Jasnowidze są wśród nas: Polaków nękają prorocze sny, tajemnicze wizje oraz duchy

Uwielbiamy parać się astrologią!
Jasnowidze są wśród nas: Polaków nękają prorocze sny, tajemnicze wizje oraz duchy
29.10.2011

Nie od dziś wiadomo, że wielu Polaków z zainteresowaniem czyta horoskopy. Niezależnie od wykształcenia czy też zaangażowania religijnego, ponad połowa z nas regularnie zagłębia się w lekturę różnego rodzaju wróżb i przepowiedni.

Co ciekawe jednak, chociaż bardzo lubimy wiedzieć, jaką niespodziankę gwiazdy szykują dla naszego znaku zodiaku, to jednak nie podchodzimy do tego zbyt serio. Rzadko wprowadzamy w życie zalecenia astrologów. Nie uznajemy także noszenia przy sobie różnego rodzaju talizmanów.

Według sondażu przeprowadzonego przez CBOS, tylko nieliczni z nas korzystają również z indywidualnych porad wróżki. Zaledwie 15 procent ankietowanych przyznało, że było kiedykolwiek na tego typu wizycie.

Zaskakujący jest jednak fakt, że wielu naszych rodaków twierdzi, iż posiada zdolności jasnowidzenia. Uważamy, że potrafimy przewidzieć przyszłość, często miewamy prorocze sny oraz tajemnicze wizje. W naszym społeczeństwie nie brakuje również ludzi, którzy mają za sobą kontakty z duchami!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Miesiąc, w którym przychodzimy na świat ma wpływ na zdrowie! Kto ma najgorzej?

Osoby urodzone w styczniu i w sierpniu to prawdziwi szczęśliwcy, nie muszą obawiać się o swoją przyszłość!

Najszczęśliwsze imiona, znaki zodiaku i daty urodzenia: Sprawdź, czy FORTUNA Ci sprzyja!

Sprawdź, czy jesteś kobietą, która ma szansę na bogactwo! Wszystko zależy od imienia, znaku zodiaku i roku urodzenia!

Komentarze (29)

Ocena: 4.86 / 5
Berka (Ocena: 5) 09.02.2017 10:54
Coraz więcej moich koleżanek korzysta z tego typu "usług". Jedne robią to bo im się zwyczajnie nudzi, inne bo same nie potrafią o sobie decydować... Ja kiedyś też próbowałam i nie polecam, ale wszystko jest dla ludzi. Trzeba po prostu uważać, żeby nie stracić majątku... Ostrzegam przed EVA HL. Wystarczy poczytać i posprawdzać, żeby potem nie płakać i żałować. Więcej: bit. ly/EwaHL
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2015 14:16
wrozbitapaulus.pl - zwracałam się do niego w paru sprawach związanych z miłością i wszystko się sprawdziło. Jak dla mnie wart polecenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2015 20:52
Zdarzają mi się sny prorocze w dwóch rodzajach częściej są to sny podane w symbolice. Większość ich rozumiem po spełnieniu się na jawie. Jeden ze snów symbolicznych spełnił się po około 20 latach. Czasem zdarza mi się wyśnić zdarzenie które nastąpi. Takie sny zdarzają mi się dużo rzadziej, ale są czytelne i spełniają się w krótkim czasie. Czasem następnego lub po 2-3 dniach. Pierwszy taki sen miałem w wieku 3-4 lat. Te sny najczęściej dotyczą mnie lub mojej najbliższej rodziny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2015 13:18
Ból po rozstaniu jest wielki, wiem o tym z własnego doświadczenia, ale to nie minie z dnia na dzień, czy z miesiąca na miesiąc. Potzreba na to więcej czasu. Ja żeby się nie męczyć zamówiłam rytuał na urokmilosny24.pl i odzyskałam ukochanego. Aczkolwiek czasami lepiej przecierpiec trochę czasu niż na siłę kogoś odzyskiwać.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.09.2014 15:43
Chwytliwy tytuł i nic więcej...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo