Twój horoskop tygodniowy ♥

Już jest najnowszy horoskop dla 12 znaków zodiaku!
Twój horoskop tygodniowy ♥
Fot. Unsplash
30.07.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Układ planet tym razem nie jest dla ciebie korzystny. Spodziewaj się nerwowych sytuacji, które skutecznie popsują ci samopoczucie. Dopiero pod koniec tygodnia uda ci się opanować emocje.
Miłość i seks: Partner wpadnie na ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu. Nie wahaj się, tylko idź na całość – to będzie niezapomniany urlop. Jesteś singielką? Nie zazdrość koleżankom związków. Nigdy nie wiesz, co tak naprawdę dzieje się między dwojgiem ludzi.
Kariera i pieniądze: Czas pohamować swoje zapędy na zakupach. Od pewnego czasu wydajesz pieniądze bez opamiętania i nawet jeśli są to drobne kwoty, ubytek z portfela jest znaczny.

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Szykuje się okres intensywnej pracy nad sobą i szlifowania charakteru. Może spotkać cię sytuacja, która pozwoli ci wydorośleć. W niedzielę zapanuj nad nerwami.
Miłość i seks: Czeka cię niemiła sytuacja w związku. Partner zrobi coś, czego w ogóle byś się po nim nie spodziewała. Będziecie musieli to przetrwać. Jesteś singielką? W relacjach z nowo poznanymi mężczyznami zawsze bądź sobą.     
Kariera i pieniądze: W pracy zaufaj osobom z doświadczeniem – nie myśl, że chcą wpuścić cię na minę. Mają dobre intencje, więc korzystaj z ich wiedzy i dorobku.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Jeśli od pewnego czasu dokucza ci jakaś drobna, ale męcząca dolegliwość, nie zwlekaj dłużej i zgłoś się do lekarza. Im szybciej się tym zajmiesz, tym wcześniej zapomnisz o problemie.
Miłość i seks: W tym tygodniu partner będzie miał mało czasu dla ciebie, ale nie miej mu tego za złe. Jest zapracowany, a wszystko robi dla was. Jesteś singielką? Wyślij jasny sygnał mężczyźnie, który wpadł ci w oko, że nie jest ci obojętny.
Kariera i pieniądze: Twoje zawodowe i finansowe perspektywy rysują się w jasnych barwach. Masz teraz szansę osiągnąć wymarzony cel. Nie trwoń energii i skup się na konkretnym zadaniu, a szybko zobaczysz rezultaty.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Energia będzie cię teraz rozpierać. To najlepszy moment, by dobrze ją spożytkować, np. angażując się w sprawy, do których już dawno chciałaś się zabrać.
Miłość i seks: Między tobą a partnerem zapanuje ciche porozumienie w ważnych dla was sprawach. Uda wam się wypracować kompromis i ustalić kilka istotnych kwestii. Singielki powinny zwrócić uwagę na mężczyzn, którzy zwykle trzymają się z tyłu – może być wśród nich prawdziwa perełka!
Kariera i pieniądze: Nie masz ochoty na pracę? Nie dziw się, że zaczyna brakować ci pieniędzy. Nie musisz od razu zatrudniać się na stałe, ale praca dorywcza to dobry pomysł.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Lwico, zacznij panować nad charakterem, bo zrazisz do siebie otoczenie. Może czasem trzeba pokazać pazurki, ale na pewno nie w każdej sytuacji.
Miłość i seks: Marzysz o wielkiej miłości? Zastanów się, jakie są twoje oczekiwania względem płci przeciwnej i czy przypadkiem twoja poprzeczka nie jest zbyt wysoko zawieszona. Masz partnera? Niczego przed nim nie ukrywaj – on od razu zorientuje się, że coś jest nie tak.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu może spotkać cię przełom w sprawach zawodowych – spodziewaj się ważnej wiadomości albo nietuzinkowej propozycji, którą będziesz zachwycona.

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Nie przebywaj zbyt długo w pozycji siedzącej, bo dopadną cię różne nieszczęsne dolegliwości. Gdy pogoda sprzyja wyjściom z domu, jak najwięcej przebywaj i ruszaj się na świeżym powietrzu.
Miłość i seks: Pokochasz czas spędzany leniwie u boku partnera i nie będziesz chciała niczego więcej od życia. Cieszcie się tym, co macie. Jesteś singielką? Uważaj na randki w ciemno, lepiej w tym tygodniu unikać takich spotkań.
Kariera i pieniądze: Jeśli masz oszczędności, pomyśl o otworzeniu konta oszczędnościowe albo uruchomieniu lokaty – możesz na tym sporo zyskać.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W najbliższych dniach ktoś może działać na twoją niekorzyść, dlatego nie ufaj obcym czy niedawno poznanym ludziom, a w chwilach kryzysu zwróć się do najbliższych przyjaciół.
Miłość i seks: Masz partnera? Nie gniewaj się na niego za błahostkę, która nie ma żadnego znaczenia. Jesteś singielką? Wielka miłość przyjdzie do ciebie tylko wtedy, gdy dasz jej szansę, dlatego otwórz się na ludzi.
Kariera i pieniądze: To będzie dobry tydzień dla finansów. Uda ci się spłacić długi i uporządkować kwestie związane z pieniędzmi.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Szczęście się do ciebie uśmiechnie. Uda ci się zrealizować śmiały pomysł, który od dawna chodził ci po głowie. W weekend spotkasz dawno niewidzianych znajomych. Czas spędzony razem będzie niezwykły.
Miłość i seks: Zwróć uwagę na potrzeby partnera, żeby nie czuł się przez ciebie zaniedbany. Nikt jak ty nie umie poprawić mu humoru. Jesteś singielką? W tym tygodniu możesz poczuć się przytłoczona swoją samotnością, ale to uczucie szybko minie.
Kariera i pieniądze: Na razie nie spodziewaj się przełomu w finansach, na szczęście twoja sytuacja będzie stabilna. Będziesz mogła pomyśleć o większym wydatku.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Poczujesz wewnętrzną moc, która pomoże ci się wreszcie rozprawić z kompleksami. Szykuje się przypływ pewności siebie i wzrost samooceny. Wszyscy to zauważą i pochwalą.
Miłość i seks: Poznasz intrygującego mężczyznę, który nie będzie zwracał uwagi na to, że jesteś w związku. Jak ognia wystrzegaj się tej znajomości. Singielki poczują teraz przypływ uczuć do osoby z kręgu najbliższych znajomych.
Kariera i pieniądze: Szef zwróci ci publicznie uwagę. Poczujesz się dotknięta. Zamiast to rozpamiętywać, wyciągnij z tego lekcję i pilnuj się w pracy.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Czujesz zmęczenie codziennością? To dlatego, że zbyt mało czasu poświęcasz swoim pasjom. Znajdź chwilę dla zainteresowań, a przekonasz się, że od razu poczujesz się lepiej.
Miłość i seks: Między tobą a partnerem zrobi się nerwowa atmosfera – wszystko starajcie się wyjaśniać sobie od razu, w przeciwnym wypadku czekają was ciche dni. Jesteś singielką? Podczas najbliższej imprezy kulturalnej miej oczy szeroko otwarte.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu może wpaść ci dodatkowa gotówka – nie wydawaj jej od razu, a przynajmniej nie wszystko. Wkrótce czekają cię niespodziewane wydatki.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Ostatnio byłaś dla siebie zbyt surowa – najwyższy czas trochę sobie odpuścić i po prostu cieszyć się życiem. Rankiem uśmiechnij się do siebie w lustrze i staraj się myśleć o sobie życzliwie, a szybko zobaczysz rezultaty.
Miłość i seks: Zaczniesz mieć wątpliwości, czy ty i twój partner jesteście dobraną parą. Kilka sytuacji w najbliższym czasie pomoże ci udzielić odpowiedzi na to pytanie. Jesteś singielką? Uwierz w miłość, bo wkrótce możesz ją spotkać.
Kariera i pieniądze: Najwyższy czas podjąć decyzję, w której branży widziałabyś swoją przyszłość. Im szybciej się określisz, tym wcześniej będziesz mogła zacząć pracować w tym kierunku.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: W tym tygodniu nie będziesz narzekać na samopoczucie. Będziesz w bardzo dobrym nastroju, a ewentualne chwile słabości szybko odejdą w zapomnienie.
Miłość i seks: Partner zacznie snuć odważne plany dotyczące waszej wspólnej przyszłości, czym bardzo cię zaskoczy. Na razie nie naciskaj go – poczekaj na rozwój wypadków. Jesteś singielką? Twój magnetyzm przyciągnie do ciebie wyjątkowego mężczyznę.
Kariera i pieniądze: Nie spodziewaj się teraz nadmiaru pieniędzy – musisz dwa razy oglądać każdą wydawaną złotówkę i nie szaleć na zakupach. Uważaj zwłaszcza na pokusy typu kawa na wynos czy promocje 2+1.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie