Horoskop na środę

Co Cię dziś spotka? Oto twój horoskop codzienny.
Horoskop na środę
Fot. Unsplash
03.10.2018

Baran

Dzisiaj możliwe konflikty w pracy lub na gruncie towarzyskim. Weź kilka głębokich oddechów i ochłoń. Nie warto walczyć o sprawę, która z góry jest przegrana. W życiu uczuciowym możliwe spore zmiany.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to prawdziwe ciacha. W tych miesiącach rodzą się najprzystojniejsi faceci

Byk

Umiesz liczyć? Licz na siebie. Dzisiaj pomoc ze strony innych może cię wpędzić w niepotrzebne kłopoty. W miłości dopadnie was rutyna. Zaproponuj wyjście z domu i spędzenie czasu w inny sposób niż zazwyczaj.

Bliźnięta

W pracy nie daj się sprowokować, bo inni wezmą stronę twojego przeciwnika. W domu z kolei czeka na ciebie spore zaskoczenie. Partner przygotuje kolację i da ci prezent. Nie podejrzewaj niczego złego – doceń jego romantyczny gest.

Rak

Podejdź dzisiaj z ogromnym skupieniem do swoich obowiązków. Wtedy osiągniesz murowany sukces. Niewykluczona podwyżka lub awans. W sferze uczuciowej gorąco. Nastaw się na namiętne zakończenie dnia.

Lew

Ustal sobie na dzisiaj priorytety i nie bierz sobie na głowę więcej, niż jesteś w stanie wykonać. Inaczej niepotrzebnie przypłacisz to zdrowiem. W uczuciach możliwy niegroźny konflikt. Rękę na zgodę wyciągnij tym razem pierwsza.

Panna

Nie igraj dzisiaj z uczuciami innych osób. Konsekwencje mogą być zaskoczeniem nawet dla ciebie. W pracy staraj się nie rzucać w oczy szefowi – dzisiaj będzie szukał kozła ofiarnego, więc lepiej go unikaj.

Zobacz także: 6 znaków zodiaku, które są skazane na sukces. Wszystko im się w życiu udaje

Waga

Ten dzień upłynie ci pod znakiem zazdrości. W pracy nie spodoba ci się, że inni są bardziej kreatywni od ciebie. W domu z kolei zrobisz awanturę partnerowi o sprawy z przeszłości. Zamiast karmić się zazdrością i w nieskończoność rozpamiętywać dawne grzechy, po prostu je wybacz.

Skorpion

Nie rób nic, co może się obrócić przeciwko tobie. Dzisiaj dwa razy pomyśl, zanim cokolwiek powiesz czy zrobisz. Rozsądek ocali cię przed kłopotami. W miłości nie oczekuj fajerwerków. Twój partner nie będzie w romantycznym nastroju.

Strzelec

Nie będziesz dzisiaj w najlepszym nastroju. Dopadnie cię melancholia i zaczniesz wspominać swoją dawną miłość. Zamknij definitywnie ten rozdział swojego życia. Im szybciej otworzysz się na nowe znajomości, tym lepiej dla ciebie.

Koziorożec

Twoją siłą będzie dzisiaj spokój. Do wszystkich spraw, zarówno zawodowych jak i prywatnych, podchodź bez emocji. Dzięki temu uda ci się wszystko pomyślnie załatwić.

Wodnik

Uważaj dziś na to, co jesz, bo możesz nabawić się niestrawności. W pracy bez rewolucji, dzień upłynie ci spokojnie. W miłości sporo namiętnych chwil.

Ryby

Dzisiaj wszystko i wszyscy będą wyprowadzać cię z równowagi. Nie daj się sprowokować. Szkoda tracić nerwy i… dobrą opinię. Zamiast wdawać się w awantury, policz do dziesięciu i ochłoń. Jeśli jesteś singielką, spodziewaj się dzisiaj zaproszenia na randkę od… dobrego znajomego.

Zobacz także: Nowość! Szminki inspirowane znakami zodiaków! Zobacz, jak wygląda Twój odcień!

 

Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia)
Rolnik szuka żony: Oto pary, które wzięły ślub po udziale w programie! (Mamy wszystkie zdjęcia) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie