Horoskop tygodniowy 03.09. - 09.09.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 03.09. - 09.09.
Fot. Unsplash
03.09.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: W tym tygodniu bądź czujna i skupiona, czegokolwiek byś nie robiła. Łatwo teraz o błąd, a pomyłki nie naprawisz szybko.
Miłość i seks: Partner postanowi odświeżyć łączące was uczucie i zacznie zapraszać cię na randki. Czeka was bardzo intensywny i romantyczny czas. Jesteś singielką? Układ gwiazd wskazuje, że teraz nie jest najlepszy czas na rozpoczynanie nowego związku. Jeśli miałaś takie plany, jeszcze zaczekaj.
Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach poszczęści ci się w kwestiach finansowych. Wpadnie ci dodatkowa gotówka, którą warto odłożyć na później. Teraz wydasz ją na błahostki, a w przyszłości może ci się bardzo przydać.

Toksyczna miłość. Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W wolnych chwilach spróbuj odpocząć i zająć się sobą. Dobrze się poczujesz, jeśli zadbasz o urodę i ciało. Urządź sobie domowe spa, a przekonasz się, że do szczęścia nie trzeba wiele.
Miłość i seks: Będziesz musiała rozmówić się z partnerem na ważny temat, który od dawna między wami nie jest załatwiony. Nie chowajcie dłużej głowy w piasek. Jesteś singielką? Narzucając się mężczyznom, odniesiesz skutek odwrotny od zamierzonego.
Kariera i pieniądze: Jeśli jest coś, co od dawna ci się podobało, skuś się na to, o ile oszczędzałaś. W przeciwnym wypadku pozbędziesz się pieniędzy na czarną godzinę.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Zaczyna się czas intensywnej pracy i wytężania szarych komórek. Nie zapominaj tylko o przyjaciołach – ich towarzystwo zawsze poprawiało ci samopoczucie i nie inaczej będzie tym razem.
Miłość i seks: Mężczyzna, który przestał się do ciebie odzywać, w głębi serca jest ci bardzo bliski. Trudno będzie ci przełknąć gorycz porażki, ale nie masz innego wyjścia. Bliźniaki w związku powinny zadbać o partnera – na początek niech będzie to uroczysta kolacja.
Kariera i pieniądze: Będziesz w pracy wyjątkowo rozkojarzona. Spróbuj ustalić, co sprawia, że nie możesz się skupić – w przeciwnym wypadku twoja efektywność spadnie i łatwo będzie o błąd.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Ostatnio wypracowałaś sobie pewien nie najlepszy nawyk, na który zaczęli zwracać uwagę twoi bliscy. Zwróć na to uwagę i postaraj się z nim skończyć.
Miłość i seks: W miłości zachowaj powściągliwość i nie odsłaniaj się od razu ze swoimi uczuciami, zwłaszcza w kontaktach z nowo poznanymi mężczyznami. Masz partnera? Zaczniecie nawzajem wytrącać się z równowagi z powodu błahostek. Popracujcie nad tym.
Kariera i pieniądze: Może pojawić się interesująca propozycja pracy albo dodatkowego zlecenia. Skorzystaj, ale nie zachłystuj się samą ofertą, dopóki nie podpiszesz umowy – inaczej mogłabyś się rozczarować.

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: To dobry tydzień na spełnianie marzeń. Jeśli jest coś, o czym od dawna myślisz, warto się teraz przyłożyć, bo gwiazdy ci sprzyjają. Pamiętaj tylko, by zbyt szybko nie odpuszczać.
Miłość i seks: W wasz poukładany związek wkroczyła rutyna, która zaczyna wam przeszkadzać. Nie oglądajcie się na siebie – pierwsza weź sprawy w swoje ręce i zaproponuj coś nowego. Singielki powinny unikać teraz randek w ciemno, nie będą udane.
Kariera i pieniądze: Szczęście będzie ci teraz sprzyjać w sprawach finansowych. Zagraj na loterii albo wyślij CV do firmy, w której zawsze chciałaś pracować. Dopniesz swego.

Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Nic im się nie udaje

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Między tobą a przyjaciółką może dojść do ostrej wymiany zdań. Obrazicie się na siebie i żadna nie będzie chciała pierwsza wyciągnąć ręki na zgodę. Ciche dni potrwają co najmniej do soboty.
Miłość i seks: Zadbaj o zdrowie partnera, bo je lekceważy. Zaprowadź na badania kontrolne i upewnij się, że odpowiednio się odżywia – on sam nie zwraca na to uwagi. Jesteś singielką? Mężczyźnie, który bardzo ci się podoba, wyślij subtelny znak, by wiedział, że nie jest ci obojętny.
Kariera i pieniądze: Przed tobą nowe wyzwania. Będziesz mogła się wykazać, ale się też napracujesz. Twój wysiłek nie pójdzie jednak na marne – wkrótce się o tym przekonasz.

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Otrzymasz negatywną odpowiedź w ważnej sprawie. Podkopie to twoją pewność siebie i zepsuje nastrój na dobrych kilka dni. Spróbuj odreagować w weekend w gronie najlepszych znajomych.
Miłość i seks: Masz partnera? Dopadną cię wątpliwości, czy to jest właśnie to. Teraz nie jest dobry moment na życiowe decyzje, dlatego daj sobie chwilę do namysłu. Jesteś singielką? Twój dobry kolega zacznie zachowywać się inaczej niż dotąd. Gdy mu się przyjrzysz, dojdziesz do wniosku, że to bardzo interesujący mężczyzna.
Kariera i pieniądze: Jeśli masz dodatkową gotówkę, którą chciałabyś wydać na przyjemności, kup sobie coś ładnego do mieszkania. To będą dobrze zainwestowane pieniądze.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Zaniedbałaś ostatnio aktywność fizyczną? Początek września to dobry moment, by nadrobić zaległości. Zastanów się, jaki rodzaj sportu najbardziej cię interesuje i idź w tym kierunku.
Miłość i seks: Ciężko ci będzie się teraz dogadać z partnerem. Żeby nie zaogniać sytuacji, w trudnych chwilach schodźcie sobie z oczu. Jesteś singielką? Zwróci na ciebie uwagę niepozorny chłopak, którego dotąd nie traktowałaś poważnie. Daj mu szansę!
Kariera i pieniądze: Ten tydzień sprzyja zawieraniu korzystnych umów, zwłaszcza bankowych i zawodowych. Spróbuj umówić się na rozmowę kwalifikacyjną na początku tygodnia, a pójdzie ci lepiej, niż się spodziewasz.

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W tym tygodniu mogą o sobie dać znać dawne kompleksy, które podkopią twoją pewność siebie i zaniżą samoocenę. Pilnie poszukaj sposobu, by się z nimi rozstać na dobre.
Miłość i seks: Partner robi złośliwe uwagi na temat twojego wyglądu? Zaprotestuj, w przeciwnym wypadku nie będzie miał hamulców. Jesteś singielką? Ktoś, po kim byś się tego nie spodziewała, będzie chciał się z tobą spotkać. A zacznie się od gorących rozmów przez internet.
Kariera i pieniądze: Jeśli ulegniesz promocjom, wydasz zdecydowanie za dużo i czeka cię finansowy dołek. Nie dopuść do tego i na zakupach nie kieruj się emocjami, tylko zdrowym rozsądkiem.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Odwiedź dawno niewidzianych przyjaciół. Sam telefon nie wystarczy. Będą zachwyceni spotkaniem. Przy okazji dowiesz się o czymś ważnym, o czym można powiedzieć tylko w cztery oczy.
Miłość i seks: Twój partner jest oazą spokoju, co momentami cię wkurza, bo chciałabyś zobaczyć w nim temperament? Lepiej doceń to, co masz – ognisty charakter mógłby doprowadzić was do zguby. Jesteś singielką? Nadchodzi szansa na gorący i wyjątkowo namiętny romans.
Kariera i pieniądze: W pracy nie osiadaj na laurach. Konkurencja jest dziś tak duża, że trzeba stale się rozwijać, żeby nie zostać w tyle. Niedobrze, jeśli uwierzysz, że nie masz sobie równych.

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W tym tygodniu może przytrafić ci się sytuacja, która wytrąci cię z równowagi. Nie rozpamiętuj jej zbyt długo, bo niepotrzebnie popsujesz sobie humor. Patrz przed siebie.
Miłość i seks: Partner może stać się opryskliwy i nieprzyjemny. Jeśli przekracza granicę, dobitnie mu to powiedz. Musi wiedzieć, że nie akceptujesz takiego zachowania. Singielki powinny mieć oczy szeroko otwarte: na horyzoncie może się pojawić zjawiskowy facet.
Kariera i pieniądze: Zatroszcz się o własną karierę, bo nikt nie zrobi tego za ciebie. Zastanów się, w którym kierunku chciałabyś się rozwijać, i nie zwlekaj, tylko działaj. Gwiazdy ci teraz sprzyjają, ale to nie będzie trwało wiecznie.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Spodziewaj się wyjątkowo dotkliwej huśtawki nastrojów, która da się we znaki zarówno tobie, jak osobom w twoim otoczeniu. Dopiero w weekend odzyskasz nad sobą panowanie.
Miłość i seks: Choć jesteś w związku, pojawi się okazja do gorącego flirtu. Od razu przetnij tę znajomość – później będzie znacznie trudniej. Jesteś singielką? Nie oceniaj mężczyzn wyłącznie na podstawie wyglądu. To, co najcenniejsze, jest w środku.
Kariera i pieniądze: Gdy pojawi się propozycja zarobienia dodatkowej gotówki, nie odmawiaj. Wkrótce może się okazać, że te pieniądze bardzo ci się przydadzą, dlatego mądrze spożytkuj wolny czas.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie