Horoskop tygodniowy: Barana czeka niezbyt przyjemne wydarzenie w weekend, a Koziorożca - przygoda miłosna!

Sprawdź, co wydarzy się w tym tygodniu.
Horoskop tygodniowy: Barana czeka niezbyt przyjemne wydarzenie w weekend, a Koziorożca - przygoda miłosna!
Fot. Unsplash
23.07.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Do końca tygodnia będziesz w nie najgorszym nastroju, może ci go jednak popsuć przykre wydarzenie w okolicach weekendu. W trudnych chwilach szukaj wsparcia u przyjaciół, bardzo ci teraz pomogą.
Miłość i seks: Przestań toczyć boje z partnerem, zwłaszcza o bzdety. Musicie bycie dla siebie wsparciem. Oboje tego potrzebujecie. Jesteś singielką? Chłopak przyjaciółki zacznie dawać ci do zrozumienia, że nie jesteś mu obojętna. Nie daj się w to wciągnąć.
Kariera i pieniądze: Zachowaj umiar w wydawaniu pieniędzy. Ostatnio najwięcej gotówki roztrwoniłaś na drobiazgi, z których nie masz żadnego pożytku – wystrzegaj się tego.

Wiadomo, jakie robisz pierwsze wrażenie. Zdradza to znak zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Dopisze ci samopoczucie. To dobry tydzień na aktywny wypoczynek i podładowanie baterii. W weekend skrzyknij znajomych i spędźcie czas w miłym towarzystwie, np. przy ognisku.
Miłość i seks: Partner może stać się wobec ciebie wyjątkowo zaborczy. Nie będzie to nic przyjemnego. Musisz wyznaczyć granice, których on nie powinien przekraczać. Jesteś singielką? Zwróci na ciebie uwagę bardzo interesujący mężczyzna, bądź jednak ostrożna.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu nie grozi ci nadmiar gotówki, dlatego nie podejmuj pochopnych decyzji na zakupach i nie ulegaj emocjom w centrach handlowych.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Zacznie dokuczać ci kręgosłup. Pomocne okażą się lekkie ćwiczenia fizyczne oraz odpoczynek. Jeśli to za mało, nie lekceważ tego i zgłoś się do lekarza – w tym przypadku warto działać szybko.
Miłość i seks: W twój związek zaczną wtrącać się obcy ludzie. Nie pozwalaj na to – ty i twój partner nie potrzebujecie wszechwiedzących doradców. Jesteś singielką? Mężczyźnie, który ci się podoba, spróbuj wysłać subtelny sygnał. Odpowiednio na niego zareaguje.
Kariera i pieniądze: Unikaj zbyt szybkiego działania, bo możesz popełnić błąd. W tym tygodniu bądź szczególnie uważna w pracy, a w trudnych chwilach nie wahaj się poprosić o pomoc.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Koniecznie zadbaj o dietę. Ostatnio trochę sobie pofolgowałaś, co negatywnie odbiło się na twoim zdrowiu, kondycji i sylwetce. Pora na zmiany.
Miłość i seks: Spróbuj w tym tygodniu sprawić partnerowi odrobinę przyjemności, np. spędzając z nim czas w sposób, jaki lubi. Jesteś singielką? Czeka cię gwałtowny przypływ uczuć do osoby, która dotąd była ci obojętna.
Kariera i pieniądze: Koleżanka odniesie w pracy spektakularny sukces. Zamiast jej zazdrościć, skup się na sobie i swoich zawodowych atutach, które mogłabyś zaprezentować przed pracodawcą.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: W tym tygodniu uważaj z opowiadaniem przypadkowym osobom o swoich najskrytszych sprawach – twoja tajemnica może zostać wyjawiona.
Miłość i seks: Partner zacznie zachowywać się nietypowo, co wzbudzi twoje podejrzenia. Nie doszukuj się w tym drugiego dna – jest wobec ciebie uczciwy. Przestroga dla singielki: nie oglądaj się za mężczyznami, którzy nie potrafią zachować się względem kobiet. Unikaj ich jak ognia!
Kariera i pieniądze: Zacznij odważnie patrzeć w przyszłość i sięgać po to, o czym od dawna marzysz. Wkrótce twoje najśmielsze marzenia mają szansę się urzeczywistnić.

Zdradź nam, jaki masz znak zodiaku, a powiemy Ci, czego pragniesz (możemy się założyć, że trafimy w dziesiątkę)

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i niezłym samopoczuciem. Wykorzystaj to, aby zrobić rzecz, którą od dawna odkładasz.
Miłość i seks: Gwiazdy wieszczą ci romans, ale ta relacja może być niebezpieczna – szczególnie jeśli jesteś w związku, wystrzegaj się dwuznacznych sytuacji. Singielki powinny trzymać teraz emocje na wodzy.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu szczególnie uważaj na zakupach, bo możesz przeliczyć się z wydatkami i pozwolić sobie na więcej niż powinnaś.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Spróbuj zrobić coś tylko dla siebie, aby usatysfakcjonować swoją duszę i ciało. Taka forma relaksacji pomoże ci podładować baterie.
Miłość i seks: W sprawach uczuciowych nie podejmuj teraz pochopnych decyzji. Masz partnera? Na śmiałe deklaracje przyjdzie jeszcze czas. Jesteś singielką? To nie jest dobry moment na związek. Poczekaj.
Kariera i pieniądze: Spodziewaj się przypływu gotówki. Będziesz musiała się poważnie zastanowić, ile wydać na drobiazgi i małe przyjemności, a ile odłożyć na czarną godzinę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W tym tygodniu będzie dopisywać ci zdrowie i dobre samopoczucie. Dobra passa na pewno nie zakończy się wraz z weekendem.
Miłość i seks: Jesteś gotowa na nową miłość? Wreszcie możesz zacząć szukać jej z otwartymi oczami, ale pamiętaj, by nikomu się nie narzucać. Masz partnera? W tym tygodniu skup się na nim i na jego potrzebach.
Kariera i pieniądze: Najwyższy czas zrobić porządek w dokumentach i pozałatwiać zaległe sprawy, nawet jeśli będzie to wymagało od ciebie biegania po urzędach.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Może dopaść cię wyjątkowo dokuczliwa huśtawka nastrojów. Nie zastanawiaj się, z jakiego powodu, tylko poszukaj sposobu, by poczuć się lepiej.
Miłość i seks: W twoim otoczeniu mogą pojawić się dwulicowi mężczyźni. Jeśli jesteś singielką, nie daj się nabrać na czułe słówka bez pokrycia. Kobiety w związku powinny zaufać teraz partnerowi w kluczowych sprawach dotyczących waszej relacji.
Kariera i pieniądze: Zamarzą ci się dalekie podróże. Zanim podejmiesz decyzję, zastanów cię, czy stać cię teraz na taki wydatek.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Uważaj na siebie podczas spontanicznych wyjazdów i spotkań towarzyskich wśród osób, które nie najlepiej znasz. W tym tygodniu lepiej nikomu nie ufaj.
Miłość i seks: Najwyższy czas zrozumieć, że nie pieniądze są w związku najważniejsze. Przestańcie się więc ciągle o nie kłócić. Jesteś singielką? Podczas najbliższego wyjazdu możesz spodziewać się przypływu uczuć i niezapomnianych przeżyć.
Kariera i pieniądze: Zastanów się, czy praca, na którą się zdecydowałaś, jest spełnieniem twoich oczekiwań. Jeśli nie, może nie warto poświęcać jej tyle energii?

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Kilka drobiazgów wytrąci cię w najbliższym czasie z równowagi, co zepsuje ci humor aż do weekendu. Dopiero w sobotę odżyjesz, niewykluczone, że za sprawą spotkania z dawno niewidzianą osobą.
Miłość i seks: Partner może być w tym tygodniu marudny. Nie miej do niego pretensji, tylko przeczekaj gorszy czas. Przestroga dla singielki: nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki. Spotkanie z byłym partnerem to bardzo zły pomysł.
Kariera i pieniądze: Będziesz sobie mogła wreszcie pozwolić na nieco większy wydatek. To dobry moment, by kupić coś, co od dawna ci się marzy. Spraw sobie odrobinę przyjemności.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Szykują się ogromne zmiany w twoim życiu. Będziesz musiała mieć teraz dużo energii i cierpliwości. Twój wysiłek zostanie doceniony i nagrodzony.
Miłość i seks: Mężczyzna, który ci się spodobał, to seryjny podrywacz. Kobiety nie są przy nim szczęśliwe i ty też nie będziesz. Lepiej szybko o nim zapomnij. Jesteś w związku? Spodziewaj się przełomu i śmiałej deklaracji ze strony partnera.
Kariera i pieniądze: Ktoś będzie chciał ci załatwić pracę po znajomości. Warunki będą wydawały się obiecujące, ale upewnij się najpierw, że nie są ci obiecywane gruszki na wierzbie.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Roman (Ocena: 5) 24.12.2018 22:12
Koziorożec to mój,że na następny będę rok starszy,radość i smutek
odpowiedz

Polecane dla Ciebie