Horoskop tygodniowy 13.08. - 19.08.

Przepowiednia dla 12 znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka.
Horoskop tygodniowy 13.08. - 19.08.
fot. Unsplash
13.08.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Nadchodzi bardzo intensywny czas w twoim życiu, który będzie obfitował zarówno w pomyślne, jak i nieprzyjemne wydarzenia. Nauczy cię to stawiać czoła różnym wyzwaniom.
Miłość i seks: Choć zaczęliście rozmawiać o ślubie, partner znowu będzie unikał tematu. To znak, że powinnaś wziąć sprawy w swoje ręce. Jesteś singielką? Nie zachłystuj się byle komplementami, które usłyszałaś od przypadkowego faceta. Nie muszą oznaczać jego konkretnych zamiarów.
Kariera i pieniądze: Szykuje się czas sporych wydatków. Uważaj na zakupach i nie ulegaj kaprysom, bo nie na wszystko ci wystarczy.

Zobacz również: Faceci spod tych znaków zodiaku rzadko proszą partnerki o rękę. Będziesz czekać w nieskończoność

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wspieraj bliskich, gdy nie radzą sobie w trudnych sytuacjach. W tym tygodniu będziesz musiała nieraz stanąć na wysokości zadania i być oparciem dla krewnych w potrzebie.
Miłość i seks: Nie uciekaj od odpowiedzialności w związku. Jeśli traktujesz tę relację jak zabawę, postaw sprawę jasno przed partnerem, żeby nie czuł się oszukany. Jesteś singielką? To nic złego, że tęsknisz za miłością. Postaraj się tylko nie zamykać w czterech ścianach.
Kariera i pieniądze: Myśląc o sobie źle, nie masz szans na odniesienie sukcesu. Spróbuj popracować nad swoimi słabszymi stronami, by móc przekuć je w atut.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Ostatnio wzięłaś na siebie zbyt dużo, czego efektem jest twoje przemęczenie, a nawet chandra. Musisz nauczyć się wypoczywać. Najbliższe dni poświęć na regenerację organizmu.
Miłość i seks: Będziesz musiała rozmówić się z partnerem na temat finansów, bo ten temat wciąż wymaga omówienia. Jesteś singielką? Jeśli mężczyzna, z którym ostatnio się widywałaś, milczy, spróbuj nawiązać z nim kontakt. Być może trzeba go ośmielić.
Kariera i pieniądze: Właśnie teraz jest dobry moment na odważne decyzje zawodowe – gwiazdy będą po twojej stronie. Jeśli od dawna chodzi za tobą jakiś projekt albo poważna zmiana, zaryzykuj.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: W tym tygodniu będziesz czuła się zmęczona, nawet pomimo porządnie przespanych nocy. To znak, że warto zrobić sobie podstawowe badania kontrolne i spróbować obniżyć poziom stresu w twoim życiu.
Miłość i seks: Partner będzie wyglądał na zmęczonego. Nie pozwól mu zbyt ciężko pracować i koniecznie zaplanuj wasz urlop. Jesteś singielką? Piękna pogoda i wakacyjny luz sprzyjają flirtom i miłosnym przygodom, uważaj tylko, by we wszystkim zachować umiar i bezpieczeństwo.
Kariera i pieniądze: Zamiast dołować się, że nie wszystko ci się udaje, przeanalizuj swoją sytuację zawodową i zwróć uwagę na rzeczy, które ci się udały. To poprawi ci samopoczucie.

fot. Thinkstock

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W najbliższych dniach możesz stać się płaczliwa. Nawet drobnostki zaczną wytrącać cię z równowagi. Nie blokuj emocji, ale uważaj, żeby nie wpaść w chandrę. Wbrew pozorom latem zdarza się ona bardzo często.
Miłość i seks: Czy w każdej sytuacji oczekujesz akceptacji partnera? To nie najlepsza taktyka. Nie warto bowiem budować poczucia własnej wartości w oparciu o czyjąś opinię. Jesteś singielką? Nie ufaj mężczyźnie, który zmienia partnerki jak rękawiczki. Nic nie będzie z tej znajomości.
Kariera i pieniądze: Ostatnio sporo plotkowałaś w pracy i teraz masz wyrzuty sumienia? Czasu nie cofniesz. Od teraz pilnuj się i bądź profesjonalna.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nie będziesz narzekać na samopoczucie i kondycję. Uda ci się zapiąć na ostatni guzik kilka spraw i wpadniesz na bardzo ciekawy pomysł. Omów go z przyjaciółką.
Miłość i seks: Nie zarzucaj partnerowi, że za mało zarabia. Bardzo go tym zranisz. Lepiej dopinguj go do rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia. Jesteś singielką? W miłości kieruj się sercem, a nie opiniami koleżanek.
Kariera i pieniądze: Praca, którą wykonujesz, wyda ci się mało ambitna. Myślisz o zmianie stanowiska? Nie jest to zły pomysł, tylko zastanów się najpierw, czy chcesz zostać w tej branży, czy się przekwalifikować.

Zobacz również: Miss znaków zodiaku. Dziewczyny urodzone w tych miesiącach są najpiękniejsze

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W tym tygodniu trudno będzie ci utrzymać koncentrację. Byle drobiazg może cię rozkojarzyć. W przypadku zadań wymagających skupienia ukojenie przyniesie spokojna muzyka.
Miłość i seks: Twój partner, choć tego nie mówi, oczekuje, że będziesz go wspierać. To bardzo ważne, w przeciwnym wypadku może zwątpić w siłę waszego uczucia. Jesteś singielką? Wyślij sygnał facetowi, z którym łączą cię ciepłe relacje – jest szansa na dużo więcej.
Kariera i pieniądze: Najwyższy opamiętać się na zakupach. Od pewnego czasu zbytnio sobie folgujesz i wydajesz mnóstwo pieniędzy na kaprysy. Naucz się mówić sobie „STOP”.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Nie załamuj się z powodu drobnych niepowodzeń. Są one wpisane w nasze życie. Wyciągnij z nich lekcję i ruszaj do przodu.
Miłość i seks: Między tobą a twoim partnerem pojawią się przejściowe kłopoty. Żeby ich uniknąć, musicie nauczyć się mówić sobie o wszystkim otwarcie. Singielki będą teraz adorowane przez niezwykłych mężczyzn. Któraś z tych znajomości ma szansę przerodzić się w coś stałego.
Kariera i pieniądze: Nie zapożyczaj się, jeśli nie masz pewności, czy będziesz miała z czego oddać pieniądze. Pamiętaj, że bardzo szybko można wpaść w pętlę zadłużenia.

fot. Thinkstock

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W tym tygodniu możliwe zawirowania związane z twoim samopoczuciem. W jednej chwili będziesz radosna i pełna energii, a w następnej przybita z byle powodu. Weekend koniecznie spędź na luzie.
Miłość i seks: Daj partnerowi czas do namysłu w bardzo ważnej dla was obojga sprawie. Naciskając go, niczego nie ugrasz, a tylko możesz go spłoszyć. Jesteś singielką? Zapomnij o mężczyznach z przeszłości – nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki.
Kariera i pieniądze: Trudno będzie ci się teraz powstrzymać od plotkowania w pracy, zrób to jednak, w przeciwnym wypadku twoja reputacja może bardzo ucierpieć.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Wpadniesz w obsesję kontroli. Pamiętaj, że długo tak nie pociągniesz. Pozwól sobie na odrobinę luzu, szczególnie latem, bo kiedy, jak nie teraz?
Miłość i seks: Mężczyznę, na którym ci zależy, zdobędziesz szczerością. Pamiętaj, by w każdej sytuacji być sobą i nikogo nie udawać. Masz partnera? Uważaj, bo w waszym otoczeniu może pojawić się kobieta, której twój ukochany bardzo się spodoba.
Kariera i pieniądze: Pieniądze nie będą się teraz ciebie trzymać, dlatego bądź rozsądna na zakupach i wystrzegaj się pokus – gdy im ulegniesz, okaże się, że z twojego portfela wyparowało więcej kasy, niż się spodziewałaś.

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Gwiazdy korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie. Odzyskasz równowagę i nie pozwolisz, aby byle drobiazg zmącił twój nastrój. W sobotę odwiedź rodzinę.
Miłość i seks: Partner jest ci oddany, lecz ty zdajesz się tego nie dostrzegać. W tym tygodniu poświęć mu więcej uwagi. Jesteś singielką? Ostatnio źle ulokowałaś uczucia, co okazało się bolesnym doświadczeniem. W miłości musisz być ostrożniejsza.
Kariera i pieniądze: Nie marnuj w pracy czasu na przeglądanie internetu, bo cierpi na tym twoja efektywność. Skup się na tym, co masz do zrobienia.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Twoje marzenia mają szansę się urzeczywistnić, o ile głęboko w to uwierzysz i zaczniesz dążyć w wytyczonym przez siebie kierunku. Gwiazdy ci teraz sprzyjają.
Miłość i seks: Możesz zacząć sprzeczać się z partnerem o błahostki. Jeśli tego nie powstrzymacie, wasz związek może na tym poważnie ucierpieć. Jesteś singielką? Na siłę nie znajdziesz miłości. Pozwól, aby los toczył się swoim torem. Na wszystko przyjdzie czas.
Kariera i pieniądze: Nie bój się zgłosić swoich odważnych pomysłów przełożonemu. W tym tygodniu może się okazać, że wstrzelisz się z nimi w dziesiątkę. To może być przełom w twojej karierze.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które zupełnie do siebie nie pasują. Ten związek nie może się udać

W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Poznaj PLUSY i MINUSY swojej osobowości
W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat? Poznaj PLUSY i MINUSY swojej osobowości - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.08.2018 10:07
Papilot nie dziala,pis blokuje mi internet.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie