Horoskop tygodniowy 27.08. - 02.09.

Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku!
Horoskop tygodniowy 27.08. - 02.09.
Fot. Unsplash
27.08.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Początek tygodnia nie ułoży się korzystnie – splot kilku okoliczności sprawi, że parę spraw się nie uda, co odbije się na twoim samopoczuciu. Popraw sobie humor w weekend, nie rezygnując z zaproszenia na imprezę.
Miłość i seks: Partner, gdy mówi, że chce zostać sam, nie ma do ciebie o nic pretensji. Widocznie potrzebuje chwili dla siebie. Nie gniewaj się na niego. Jesteś singielką? Mężczyźni wyczuwają, kiedy kobieta na nich poluje. Zamiast być łowcą, daj się złowić.
Kariera i pieniądze: Powstrzymaj się przed pożyczaniem pieniędzy, bo oddać dług będzie ci bardzo trudno. W trudnych momentach rozsądniej będzie zacisnąć pasa.

Zobacz także: Najbardziej pechowe znaki zodiaku. Nic im się nie udaje

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Końcówkę wakacji spędź na maksa w otoczeniu najbliższych przyjaciół. Jest jeszcze czas, by chwilę odpocząć, dlatego gdy pojawi się ciekawa propozycja, koniecznie z niej skorzystaj.
Miłość i seks: Partner zacznie narzekać na zarobki. Bądź mu wsparciem i zachęcaj do podejmowania aktywności zawodowej, a ci za to podziękuje. Jesteś singielką? Samotność bywa trudna, dlatego w ciężkich chwilach nie zamykaj się w domu.
Kariera i pieniądze: Wakacje mocno nadszarpnęły twoim budżetem. Pomyśl jednak, ile przeżyłaś, a dojdziesz do wniosku, że warto było wydać te pieniądze. Niczego nie żałuj!

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Lepiej się poczujesz, jeśli wprowadzisz jakąś zmianę do swojego wyglądu. Pomyśl o odświeżeniu koloru włosów albo drobnych zakupach – nowe kolczyki albo buty poprawią ci samopoczucie.
Miłość i seks: Masz partnera? Spędzicie spokojny, przyjemny tydzień w swoim towarzystwie. Jesteś singielką? Pogniewałaś się na mężczyznę, który miał się odezwać, a tego nie zrobił? Mówi się trudno. Ten facet widocznie nie był dla ciebie.
Kariera i pieniądze: Ostatnio w pracy twoja efektywność spadła. To dlatego, że marnujesz czas na głupstwa takie jak przeglądanie internetu i korzystanie z portali społecznościowych. W tym tygodniu skup się na obowiązkach.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Twoje samopoczucie nie będzie w tym tygodniu najgorsze – uda ci się zamknąć kilka spraw i choć dotrze do ciebie, że lato się kończy, wyznaczysz sobie nowe cele, do których zabierzesz się z wielkim entuzjazmem.
Miłość i seks: Partner stanie się wyjątkowo czuły w sypialni i poza nią. Nie doszukuj się w tym drugiego dna, tylko cieszcie się sobą nawzajem. Jesteś singielką? Nie zanosi się na przełom w sprawach uczuciowych, ale nie będziesz czuła się samotna.
Kariera i pieniądze: Na razie nie rozglądaj się za pracą, tylko pomyśl o podniesieniu kwalifikacji, bo póki co nie masz zbyt wielu atutów dla potencjalnych pracodawców – a konkurencja nie śpi.

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Koniec wakacji wpędzi cię w lekki dołek psychiczny, na szczęście będzie to sytuacja przejściowa. Spotkasz się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi, co na dłużej poprawi ci nastrój.
Miłość i seks: Partner podzieli się z tobą tajemnicą dotyczącą waszego wspólnego znajomego. Nieważne, jak bardzo będziesz wkurzona – musisz zachować tę wiadomość dla siebie. Jesteś singielką? Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga. Jeśli mężczyzna nie odwzajemnia twoich uczuć, musisz to uszanować.
Kariera i pieniądze: Na razie nie spodziewaj się spektakularnego przypływu gotówki, ale też nie będziesz miała większych wydatków, więc sytuacja finansowa będzie stabilna.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Pozwól sobie na błogie leniuchowanie – przyda ci się na koniec wakacji, bo wkrótce już nie będziesz na takim luzie.
Miłość i seks: Wreszcie poczujesz się bardzo szczęśliwa u boku partnera. Wątpliwości, które miałaś jeszcze jakiś czas temu, ostatecznie odejdą w niepamięć. Uwierzysz, że jest w was dobrana para. Jesteś singielką? Szykuje się czas randek, flirtów i nowych znajomości. Pamiętaj tylko, by zachować zdrowy rozsądek.
Kariera i pieniądze: Przeanalizuj swoje wydatki – czy zdajesz sobie sprawę, że ostatnio straciłaś kontrolę nad finansami? Najwyższy czas obliczyć, ile wydajesz na życie, a ile zostaje ci na przyjemności.

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Nie radzisz sobie podczas wystąpień publicznych? To twój brak pewności siebie dochodzi wtedy do głosu. Popracuj nad samooceną, czytając poradniki.
Miłość i seks: Partner potrzebuje twojego wsparcia. W tym tygodniu może podupaść na zdrowiu, więc będziesz musiała być mu podporą. Jesteś singielką? Mężczyzna, w którym pokładasz nadzieje, nie zamierza się ustatkować. Im szybciej wybijesz go sobie z głowy, tym lepiej!
Kariera i pieniądze: Najwyższy czas zacząć oszczędzać pieniądze. Załóż w tym celu specjalne konto i przelewaj na nie nadwyżki finansowe. Bądź sumienna, a wkrótce uzbiera się niemała kwota.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Nie rezygnuj z planów i marzeń tylko dlatego, że ktoś je skrytykował. Najważniejsze jest to, co ty czujesz i na czym najbardziej ci zależy.
Miłość i seks: Jesteś singielką? W tym tygodniu masz szansę zrobić duże wrażenie na bardzo atrakcyjnym mężczyźnie. Pamiętaj tylko, żeby być sobą. Masz partnera? Ostatni weekend wakacji spędźcie poza domem.
Kariera i pieniądze: Otrzymasz interesującą ofertę zarobienia pieniędzy, niestety nie dasz sobie z nią rady, bo brakuje ci umiejętności. Lepiej od razu postaw sprawę jasno i nie udawaj, że ci się powiedziecie, bo wpadniesz w tarapaty.

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz musiała być podporą dla bliskich, którzy nie poradzą sobie z trudami codzienności. Często wystarczy, że ich spokojnie wysłuchasz.
Miłość i seks: Partner zawsze jest dla ciebie wsparciem w trudnych chwilach – najwyższy czas to docenić, a nie tylko od niego wymagać. Jesteś singielką? Na razie się to nie zmieni, masz natomiast szansę stworzyć bliską więź ze świetnym facetem. Nie, nie związek. Przyjaźń.
Kariera i pieniądze: Musisz znaleźć pomysł na siebie w branży, w której się obracasz, w przeciwnym wypadku konkurencja zostawi cię daleko w tyle. Poszukasz swojej niszy, która da ci i pieniądze, i samozadowolenie.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Zdołowana końcem wakacji? Maksymalnie wykorzystaj ostatnie wolne chwile, oglądając seriale, czytając książki, chodząc na lody i do kina, spotykając się z przyjaciółmi i nie zapominając o aktywności fizycznej.
Miłość i seks: Partner wzruszy cię swoją postawą i tym, że znowu będziesz mogła na niego liczyć. Odwdzięcz się pyszną kolacją. Jesteś singielką? Zamiast chodzić ze spuszczoną głową, co czyni cię niewidzialną dla mężczyzn, noś głowę wysoko i posyłaj na prawo i lewo uśmiechy.
Kariera i pieniądze: Dawny dłużnik przypomni sobie o tobie i odda ci pożyczone pieniądze. Spodziewaj się więc dodatkowej gotówki, którą będziesz mogła wydać na przyjemności.

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Ktoś nieumyślnie sprawi ci przykrość. Nie bądź zła na tę osobę i nie zawracaj sobie głowy głupstwami. Ta osoba nie miała złych intencji, więc szybko o wszystkim zapomnij.
Miłość i seks: Dotrze do ciebie, że nie układa ci się w związku. Najwyższy czas zastanowić się, czy warto ciągnąć tę relację. Jesteś singielką? Nie pozwól sobie być źle traktowana przez nowo poznanych mężczyzn. Jeśli coś budzi twój niepokój, skończ te znajomości.
Kariera i pieniądze: Wykaż się w pracy – w tym tygodniu szef na pewno to zauważy i odpowiednio doceni. To twoja szansa, więc spróbuj jej nie zaprzepaścić.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Ostatni tydzień wakacji spożytkuj na coś konkretnego. Dobrym pomysłem będzie drobny lifting twojego pokoju. Zrób przemeblowanie i odśwież swoje cztery kąty, a wrzesień zaczniesz z innym nastawieniem.
Miłość i seks: Nareszcie doczekasz się przełomu w swoim związku! Partner stanie na wysokości zadania i zaproponuje coś, na co od dawna czekałaś. Jesteś singielką? Nie szukaj kontaktu z mężczyznami z przeszłości. To desperacja, która ściągnie na ciebie kłopoty.
Kariera i pieniądze: Pieniądze nie będą się ciebie w tym tygodniu trzymać, więc bądź czujna na zakupach i omijaj galerie handlowe, gdzie wydaje się krocie, nawet jeżeli na promocyjne rzeczy.

 

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie