Twój horoskop na dzisiaj ♥

Codzienny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Twój horoskop na dzisiaj ♥
Fot. Unsplash
02.10.2018

Baran

Będziesz dziś niepokonana. To dobry dzień na przekonanie szefa do swoich racji. W miłości niespodzianka ze strony osoby, po której kompletnie się tego nie spodziewasz.

Byk

Czeka cię dzisiaj niezbyt dobry dzień. Nie będziesz miała humoru i odbije się to na osobach, które są ci bliskie. Nastrój poprawi ci komplement od pewnego czarującego przystojniaka.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to prawdziwe ciacha. W tych miesiącach rodzą się najprzystojniejsi faceci

Bliźnięta

Będziesz tryskać humorem, ale będzie to robienie dobrej miny do złej gry. Czeka cię dzisiaj sporo przeciwności losu. W uczuciach bez zmian.

Rak

Nie lekceważ kłopotów ze zdrowiem, bo tym razem przeziębienie przykuje cię do łóżka na dłużej. W miłości czeka cię sporo zmian. Nie martw się, będą pozytywne!

Lew

Dzisiaj nastąpi ożywienie w życiu towarzyskim. Nie zważaj na to, że jest środek tygodnia – podążaj za głosem serca. Możliwe, że spotkasz dzisiaj na swojej drodze miłość swojego życia.

Panna

Poczujesz spadek energii, który odbije się na twojej pracy. Uważaj, bo przełożony będzie ci dziś patrzył na ręce bardziej niż zwykle. W uczuciach pozytywne przeżycie, które wpłynie na twój dobry nastrój.

Waga

Poświęć dzisiejszy dzień na zacieśnienie kontaktów z rodziną. Ktoś bliski bardzo potrzebuje twojego wsparcia, ale wstydzi się o nie poprosić. W uczuciach bez większych zmian – uważaj jednak na faceta, który spróbuje zdobyć cię tanimi komplementami.

Skorpion

W pracy sporo problemów. Zamiast iść w zaparte, przyznaj się do popełnionego błędu. Szef to doceni i jeszcze wszystko uda się naprawić. W miłości bez zmian, ale partner zaskoczy cię swoją opiekuńczością.

Strzelec

Ciche dni z partnerem wreszcie się skończą i pogodzicie się na dobre. W pracy niestety nie będzie już tak pozytywnie. Przez nieuwagę zrobisz coś, co nie spodoba się twoim przełożonym.

Zobacz także: Miejsce na świecie, które jest Ci pisane. Zdradza to znak zodiaku

Koziorożec

Dzisiaj wszystko będzie ci przychodzić z taką łatwością, jak nigdy. Będziesz kreatywna, a wszystkie twoje pomysły spotkają się z powszechnym uznaniem. Nie zaniedbuj jednak sfery uczuciowej i wieczór spędź w miłym towarzystwie.

Wodnik

Najdzie cię ochota na flirt, ale powstrzymaj się. Nie wyniknie z tego nic dobrego i po czasie możesz żałować, że tak łatwo dałaś się komuś omamić. W pracy bez zmian, dzień minie ci spokojnie.

Ryby

Ciągle odkładasz aktywność fizyczną na dalszy plan, a to błąd. Rusz się dzisiaj z domu – zwłaszcza, że masz właśnie ogromną szansę na poznanie kogoś interesującego. W sprawach zawodowych wszystko pójdzie zgodnie z twoją wolą.

Przez lata nazywali ją PASKUDĄ. Teraz pokazała zupełnie nową twarz
Przez lata nazywali ją PASKUDĄ. Teraz pokazała zupełnie nową twarz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 02.10.2018 11:45
niby nie wierze w horoskopy, a jednak czytanie ich sprawia mi jakąś dziwną frajdę hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie