najlepszym wykonawcą. Co więcej, Dwójka ma wyjątkową intuicję i Jedynka powinna umieć ją docenić, tak samo jak zdolność współpracy Dwójki.

Jedynka z Trojką

To dobry układ. Trojka potrafi uznać przywódcze zdolności Jedynki, bo nie władza jej w głowie. Trójka swoimi talentami uzupełnia zapał Jedynki, a Jedynka docenia wdzięk i towarzyski urok Trójki. Atrakcyjny partner to przecież dla niej powód do dumy.

numerologia partnerska

Jedynka z Czwórką

Takie połącznie to skomplikowana sytuacja. Z natury cierpliwa Czwórka ciągle musi hamować rozpędzoną Jedynkę. Czwórka to osoba wyjątkowo skromna, która nie lubi się popisywać – nie przyniesie zatem Jedynce upragnionego splendoru. Ten związek może się nie udać.

Jedynka z Piątką

Inspirująca relacja, ponieważ zarówno Jedynka, jak i Piątka lubią mocne wrażenia, przygody i nowe doświadczenia. Dlatego razem mogą zwiedzać świat i twórczo się rozwijać. Muszą jednak pamiętać o niezależności i odrębności partnera, a także nie wkraczać na jego terytorium.

Jedynka z Szóstką

Uwaga – przywódcze zapędy Jedynki mogą irytować Szóstkę, która z kolei zamęczać będzie Jedynkę ciągłym marudzeniem i pouczaniem. Są bardzo różni, więc trudno będzie im się porozumieć. Jednakże szansą na udany związek tej pary jest skupienie na wspólnym rozwoju intelektualnym, bo łączyć ich mogą zainteresowania i wykształcenie.

numerologia partnerska

Jedynka z Siódemką

Dobry układ. Siódemka wyciszy rozpędzona Jedynkę i podsunie jej trochę filozoficznej wiedzy, a Jedynka w zamian obdarzy Siódemkę zapałem, optymizmem i fantazją. Mimo że należą do różnych światów, mogą się doskonale porozumieć.

Jedynka z Ósemką

Oboje są ambitni i pragnący władzy. Jeśli Ósemka nie będzie żądała od Jedynki bezwzględnego posłuszeństwa, a Jedynka nie będzie oczekiwała od Ósemki ciągłych pochwał i uznania, ten związek może być udany.

Jedynka z Dziewiątką

Mądrość Dziewiątki pomoże Jedynce w realizacji odważnych planów, natomiast jej altruizm i ciągłe pomaganie wszystkim dookoła może nie znaleźć zrozumienia u Jedynki, a nawet wzbudzać w niej zazdrość.

numerologia partnerska

Sposób liczenia portretu

Aby przekonać się, z kim stworzysz najbardziej udany związek, musisz przede wszystkim poznać tzw. sposób liczenia portretu, a dokładniej swoją liczbę urodzenia. O co dokładnie chodzi? Liczba urodzenia, zwana również liczbą przeznaczenia, powstaje z zsumowania daty urodzin i zredukowania wyniku do jednej cyfry. Dla osoby urodzonej 14 sierpnia 1986 roku będzie to działanie: 1+4+8+1+9+8+6=37. 3+7=10. 1+0=1. Ta osoba jest „jedynką” – więcej o liczbie urodzenia przeczytasz w osobnym artykule.

Jeśli jednak nie znasz daty urodzenia konkretnego mężczyzny, wystarczy jego imię i nazwisko. Wartości imienia i nazwiska zależą od liter, gdzie A, J, S to 1, B, K, T to 2, C, L, U – 3, D, M, V – 4, E, N, W – 5, F, O, X – 6, G, P, Y – 7, H, Q, Z – 8, I, R – 9. Polskie znaki mają wartość liter podstawowych (ł = l, ę = e itd.). Zasada mówi, że należy sprawdzać związek dwojga osób albo poprzez datę urodzenia albo wartość imienia i nazwiska. Co oznacza, że nie robi się tego, analizując twoją liczbę uzyskaną z urodzin, a mężczyzny – według drugiego sposobu.

Jeśli znasz już wasze liczby, pora na analizę porównawczą numerologicznych portretów.

numerologia partnerska

Emma Lange podkreśla jednak, że większość Dwójek to Mistrzowskie Jedenastki, zatem funkcjonują na wyższych poziomach niż pozostałe liczby zwykłe, posiadając jednocześnie wyjątkową intuicję, wrażliwość i liczne talenty.

To pierwsza część numerologii partnerskiej. W kolejnym artykule przeanalizujemy inne układy zgodnie z liczbą urodzenia. O numerologii piszemy również tutaj.

Julia Wysocka

Zobacz także:

Sztuka czytania z dłoni

W ten sposób możesz znaleźć odpowiedź na nurtujące cię pytania.

Czy data urodzin decyduje o powodzeniu w życiu?

Podobno istnieją szczęśliwe daty, które pomagają nam żyć.

Polecane wideo

Komentarze (128)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:16
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2012 19:11
Fajna stronka,moja data urodzenia 12.08.1989r. Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2012 18:17
Kiedyś miałam problem z mężczyzną, nie byłam pewna czy do siebie pasujemy. Zamówiłam więc sobie partnerską analizę numerologiczną, znalazłam na numerologia-partnerska.pl Nie żałuję. Dziś jesteśmy małżeństwem :))))))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.10.2012 23:03
Tutaj wpisz treść komentarza do Numerologia partnerska: Data urodzenia pokazuje, z kim będzie ci w życiu najlepiej!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2012 22:12
ja -3 on- 9
odpowiedz

Polecane dla Ciebie