Horoskop tygodniowy 01.10. - 07.10.

Co czeka cię w pierwszym tygodniu października? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 01.10. - 07.10.
Fot. Unsplash
01.10.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Poczujesz potrzebę podróży. Nie lekceważ jej, bo to świetny sposób na psychiczny reset. Jeśli na razie nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop i wyjazd do ciepłych krajów, w weekend wyskocz za miasto.
Miłość: Sprawy sercowe ułożą się po twojej myśli. Jeśli jesteś w związku, wreszcie dogadasz się z partnerem. Na singielkę czeka zaś mężczyzna, z którym połączy ją porozumienie dusz, choć problemem może okazać się różnica wieku.
Kariera i pieniądze: W pracy pojawi się stres, a wtedy łatwo o popełnienie błędu. Brak efektywności nie wzbudzi entuzjazmu przełożonego. Możesz od niego usłyszeć przykre słowa, które zachwieją twoją wiarą w siebie.

6 znaków zodiaku, które są skazane na sukces

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czeka cię spore ożywienie w sferze towarzyskiej. Zawrzesz nowe znajomości, których efektem będą zaproszenia na huczne imprezy. Powrót do codzienności może okazać się bolesny.
Miłość: Bliski twemu sercu mężczyzna zejdzie na drugi plan i nabierzesz ochoty na flirtowanie z innymi facetami, co może skutkować romansem. Jesteś singielką? W najbliższym tygodniu raczej się to nie zmieni.
Kariera i pieniądze: Układ planet wpłynie na twoją kreatywność i pomoże znaleźć nowatorskie rozwiązania, dzięki którym zapunktujesz u przełożonych. Premia lub podwyżka bardzo prawdopodobne.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Poczujesz zmęczenie i apatię. Najdrobniejsze niepowodzenie z łatwością wytrąci cię z równowagi. Humor może poprawić spotkanie z przyjaciółką przy kawie i ciastku z kremem.
Miłość: Jesteś w związku? Czeka cię rozkwit uczuć, zwłaszcza pod koniec tygodnia. Nie masz stałego partnera? Intrygująca rozmowa na imprezie z nowo poznanym facetem zapoczątkuje cykl gorących randek.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu pracy ci nie zabraknie, na szczęście nadmiar obowiązków nie odbierze zapału do działania i satysfakcji z realizacji zadań zawodowych.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: To będą trudne dni. Szykuje się spiętrzenie niedokończonych spraw z przeszłości, co nie wpłynie pozytywnie na twój nastrój. W weekend zachowaj szczególną ostrożność za kierownicą.
Miłość: Koniec tygodnia upłynie pod znakiem intymnych rozmów z partnerem i bardzo namiętnych wieczorów. Jesteś singielką? Korzystaj z uroków wolności roztropnie, gdyż skakanie z kwiatka na kwiatek nie wpływa pozytywnie na opinię o tobie.
Kariera i pieniądze: Bardzo prawdopodobne, że czeka cię rozmowa kwalifikacyjna, która otworzy drzwi do zawodowego sukcesu. To może być prawdziwy przełom w twojej karierze.

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Nadchodzące dni zapowiadają się bardzo aktywne. Tempo twojego życia nabierze dużego przyśpieszenia, ale dzięki organizacji i dyscyplinie poradzisz sobie z największymi wyzwaniami.
Miłość: Na horyzoncie widać mężczyznę, który może zawrócić ci w głowie. Bądź ostrożna i uważnie słuchaj intuicji. Jesteś w związku? Partner znów stanie się zazdrosny, dlatego spróbuj zachęcić go do szczerej rozmowy.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz energiczna, bystra i bardziej efektywna, co zdecydowanie poprawi jakość twojej pracy. Nie wszystkim to się jednak spodoba, gdyż zawistników nie brakuje.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nadmiar obowiązków i nowe wyzwania, których się podejmiesz, całkowicie wypełnią twój czas. Jednak w tym szaleństwie warto znaleźć chwilę dla bliskich, bo oni naprawdę cię teraz potrzebują, choć nie dają po sobie tego poznać.
Miłość: Od partnera wreszcie usłyszysz deklarację, na którą od tak dawna czekałaś. Jesteś singielką? To może się w najbliższych dniach zmienić, gdyż mężczyzna bliski sercu może zaproponować stworzenie związku.
Kariera i pieniądze: Nie najlepszy czas na podejmowanie zobowiązań finansowych. Kilka razy zastanów się przed podpisaniem umowy kredytowej, żebyś kiedyś nie żałowała tego kroku.

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W tym tygodniu musisz zadbać o zdrowie, skupiając się przede wszystkim na codziennej diecie, która dotychczas pozostawiała sporo do życzenia. Większa troska o dobór odpowiednich produktów pomoże poprawić humor i podnieść samoocenę.
Miłość: Jesteś singielką? Korzystaj z życia, na horyzoncie może pojawić się szalony i nieprzewidywalny Lew. Masz partnera? Zachęć go do szczerej rozmowy, niewykluczone, że usłyszysz coś istotnego dla przyszłości waszego związku.
Kariera i pieniądze: W nadchodzących dniach zwróć szczególną uwagę na sprawy finansowe. Warto wprowadzić plan oszczędzania, a może także rozejrzeć się za dodatkowym zajęciem. Świadomość posiadania dodatkowego kapitału dobrze wpłynie na twoją psychikę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Wszędzie, gdzie się pojawisz, będziesz mile widziana, a znajomi, którzy do tej pory nie mieli dla ciebie czasu, zaczną zabiegać o twoje towarzystwo. W połowie tygodnia czeka cię zaskakujące wyzwanie. Na pewno warto się z nim zmierzyć.
Miłość: Jesteś w związku? Możesz zacząć odczuwać wątpliwości i zapragnąć uwolnić się z sideł zobowiązań. Szukasz faceta? Na swojej drodze spotkasz intrygującego mężczyznę, jednak jego ciekawa osobowość może okazać się tylko pozą.
Kariera i pieniądze: W pracy nie wydarzy się nic szczególnego. Tydzień upłynie spokojnie, na szczęście dość szybko. Przed weekendem usłyszysz pochwałę z ust przełożonego.

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W tym tygodniu pojawi się trochę zmartwień. Niewyjaśnione sytuacje i niedokończone sprawy odbiją się negatywnie na twojej psychice. Zaczniesz rozpamiętywać błędy z przeszłości, co skutecznie popsuje ci nastrój.
Miłość: Czeka cię sprzeczka z ukochanym. Na szczęście twój urok osobisty i promienny uśmiech powinny złagodzić konflikt. Szukasz faceta? Wykonaj pierwszy krok i zaproś na randkę mężczyznę, którym od dawna jesteś zauroczona.
Kariera i pieniądze: Nadchodzące dni będą sprzyjały sprawom zawodowym. Warto to wykorzystać i szczerze porozmawiać z szefem o nowych wyzwaniach. Podwyżka pensji bardzo prawdopodobna.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Zapowiada się pogorszenie nastroju. Częsty kontakt z osobami, które w ciebie nie wierzą, zadziała dołująco i wpędzi w kompleksy. Odetnij się od ich towarzystwa, a w weekend zaplanuj relaksujący spacer po jesiennym lesie.
Miłość: Jesteś w związku? Zainteresuje się tobą atrakcyjny mężczyzna, który roztoczy wokół siebie erotyczną aurę. Bądź silna i nie ulegaj chwilowej pokusie. Jesteś singielką? Były facet zacznie o ciebie zabiegać. Nie odrzucaj jego zalotów, ale zachowaj dystans.
Kariera i pieniądze: Szykują się spore problemy w pracy. Zostaniesz obwiniona o coś, z czym nie miałaś nic wspólnego, jednak trudno będzie odkręcić to nieporozumienie. Szef spojrzy na ciebie krzywo.

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Poczujesz, że naprawdę przyszła jesień. Będziesz bardziej podatna na przeziębienia i infekcje, zwłaszcza te związane z drogami oddechowymi. Zadbaj o zdrowie, zaczynając od zmiany trybu życia na bardziej uregulowany.
Miłość: Jesteś singielką? Mężczyzna spod znaku Bliźniąt zawróci ci w głowie. U jego boku nie zaznasz spokoju, ale na pewno nie będziesz się nudzić. Masz partnera? Musisz go dopieścić.
Kariera i pieniądze: Przed tobą ważne, zawodowe spotkanie. Jego przebieg może wpłynąć na twoją przyszłość w firmie. Przygotuj się jak najlepiej, biorąc do serca porady współpracowniczki, która naprawdę dobrze ci życzy.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Los będzie ci sprzyjał. Na swojej drodze spotkasz samych życzliwych ludzi, którzy pomogą ci uporać się z problemami, także tymi, które jeszcze niedawno wydawały się nie do rozwiązania.
Miłość: W związku zażegnasz trwający już za długo konflikt z partnerem. Nabierzesz dystansu do jego fanaberii i zaczniesz akceptować go takim, jaki jest. Nie masz faceta? Sytuacja wkrótce może ulec zmianie, w najmniej oczekiwanym momencie.
Kariera i pieniądze: Dni w pracy upłyną w przyjaznej atmosferze. Nawet współpracowniczka, której wcześniej nie darzyłaś specjalną sympatią, pokaże całkiem miłe oblicze.

 

71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat!
71-letni polski miliarder planuje ŚLUB z nową dziewczyną… młodszą o 50 lat! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie