Horoskop tygodniowy 6.08.- 12.08.

Co wydarzy się w tym tygodniu? Sprawdź!
Horoskop tygodniowy 6.08.- 12.08.
Fot. Unsplash
06.08.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Pomagasz wielu osobom, ale nigdy nie zapominaj o sobie. Poświęć ten tydzień na realizację własnych planów i dopieszczenie samej siebie – będziesz zadowolona.
Miłość i seks: Mężczyzna, z którym ostatnio flirtowałaś, zacznie dawać ci znać, że liczy na coś więcej. Pamiętaj, by niczego nie robić wbrew sobie. Masz partnera? W kłótni będziesz miała ochotę wygarnąć mu, że jest maminsynkiem. Jeśli to zrobisz, czekają was ciche dni.
Kariera i pieniądze: Dojdziesz do wniosku, że aby żyć na poziomie, który cię interesuje, potrzebujesz więcej pieniędzy. Dobrym pomysłem są dodatkowe zlecenia. Mądrze spożytkuj wolny czas.

 

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Ostatnio żyłaś intensywnie, dlatego w tym tygodniu możesz poczuć się zmęczona i opaść z sił. Nie lekceważ szczególnie snu, którego bardzo potrzebujesz do regeneracji.
Miłość i seks: Zaczniesz mieć do partnera pretensje z błahych powodów. Pamiętaj, że nikt nie jest doskonały. Spróbuj docenić to, co jest między wami. Jesteś singielką? Ostatnio niewłaściwie ulokowałaś uczucia i teraz boisz się wpadki. Słusznie. Daj sobie czas na poważne decyzje.
Kariera i pieniądze: Nie wiesz, co chciałabyś w życiu robić? Nie ulegaj modzie i nie kopiuj koleżanek, bo to nie jest przepis na sukces i na pewno nie da ci szczęścia.

Zobacz także: 4 znaki zodiaku, dla których sierpień będzie miesiącem zmian

 

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Łatwo będzie cię teraz można wytrącić z równowagi. Spróbuj zapanować nad nerwami, bo możesz powiedzieć o jedno zdanie za dużo i sprawić przykrość osobie, którą darzysz ciepłymi uczuciami.
Miłość i seks: Między tobą a partnerem jest ciągle pewna niezałatwiona sprawa. Najwyższy czas o tym porozmawiać i oczyścić atmosferę. Jesteś singielką? Wbrew temu, co ci się wydaje, jeszcze nie jesteś gotowa na nową miłość. Daj sobie chwilę, by pobyć solo.
Kariera i pieniądze: Nie powtarzaj plotek w miejscu pracy, a już pod żadnym pozorem nie wynoś niesprawdzonych informacji z biura. W pracy skup się na tym, co masz do zrobienia.

 

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Poczujesz się przytłoczona bałaganem wokół ciebie. Najwyższy czas wziąć się za generalne porządki, w przeciwnym razie sytuacja cię przerośnie.
Miłość i seks: Masz partnera? Czekają was dobre dni, które spędzicie w miłości i harmonii. W weekend pomyślcie o wycieczce w miejsce, którego jeszcze nie odwiedziliście. Jesteś singielką? Teraz jest dobry czas na wejście w nowy związek. Układ planet ci w tym sprzyja.
Kariera i pieniądze: To nie jest dobry moment na radykalne zmiany. Jeśli czujesz się wypalona zawodowo, powoli zacznij rozglądać się za nowym zajęciem, ale nie rzucaj pracy, żeby nie zostać na lodzie.

horoskop

 

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Wykorzystaj wolne chwile na samorozwój. Skorzysta na tym twoja dusza i psychika. Poczujesz się pewna siebie i rozprawisz się z kompleksami.
Miłość i seks: Mężczyzna, którego niedawno poznałaś, zacznie wysyłać ci sprzeczne sygnały. To znak, że nie warto zawracać sobie nim głowy. Masz partnera? Nie miej mu za złe, że dużo czasu spędza poza domem. Robi to wszystko dla was.
Kariera i pieniądze: Nie zatracaj się w wyścigu po wyższą pensję – nie da ci to szczęścia. Pomyśl, co sprawia ci radość, i rozwijaj się w tym kierunku, a pieniądze w końcu się pojawią.

Zobacz także: Co mówi o Tobie dzień urodzenia?

 

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Wpadniesz w wir spraw rodzinnych. Okaże się, że czas spędzany z krewnymi naładuje cię pozytywną energią. Szczególnie z rodzicami i rodzeństwem w końcu złapiesz wspólny język.
Miłość i seks: Marzysz o wakacyjnej miłości? W twoim otoczeniu jest ktoś, komu bardzo się podobasz. Sęk w tym, że dotąd szukałaś w nieodpowiednich miejscach. Masz partnera? Nie przyciskaj go, jeśli nie jest jeszcze gotowy na zaręczyny czy ślub. Pozwól mu do tego dojrzeć.
Kariera i pieniądze: W pracy będzie wypełniać cię energia. Dobrze ją spożytkuj. Jeśli mądrze ją wykorzystasz, masz szansę osiągnąć sukces.

horoskop

 

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Znowu dopadną cię dawne kompleksy. Wydawało się, że już się z nimi uporałaś, a one ponownie dojdą do głosu. Pomocy szukaj w poradnikach motywacyjnych i psychologicznych.
Miłość i seks: Będziesz miała ochotę imprezować bez opamiętania. Pamiętaj tylko, by nie przekraczać granic, co mogłoby być dla ciebie niebezpieczne. Masz partnera? Nie kłóćcie się o błahostki. Sporne kwestie trzeba wyjaśniać sobie od razu.
Kariera i pieniądze: To nie będzie dobry tydzień dla spraw finansowych ani zawodowych. Uważaj na wydatki i nie podejmuj pochopnych decyzji. Najtrudniejsza będzie końcówka tygodnia.

 

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. W okolicach weekendu możesz otrzymać nieciekawą wiadomość, nie zepsuje ci ona jednak humoru. W sobotę spędź czas nad wodą.
Miłość i seks: Jesteś rozczarowana mężczyznami, których spotykasz? Gwiazdy mówią, że właśnie teraz możesz spotkać kogoś, kto dotrzyma ci kroku. Masz partnera? Nie spychajcie na siebie obowiązków, tylko spróbujcie podzielić się nimi po partnersku.
Kariera i pieniądze: Wpadnie ci w oko pewna droga rzecz. Dobrze się zastanów, czy możesz sobie na nią pozwolić. Może to tylko chwilowa zachcianka?

 

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Po okresie przejściowego przygnębienia wreszcie poczujesz się lepiej, a kryzys, który cię dopadł, odejdzie w zapomnienie. W weekend pozwól sobie na odrobinę szaleństwa.
Miłość i seks: Spodoba ci się zagadkowy mężczyzna, który będzie wydawał się jedną wielką tajemnicą. Zanim rzucisz się w wir tej znajomości, zasięgnij języka na jego temat. Masz partnera? Wreszcie docenicie spokój codziennych dni spędzanych w duecie.
Kariera i pieniądze: W pracy będziesz musiała być teraz bardzo skupiona, w przeciwnym razie możesz zaliczyć wpadkę, której szef ci nie zapomni.

 

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Możesz poczuć się zmęczona upałami i codziennością. W wolne dni porządnie wypocznij, zamiast brać na siebie mnóstwo obowiązków.
Miłość i seks: Partner wpadnie na nietypowy pomysł dotyczący jego zawodowej przyszłości. Nie będziesz do niego przekonana. Może jednak warto dać mu szansę? Jesteś singielką? Nie daj się w ciągnąć w żadne gierki prowadzone przez płeć przeciwną.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Zanim rzucisz się na głęboką wodę, przedyskutuj temat z kimś bliskim.

horoskop

 

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Gwiazdy przewidują, że w najbliższych dniach może dopaść cię nostalgia i tęsknota za przeszłością, którą będziesz teraz wspominać ze wzruszeniem. Postaraj się jej jednak nie idealizować.
Miłość i seks: Jesteś w związku, a czujesz się samotna? Zastanów się, jaka jest przyczyna twojego osamotnienia. Porozmawiaj o tym z partnerem. Jesteś singielką? Rozejrzyj się za mężczyzną spokojnym, który ma coś ciekawego do powiedzenia.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu nie będziesz narzekać na nadmiar pieniędzy, dlatego uważaj na zakupach i nie daj się nabrać na żadne cudowne okazje.

 

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Postaraj się bądź życzliwa dla obcych – w tym tygodniu może się okazać, że twoje ciepło wróci do ciebie od osoby, po której byś się tego nie spodziewała.
Miłość i seks: Partner poczuje się przytłoczony codziennymi obowiązkami i nadmiarem spraw, o których musi pamiętać. Postaraj się go odciążyć. Jesteś singielką? W miłości nie licz na razie na przełom. Stan wolny również ma mnóstwo zalet!
Kariera i pieniądze: Zaczynasz na poważnie myśleć o swojej przyszłości? Gwiazdy wskazują, że odnajdziesz się w branży związanej ze sztuką.

 

20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?)
20-letni milioner szuka dziewczyny. Musiał wykupić reklamę, bo żadna go nie chciała (Aż taki straszny?) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie