Twój horoskop na czwartek

Sprawdź, co się dzisiaj wydarzy!
Twój horoskop na czwartek
Fot. Unsplash
04.10.2018

Baran

Będziesz dzisiaj wyjątkowo wyczulona na krytykę. Jakiekolwiek niepochlebne słowo wypowiedziane pod twoim adresem, może się skończyć karczemną awanturą. W sferze uczuciowej możliwy zamęt. Nie flirtuj z innymi tylko po to, by dopiec swojemu ukochanemu.

Zobacz także: Wiemy, gdzie poznasz miłość swojego życia. Zdradza to znak zodiaku

Byk

Nie będziesz dzisiaj tytanem pracy. Zabraknie ci skupienia i konsekwencji, więc będziesz popełniać błąd za błędem. Nie wyżywaj się na swoim chłopaku. On jest niczemu winien.

Bliźnięta

Dzisiaj wyjątkowo łatwo cię sprowokować do kłótni. Postaraj się jednak myśleć trzeźwo i zachować spokój. Czasem lepiej pewne kwestie po prostu przemilczeć. W sferze uczuciowej nowa miłość na horyzoncie.

Rak

To nie będzie najlepszy dzień na finalizację ważnych spraw. Łatwo można przeoczyć najistotniejsze sprawy, więc bądź ostrożna. W uczuciach nie najlepiej. Partner poczuje się zmęczony twoją huśtawką nastrojów.

Lew

Zamiast warczeć na wszystkich wokół, postaraj się do nich uśmiechać. Zdziałasz tym więcej niż kłótniami i krzykami. W uczuciach gorąco. Nie daj się sprowokować partnerowi, bo może się to skończyć rozstaniem.

Panna

Postaraj się wyciszyć i zrelaksować. Twój organizm naprawdę tego potrzebuje. Partner co prawda będzie chciał wyciągnąć cię z domu na romantyczną kolację, ale lepiej zostańcie w domu. Będziesz miała lepszy humor, jeśli spędzicie wieczór tylko we dwoje.

Waga

Inni będą pić kawę za kawą, aby nieco się pobudzić, a ty dosłownie będziesz wulkanem energii. Spożytkuj ją na coś pozytywnego. Zaangażuj się w jakąś akcję społeczną, pomóż potrzebującym.

Skorpion

Twój posępny nastrój da się we znaki wszystkim wokół. Narzekaniem zamęczysz nie tylko znajomych z pracy, ale także swojego partnera. Nie zdziw się, jeśli ten wieczór będzie chciał spędzić bez ciebie.

Strzelec

Dzień nie zacznie się dobrze. Spadnie ci na głowę kilka ważnych, nie cierpiących zwłoki spraw. Na szczęście druga połowa dnia zapowiada się pozytywnie. Partner pozytywnie cię zaskoczy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to prawdziwe ciacha. W tych miesiącach rodzą się najprzystojniejsi faceci

Koziorożec

W miłości wreszcie wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Spotkasz na swojej drodze tajemniczego bruneta, który całkowicie zmieni twoje podejście do związków. Zaryzykuj – to się opłaci.

Wodnik

Stres, stres i jeszcze raz stres. Tak mniej więcej upłynie ci dzisiaj dzień w pracy. Nie przejmuj się tym, wkrótce nadejdzie długo wyczekiwany awans. W uczuciach na szczęście spokój.

Ryby

Ktoś bardzo ci bliski i – zdawałoby się – zaufany, będzie podkopywał pod tobą dołki. Uważaj i miej się na baczności. Im szybciej wyjaśnisz nieporozumienie, tym lepiej dla ciebie. W uczuciach szansa na spotkanie kogoś wyjątkowego.

Oto najbardziej wytatuowany mężczyzna w na świecie. Kiedyś był MEGA PRZYSTOJNY!
Oto najbardziej wytatuowany mężczyzna w na świecie. Kiedyś był MEGA PRZYSTOJNY! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie