Horoskop tygodniowy 17.09. - 23.09.

Horoskop dla 12 znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 17.09. - 23.09.
Fot. Unsplash
17.09.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz nerwowa i nadpobudliwa. Byle drobiazg może wytrącić cię z równowagi, dlatego uważaj, szczególnie w relacjach z bliskimi, żeby nie powiedzieć o jedno zdanie za dużo. Trudno będzie to odkręcić.
Miłość i seks: Masz wątpliwości, dokąd zmierza twój związek? Gwiazdy wskazują, że ciebie i twojego partnera czeka piękna przyszłość, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość. Jesteś singielką? Nie poluj na mężczyzn, bo oni to wyczuwają i uciekają od takich kobiet.
Kariera i pieniądze: To nie będzie najlepszy tydzień dla spraw finansowych. Czeka cię kilka nieprzewidzianych wydatków, które mocno odczujesz. Będziesz musiała solidnie zacisnąć pasa.

Zobacz także: Znaki zodiaku przed ołtarzem. jak będzie wyglądał Twój ślub?

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Czeka cię tydzień pełen niespodzianek. Większość będzie bardzo przyjemnych, ale w okolicach weekendu może wydarzyć się coś, co podkopie twoją pewność siebie. Z pomocą przyjdzie ci najlepsza przyjaciółka.
Miłość i seks: Partner zacznie przebąkiwać o zalegalizowaniu waszego związku. Ucieszy cię to i postanowisz kuć żelazo, póki gorące. Już niedługo czekają was poważne zmiany. Jesteś singielką? Nie rozpaczaj, że jesteś sama, tylko doceń pozytywne strony życia solo.
Kariera i pieniądze: Rozsyłasz aplikacje i nic z tego nie wynika? Zastanów się, gdzie popełniasz błąd. Niewykluczone, że wysyłasz odpowiedzi na oferty, w których nie masz oczekiwanego doświadczenia.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Zadbaj o zdrowie, bo nikt nie zrobi tego za ciebie. W tym tygodniu wybierz się na kontrolne badania, rozważ też zmianę diety i aktywność fizyczną, które są niezbędne dla zachowania dobrej formy.
Miłość i seks: W miłości nie słuchaj rad obcych, tylko głosu własnego serca i zaufaj intuicji. Najlepiej na tym wyjdziesz. Masz partnera? Czeka was ważne spotkanie rodzinne. Będzie trochę stresu, ale oboje świetnie na nim wypadniecie.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz sobie mogła pozwolić na odrobinę szaleństwa na zakupach. Skuszą cię promocje i wyprzedaże, pamiętaj tylko, by nie stracić głowy – trudno będzie ci wyjść z debetu.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W tym tygodniu czeka cię prawdziwa huśtawka nastrojów. Kilka spraw nie ułoży się po twojej myśli, co skutecznie popsuje ci samopoczucie. W weekend natomiast będziesz bawić się szampańsko w doborowym towarzystwie.
Miłość i seks: Porozmawiaj z partnerem o tym, co moglibyście robić w wolnym czasie. Ostatnio oboje byliście zajęci swoimi sprawami, nie dziwcie się więc, że dopadła was rutyna. Jesteś singielką? Daj subtelny znak mężczyźnie, z którym łączą cię ciepłe relacje. On tylko na to czeka.
Kariera i pieniądze: Dopadnie cię rozleniwienie i spadek motywacji. Lepiej szybko się pozbieraj, bo szef dostrzeże twoją niedyspozycję i nie będzie zadowolony.

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach pozałatwiaj zaległe sprawy urzędowe. Nie warto przekładać je w nieskończoność, bo nawarstwią się i trudno będzie ci z nich wybrnąć. W piątek pamiętaj o imieninach bliskiej osoby.
Miłość i seks: Partner będzie teraz potrzebował otuchy i twojego wsparcia. Bądź mu podporą, na co on skrycie liczy. Jesteś singielką? Mężczyźni widzą w tobie kumpelkę. Dobrze jest mieć wśród nich przyjaciół, ale uważaj, żeby nie przesadzić z komitywą.
Kariera i pieniądze: Zazdrość nie jest w biznesie najlepszym doradcą, zwłaszcza gdy nic z niej nie wynika. Zamiast oglądać się na lepiej sytuowanych znajomych, weź sprawy w swoje ręce i zadbaj o swoją karierę.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: To będzie bardzo przyjemny tydzień, pełen kontaktów towarzyskich i nawiązywania nowych znajomości. W twoim otoczeniu pojawią się niesamowici ludzie, którzy będą potrafili podnieść cię na duchu w każdej sytuacji.
Miłość i seks: Gdy partner mówi, że na coś nie jest gotowy, daj mu czas do namysłu. Nikt nie lubi czuć się przyparty do muru. Jesteś singielką? Nie szukaj miłości na siłę, zwłaszcza w podejrzanych miejscach, w których kręcą się mężczyźni bez perspektyw.
Kariera i pieniądze: Czeka cię spięcie z ważnym klientem. Racja będzie leżała pośrodku. Warto szybko wyjaśnić zaistniałą sytuację, w przeciwnym wypadku wasza współpraca stanie pod znakiem zapytania.

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Szykują się wielkie zmiany w twoim życiu, które spowodują u ciebie zdenerwowanie. Nie zamartwiaj się na zapas. Szybko się przekonasz, że niepotrzebnie zaprzątałaś sobie tym głowę.
Miłość i seks: W twoim związku pojawi się napięcie spowodowane zbyt szybkim tempem życia i niedopowiedzeniami. Czeka was ostra wymiana zdań, a po niej ciche dni. Jesteś singielką? Miej oczy szeroko otwarte – na horyzoncie miłość!
Kariera i pieniądze: Ktoś zasugeruje ci, w którą stronę powinnaś się rozwijać. Będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale da ci do myślenia. Jeśli nie wiesz, która branża jest ci przeznaczona, może warto potraktować tę wskazówkę serio?

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Poszukaj sposobu, by dodać sobie energii z rana. Szczególny problem masz z rozkręceniem się po wstaniu z łóżka. Mocna kawa to rozwiązanie na krótką metę. Może powinnaś wcześniej kłaść się spać?
Miłość i seks: Wszelkie niesnaski, jakie pojawią się w twoim związku w tym tygodniu, wyjaśnijcie sobie z partnerem od razu – z czasem będzie coraz trudniej. Jesteś singielką? Gwiazdy wskazują, że już niedługo w twoim życiu nastąpi uczuciowy przełom!
Kariera i pieniądze: Ostatnio bardzo cię napracowałaś, ale nic z tego nie wyszło? Głowa do góry. Jeszcze niejedna porażka przed tobą. Ważne, jak sobie radzisz z potknięciami. Postaraj się wyciągnąć z nich lekcję.

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Nieprzemyślanym tekstem sprawisz przykrość bliskiej osobie. Zreflektujesz się poniewczasie, ale lepiej późno niż wcale. Przeproś ją i zaproś na spotkanie, a szybko wrócicie do dawnych dobrych relacji.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Czeka cię teraz dużo szaleństwa, flirtów i romansów. Nie będziesz się nudzić. Jesteś w związku? Nie przyśpieszaj biegu pewnych spraw, niech toczą się swoim tempem. Przekonasz się, że w miłości nie warto robić nic na siłę.
Kariera i pieniądze: Masz marzenia, ale brakuje ci odwagi, by je zrealizować? Jeśli teraz nie zaczniesz ich spełniać, to kiedy? Pamiętaj, że nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Zobacz także: Najbardziej znienawidzone znaki zodiaku

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Ostatnio czas przecieka ci przez palce. Postaraj się to zmienić, w przeciwnym wypadku wkrótce zorientujesz się, że wielu marzeń nie zrealizowałaś. To ostatni dzwonek, by zacząć działać.
Miłość i seks: W twoim związku nie wydarzy się nic szczególnego, ale to dobry sygnał. Możesz być spokojna o łączące was uczucie. Jesteś singielką? Zaczarujesz pewnego bardzo atrakcyjnego mężczyznę, który nie będzie mógł przestać o tobie myśleć.
Kariera i pieniądze: Rozważasz dodatkowe zajęcie, które mogłoby być dla ciebie źródłem dochodu? Zastanów się dwa razy, czy masz na to czas. Nie porywaj się z motyką na słońce.

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Od pewnego czasu nie radzisz sobie ze stresem. Koniecznie znajdź sposób, by dać upust negatywnym emocjom. Najbliższy weekend poświęć na relaks, chociażby w pojedynkę.
Miłość i seks: Singielki będą teraz roztaczać wokół siebie aurę, której mężczyźni nie będą mogli się oprzeć. Z kolei kobiety w związku powinny więcej czasu poświęcić partnerowi, w przeciwnym wypadku relacja bardzo na tym ucierpi.
Kariera i pieniądze: W pracy nie daj się wyprowadzić z równowagi, nawet jeśli ktoś zajdzie ci za skórę. Trzymaj emocje na wodzy – eksponowanie ich nie jest w biznesie pożądane.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Początek tygodnia nie będzie korzystny, bo spadną na ciebie przykre wiadomości i niezałatwione sprawy. Na szczęście kolejne dni ułożą się po twojej myśli. W weekend odpocznij w miłym towarzystwie.
Miłość i seks: Będzie trudno ci się teraz dogadać z partnerem, który stanie się czepliwy i nie będzie w najlepszym humorze. Awantura wisi w powietrzu! Jesteś singielką? Wokół ciebie nie brakuje mężczyzn, ale w żadnym nie widzisz kandydata na partnera. Może zbyt wysoko wieszasz poprzeczkę?
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu jak ognia unikaj wszelkich konfrontacji z szefem, bo nie wyjdziesz z nich obronną ręką, a możesz bardzo zaszkodzić swojej przyszłości w firmie.

 

 

Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub?
Znaki zodiaku przed ołtarzem. Jak będzie wyglądał Twój ślub? - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie