Horoskop tygodniowy: Byka czeka fala adoracji, a u Wagi sporo pozytywnych wydarzeń

Wróżka Nunila przedstawia najnowszy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.
Horoskop tygodniowy: Byka czeka fala adoracji, a u Wagi sporo pozytywnych wydarzeń
Fot. Unsplash
16.07.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Kilka niezałatwionych spraw się skumuluje, co mocno da ci w kość. Będziesz musiała się teraz natrudzić. W weekend koniecznie odpocznij – relaks zapewni ci kontakt ze zwierzętami i naturą.
Miłość i seks: W twoim związku będzie się teraz dobrze układać. Postarajcie się tego nie zepsuć. Przestroga dla singielki: nie szukaj uczucia w miejscu, które wymaga od ciebie profesjonalizmu – czyli np. w pracy.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu gwiazdy sprzyjają ci w kwestiach zawodowych. Zgłoś się do firmy, w której chciałabyś pracować, a przekonasz się, że wszystko ułoży się po twojej myśli.

Te znaki zodiaku powinny pójść ze sobą do łóżka. Są dla siebie stworzone

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Wreszcie na dłużej odzyskasz dobre samopoczucie i wiarę we własne możliwości. Z równowagi nie wytrąci cię nawet sprzeczka, która może wydarzyć się pod koniec tygodnia z bliską ci osobą.
Miłość i seks: Porozmawiaj z partnerem o wakacjach. Już czas je zaplanować. Gwiazdy mówią, że najlepsza będzie dla was druga połowa lipca. Jesteś singielką? Korzystaj z uroków lata i flirtuj do woli. Jesteś teraz w oczach mężczyzn bardzo atrakcyjna.
Kariera i pieniądze: Ktoś bliski i godny zaufania poprosi cię o niedużą pożyczkę. Warto pomóc – pieniądze szybko do ciebie wrócą, a uratujesz komuś skórę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Ostatnie obowiązki mocno dały ci się we znaki. Najwyższy czas pomyśleć o regeneracji, bo długo tak nie pociągniesz. Poszukaj sposobu na wyciszenie się – z pomocą przyjdzie ci medytacja i joga.
Miłość i seks: Partner postawi na swoim w ważnej sprawie. Nie będziesz umiała mu się przeciwstawić. Gwiazdy mówią, że oboje wyjdziecie na tym korzystnie. Przestroga dla singielki: odpuść sobie faceta, który nie reaguje na wysyłane przez ciebie sygnały.
Kariera i pieniądze: Uważaj na zakupach – nie warto wydawać wszystkich pieniędzy na bzdety, z których nie będziesz miała pożytku.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Pomimo pięknej pogody dopadnie cię melancholia. W tym tygodniu będziesz płaczliwa i poczujesz się samotna, choć otacza cię wielu przyjaciół. Ukojenie przyniesie rozmowa z osobą, której ufasz.
Miłość i seks: Partner zapragnie zaszaleć w sypialni. Omów z nim newralgiczne kwestie i nie zgadzaj się na coś, z czym nie czułabyś się komfortowo. Jesteś singielką? Dopóki nie będziesz czuła się dobrze w swojej skórze, dopóty mężczyźni nie będą uważać cię za atrakcyjną.
Kariera i pieniądze: Jeśli przez dłuższy czas oszczędzałaś, teraz będziesz mogła zebrać tego owoce. Możesz pozwolić sobie na większy zakup i spełnienie jednego ze swoich marzeń.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Popraw sobie samopoczucie, kupując do domu jakiś drobiazg i otaczając się świeżymi kwiatami. Przekonasz się, że nie potrzeba wiele, by w mig poczuć się o niebo lepiej.
Miłość i seks: Zaufaj partnerowi w ważnej dla waszego związku sprawie. Tym razem intuicja go nie myli. Jesteś singielką poszukującej wielkiej miłości? Uczucia nie da się przyciągnąć na siłę. Musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na swój czas.
Kariera i pieniądze: W pracy uważaj na plotkarzy, którzy będą chcieli wciągnąć cię w obgadywanie innych po kątach. Możesz na tym bardzo źle wyjść. Zajmij się swoimi obowiązkami.

3 znaki zodiaku stworzone do małżeństwa. To najlepsi kandydaci na męża

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Przeglądanie kont znajomych w portalach społecznościowych sprawi, że zaczniesz zazdrościć im życia. Niepotrzebne – nigdy nie wiesz, co kryje się za pięknymi zdjęciami. Doceń to, co masz.
Miłość i seks: Idylla w twoim związku nie będzie trwała długo. Partner pokaże pazurki i nie dotrzyma słowa w ważnej dla ciebie sprawie. Koniecznie z nim o tym porozmawiaj. Jesteś singielką? Choć chłopak koleżanki robi do ciebie maślane oczy, nie daj się w to wciągnąć.
Kariera i pieniądze: Zbyt długo zwlekasz z podjęciem sezonowej pracy. Zamiast wciąż się zastanawiać, zajrzyj do kilku lokali, w których chciałabyś sobie dorobić. Szczęście będzie ci teraz sprzyjać.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W tym tygodniu czeka cię sporo pozytywnych wydarzeń, zwłaszcza związanych z życiem rodzinnym. Ciekawie zapowiada się czwartek, możesz spodziewać się wówczas miłej niespodzianki.
Miłość i seks: Wreszcie uda ci się dogadać z ukochanym w kwestii planów urlopowych. Znajdziecie rozwiązanie, które zakończy okres kłótni i nieporozumień. Jesteś singielką? Miej oczy szeroko otwarte, bo ktoś ciekawy pojawi się na horyzoncie.
Kariera i pieniądze: Zamiast narzekać na brak kasy, poszukaj dodatkowego zajęcia. Masz szansę na spory zastrzyk gotówki.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Przed tobą kilka dni obfitujących w drobne, ale bardzo budujące sukcesy, które pozwolą ci odzyskać pewność siebie i wiarę w to, że wszystko może się udać, nawet jeśli do tej pory miałaś pod górkę.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Uważaj, bo partner może zacząć oglądać się na inne kobiety. Nie udawaj, że tego nie widzisz, i szczerze z nim porozmawiaj. Dla singielki to nie najlepszy czas na nowe znajomości.
Kariera i pieniądze: Szykuje się spore ożywienie. Pojawią się nowe propozycje pracy, a jedna z rozmów kwalifikacyjnych może zapoczątkować ciekawy rozdział w twojej karierze zawodowej.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Musisz stać się bardziej wyrozumiała i życzliwa dla bliskich, którym naprawdę zależy na twoim szczęściu. Pod koniec tygodnia zrezygnuj z imprezy i poświęć ten czas rodzinie.
Miłość i seks: Masz faceta? Pozwól mu na spędzanie wolnego czasu tak jak lubi, nawet jeśli oznacza to kilka godzin spędzonych przed komputerem. Pamiętaj, że związek to sztuka kompromisu. Jesteś singielką? Kieruj się intuicją. Jeśli czujesz, że nowo poznany mężczyzna jest dla ciebie stworzony, zrób wszystko, by go zdobyć.
Kariera i pieniądze: Czeka cię miła niespodzianka. Współpracowniczka odwdzięczy się za twoją pomoc i odciąży cię, przejmując na siebie sporo uciążliwych zadań.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: W tym tygodniu staniesz się chaotyczna i rozkojarzona. Musisz szczególnie uważać siadając za kierownicą samochodu. Może lepiej wybrać rower albo komunikację miejską?
Miłość i seks: Jesteś w stałym związku? Czeka cię bardzo namiętny czas. Będziesz dogadywać się z bliskim mężczyzną niemalże bez słów, a iskra pożądania rozpali się na nowo. Nie masz faceta? W tym tygodniu może się to zmienić.
Kariera i pieniądze: Masz okazję zmienić pracę? Podejmij ryzyko, bo w dłuższej perspektywie może się to opłacić.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Planety będą ci sprzyjać, zwłaszcza Mars, który doda pewności siebie. Wreszcie nabierzesz asertywności i nie pozwolisz, by inni wchodzili ci na głowę.
Miłość i seks: Masz faceta? Może dojść między wami do nieporozumień, i to z twojej winy. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym niedawno odbyłaś ciekawą rozmowę, zainteresuje się tobą na poważnie. Możesz spodziewać się zaproszenia na randkę.
Kariera i pieniądze: Czas porozmawiać z szefem o urlopie, bo w przeciwnym razie grozi ci wypalenie zawodowe.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Tydzień nie zapowiada się szczególnie obiecująco. W środę spotka cię sytuacja, która na długo może popsuć humor. Odreaguj problemy, wyjeżdżając w weekend na łono natury.
Miłość i seks: Jesteś w związku? Najbliższe dni spędzisz z partnerem w spokojnej, leniwej atmosferze. Chwile wspólnego odpoczynku dobrze wam zrobią. Nie masz faceta? Ktoś pojawi się na horyzoncie, ale nie podejmuj pochopnych decyzji.
Kariera i pieniądze: Nie jesteś zadowolona z warunków pracy? Porozmawiaj o tym wreszcie z szefem, bo milczenie odbierane jest jako przyzwolenie na panujące zasady.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie