Horoskop tygodniowy 20.08. - 26.08.

Najnowszy horoskop Papilota dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy 20.08. - 26.08.
Fot. Unsplash
20.08.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Kilka spraw pójdzie nie po twojej myśli, co podkopie twoją pewność siebie i zachwieje dobrym samopoczuciem. Poprawy spodziewaj się dopiero pod koniec tygodnia.
Miłość i seks: Partner da ci do zrozumienia, że na razie nie chce niczego zmieniać w waszym związku, co oznacza, że póki co nie możesz liczyć na zaręczyny czy przeprowadzkę. Jesteś singielką? Mężczyzna, o którym myślisz, pomimo zapewnień nie odezwie się. Daj mu czas.
Kariera i pieniądze: Jeśli będziesz rozkojarzona w pracy, możesz popełnić błąd, który ciężko ci będzie naprawić. Skup się na tym, co masz do zrobienia.

Z tym znakiem zodiaku NIGDY nie stworzysz stałego związku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W tym tygodniu wybierz się w odwiedziny do dawno niewidzianej koleżanki. Wspólnie spędzony czas poprawi samopoczucie wam obojgu.
Miłość i seks: W miłości nie kalkuluj. Jeśli partner mówi, że cię kocha i ma wobec ciebie poważne zamiary, nie ma powodu, by mu nie ufać. Również względem nowo poznanego mężczyzny zachowaj szczerość i nie kombinuj.
Kariera i pieniądze: Przygotuj się na nietypowe pytania podczas najbliższej rozmowy kwalifikacyjnej. Z początku mogą cię zaskoczyć, dlatego postaw na kreatywność, a zaskoczysz rekrutera.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Jak ognia unikaj ludzi, którzy są agresywni i nieprzyjemni. W najbliższych dniach będzie cię otaczać sporo takich osób, dlatego przebywaj w ich towarzystwie najkrócej jak to tylko możliwe.
Miłość i seks: Partner zapragnie spędzić wolny czas w sposób, który nie przypadnie ci do gustu. Będziecie musieli się na ten temat rozmówić. Jesteś singielką? Pojawi się mężczyzna, który zarzuci się komplementami i prezentami. Uważaj jednak, bo to seryjny podrywacz.
Kariera i pieniądze: Jest pewna rzecz, która w pracy hamuje twoje działania. To brak pewności siebie. Koniecznie popracuj nad samooceną, a efekty pojawią się szybko.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Szczerością zdobędziesz przychylność otoczenia, zwłaszcza nowo poznanych osób. Nikogo nie udawaj, a wyjdziesz na tym najlepiej. W najbliższych dniach masz szansę na nowe znajomości.
Miłość i seks: Partner może powiedzieć coś na temat rodziny i dzieci. Jeśli przeraża cię to, powiedz mu to wprost, zamiast udawać, że masz identyczne jak on poglądy. Jesteś singielką? Możesz wpaść w oko wysoko postawionemu mężczyźnie. Podchodź do tej znajomości ostrożnie.
Kariera i pieniądze: W drodze do osiągnięcia sukcesu zaufaj intuicji. To twój największy sprzymierzeńca w kwestiach zawodowych i finansowych.

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Otwórz się na nowe doznania i poglądy innych osób. Do tej pory byłaś zamknięta na dyskusję i za nic nie chciałaś zmienić zdania. W tym tygodniu możesz odbyć pasjonującą rozmowę, która poszerzy twoje horyzonty.
Miłość i seks: Masz wybuchowy charakter, dlatego coraz częściej dajesz popalić swojemu partnerowi. Uważaj, żeby nie doszedł do wniosku, że ma tego dosyć. Jesteś singielką? Na razie nie licz na wielki romans, ale nie bój się flirtować.
Kariera i pieniądze: Myślisz o poszerzeniu kwalifikacji? Dokształć cię! Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie nowego kierunku studiów albo zapisanie się na doszkalający kurs.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Koniec wakacji sprawi, że zabraknie ci energii i wpadniesz w przejściową melancholię. Pomyśl, jak spożytkować ostatnie wolne chwile, zanim weźmiesz się do pracy.
Miłość i seks: O problemach z partnerem rozmawiaj na chłodno. Poruszając trudne tematy, nie dajcie się ponieść emocjom. Jesteś singielką? Nie narzucaj się mężczyznom, którzy ewidentnie nie szukają towarzystwa – możesz zostać uznana za desperatkę.
Kariera i pieniądze: Twoi współpracownicy będą w tym tygodniu mieli skłonność do plotek. Choć będziesz miała okazję się w to wciągnąć, zachowaj powściągliwość i nie powtarzaj niesprawdzonych informacji.

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Postaraj się wyciszyć w tym tygodniu. Odpuść sobie wszelkie imprezy i ogranicz kontakty towarzyskie. Zadbaj o ducha, a zyska na tym również twoje ciało.
Miłość i seks: Nie daj się wciągnąć w żaden dwuznaczny układ, jeśli czujesz, że nie byłby zgodny z zasadami, które wyznajesz. Masz partnera? Czekają was przejściowe problemy wynikające z unikania rozmów na ważne tematy.
Kariera i pieniądze: W najbliższych dniach będziesz musiała przeanalizować swoje finanse i obliczyć, ile w kolejnym miesiącu możesz wydać na przyjemności. W przeciwnym wypadku przeliczysz się z wydatkami!

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Najbliższy tydzień okaże się spokojny, bo wreszcie zrozumiesz, że do wszystkiego należy podchodzić na chłodno. W piątek nie daj się wyprowadzić z równowagi podczas rozmowy z krewnym.
Miłość i seks: Nie szantażuj emocjonalnie partnera w trudnych sprawach. O wszystkich rozmawiajcie ze sobą szczerze i nie uprawiajcie żadnych gierek. Singielki będą musiały jeszcze zaczekać na prawdziwą miłość, ale ta w końcu nadejdzie!
Kariera i pieniądze: Nie szalej teraz na zakupach, bo przekonasz się, że wydasz pieniądze na rzeczy, których wcale nie potrzebujesz. Postaraj się być bardziej oszczędna.

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Gdy wpadniesz w psychiczny dołek, wyjdź na spacer. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to najprostszy sposób na odzyskanie dobrego samopoczucia, nawet jeśli robi się to w pojedynkę.
Miłość i seks: Szykuje się trudna rozmowa z partnerem na ważny temat, który od dłuższego czasu zbywaliście milczeniem. Jesteś singielką? Szukanie miłości za wszelką cenę nie jest dobrą taktyką. Pozwól o wszystkim zdecydować losowi.
Kariera i pieniądze: Zacznij czytaj książki branżowe, by w prosty sposób poszerzyć wiedzę i zostawić konkurencję w tyle. Przekonasz się, że to najlepszy sposób na podniesienie kwalifikacji.

Faceci spod tych znaków zodiaku rzadko proszą partnerki o rękę. Będziesz czekać w nieskończoność

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Spędź ten tydzień spokojnie, poświęcając czas przyjaciołom i własnym zainteresowaniom. Okaże się, że pasja jest tym, co sprawia ci radość. W piątek pamiętaj o imieninach bliskiej osoby.
Miłość i seks: Jesteś singielką? Najwyższy czas podjąć decyzję co do znajomości, która utknęła w martwym punkcie. Nie możesz odkładać tego w nieskończoność. Masz partnera? Zaufaj mu, gdy mówi, że jesteś dla niego najważniejsza. Nie ma w tym ani odrobiny przesady.
Kariera i pieniądze: Nie ufaj wszystkim, z którymi pracujesz. W twoim otoczeniu jest osoba, która tylko czeka na twoje potknięcie. Miej oczy szeroko otwarte.

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: W tym tygodniu możesz trochę osłabnąć. Stanie się tak za sprawą nadmiaru obowiązków i spraw, które na siebie wzięłaś. Postaraj się przynajmniej jeden dzień wygospodarować dla siebie.
Miłość i seks: Wreszcie zrozumiesz, że partner jest twoją podporą i zawsze możesz na niego liczyć. Możliwe, że to właśnie ten jedyny! Jesteś singielką? Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę w relacji z niedawno poznanym mężczyzną. Daj sobie trochę czasu, zanim się zaangażujesz.
Kariera i pieniądze: Marzy ci się podwyżka? Przygotuj argumenty, by pracodawca mógł rozważyć ją na poważnie. Spisz listę swoich największych osiągnięć i wyjaśnij szefowi, dlaczego należy ci się premia.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Czeka cię miły tydzień, który spędzisz w przyjemnej atmosferze otoczona przyjaciółmi. Pamiętaj tylko, by nie zaniedbać ważnych spraw, zwłaszcza tych, w przypadku których liczą na ciebie inni.
Miłość i seks: Partner zapomni o ważnej dla ciebie sprawie. Pogniewasz się na niego, czekają was ciche dni. Gdy będzie chciał się pogodzić, wysłuchaj, co ma ci do powiedzenia. Jesteś singielką? Korzystaj ze stanu wolnego, ile tylko się da. Ma on więcej zalet, niż przypuszczasz.
Kariera i pieniądze: W pracy możesz zostać niesprawiedliwie oceniona przez przełożonego. Nie chowaj głowy w piasek, tylko od razu wyjaśnij sytuację.

12 fryzur dla 12 znaków zodiaku
12 fryzur dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 20.08.2018 09:47
Hmmm jak zwykle " optymistyczny" horoskop Barana...w każdej dziedzinie życia w tym tygodniu coś pójdzie nie tak. Napawa optymizmem ja zawsze! Ha ha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie