Horoskop tygodniowy: Rak powinien wstrzymać się ze zmianą pracy, a Baran zauroczy się w kimś z wzajemnością

Przekonaj się, co przyniosą najbliższe dni.
Horoskop tygodniowy: Rak powinien wstrzymać się ze zmianą pracy, a Baran zauroczy się w kimś z wzajemnością
Fot. Unsplash
09.07.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Najbliższe dni poświęć rodzinie i przyjaciołom, których ostatnio zaniedbałaś. Nie tłumacz się brakiem czasu, tylko pomyśl, w jaki sposób odświeżyć relacje, na których ci zależy.
Miłość i seks: Szczęście się do ciebie uśmiechnie. W twoim otoczeniu pojawi się godny uwagi mężczyzna, który od razu ci się spodoba i to z wzajemnością. Jesteś w związku? Uda wam się dojść do porozumienia w bardzo ważnej sprawie, która między tobą a partnerem powodowała dotąd sprzeczki i nieporozumienia.
Kariera i pieniądze: W tym tygodniu będziesz musiała się zastanowić, co dalej z twoją drogą zawodową. Niewykluczone, że kierunek, który wybrałaś, to niewypał. Chyba najwyższy czas zweryfikować swoje oczekiwania i potrzeby.

Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach uważaj, komu się zwierzasz, zwłaszcza z najintymniejszych sekretów. Może się okazać, że trafisz na dwulicową osobę, która postanowi wykorzystać przeciwko tobie usłyszane informacje.
Miłość i seks: Szykuje się rewolucja w sprawach uczuciowych! Jeśli jesteś singielką, spodziewaj się, że na twojej drodze pojawi się ktoś, kto może zmienić twoje życie. Jeśli natomiast jesteś w związku, wydarzy się coś, na co długo czekałaś. Wasza relacja przejdzie na wyższy poziom.
Kariera i pieniądze: W pracy ktoś publicznie cię skrytykuje. Trudno będzie ci przejść nad tym do porządku dziennego. Dojdziesz do siebie dopiero pod koniec tygodnia.

horoskop

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: W tym tygodniu łatwo będzie cię wytrącić z równowagi. Byle drobnostka cię zezłości, a przyjemności nie poprawią ci samopoczucia. Będziesz musiała znaleźć sposób na ukojenie nerwów.
Miłość i seks: Większość mężczyzn, na których ci zależy, widzi w tobie kumpelkę. Zastanów się, czy właśnie tego oczekujesz. Jesteś w związku? W weekend wyłączcie telefony i poświęćcie czas wyłącznie sobie – wasza relacja pilnie wymaga odświeżenia.
Kariera i pieniądze: Pozazdrościsz awansu pewnej osobie. Nie obgaduj jej, tylko zrób wszystko, by zabłysnąć w pracy. Sukces innych powinien być dla ciebie motywacją.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Jeśli czujesz, że z twoim zdrowiem jest coś nie tak, nie zwlekaj, tylko jak najszybciej zgłoś się do lekarza i zrób kontrolne badania. Niedobrze byłoby coś przeoczyć.
Miłość i seks: Przy twoim partnerze zacznie kręcić się pewna kobieta, której nie można zaufać. Uważaj, bo może być zagrożeniem dla twojego związku. Jesteś singielką? Impreza, która odbędzie się w najbliższy weekend, okaże się przełomowa. Wreszcie poznasz kogoś, na kogo długo czekałaś!
Kariera i pieniądze: To nie jest dobry tydzień na pochopne decyzje, a zwłaszcza na zmianę pracy. Ochłoń i poczekaj – newralgicznych ruchów nie powinno robić się pod wpływem emocji.

horoskop

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Pomimo pięknej pogody i względnego luzu poczujesz się zmęczona i przytłoczona codziennością. Przyczyna tkwi w pewnej nierozwiązanej sprawie, która jak najszybciej powinna zostać załatwiona.
Miłość i seks: Gwiazdy dodadzą ci odwagi w kwestiach związanych z płcią przeciwną. Uwierzysz w siebie, co od razu zauważą interesujący mężczyźni. Masz partnera? Pozwólcie sobie na krótkie chwile rozłąki, bo ostatnio czujecie sobą przesyt. Wasza relacja od razu na tym zyska.
Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe ułożą się po twojej myśli. Odzyskasz kontrolę nad wydatkami, a nawet będziesz mogła sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa.

Chcesz podnieć faceta? Sex-sposoby dobrane do jego znaku zodiaku

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: To będzie dobry tydzień dla spraw osobistych. Jeśli snułaś niedawno odważne plany, w tym tygodniu mają szansę się zrealizować, więc nie odpuszczaj.
Miłość i seks: Partner podzieli się z tobą sekretem, który kompletnie cię zaskoczy. Będziesz musiała podjeść do całej sprawy na chłodno. Jesteś singielką? W tym tygodniu dopadnie cię uczucie samotności i przygnębienia. Wyjdź do ludzi, a od razu poczujesz się lepiej; możliwe też, że spotkasz kogoś interesującego.
Kariera i pieniądze: Powiedzie ci się w kwestiach związanych z pracą. Okaże się, że ryzykowna decyzja, którą podjęłaś, była dobra. Nie odpuszczaj teraz – gwiazdy ci sprzyjają.

horoskop

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W tym tygodniu usłyszysz pewną smutną wiadomość dotyczącą osoby, na której ci zależy i którą darzysz sympatią. W trudnych chwilach nie zostawiaj jej samej.
Miłość i seks: Masz partnera? Jeśli czujesz, że utknęliście w martwym punkcie, porozmawiaj z nim o tym. Najwyższy czas ustalić, odkąd zmierza wasz związek. Jesteś singielką? Unikaj dwuznacznych sytuacji z partnerami koleżanek – nic nie będzie z tych znajomości, a możesz mieć nieprzyjemności i zrazić do siebie niejedną osobę.
Kariera i pieniądze: W kwestiach finansowych pogorszenie. Kilka pochopnych wydatków nadszarpnie twoim budżetem. Będziesz teraz musiała dwa razy oglądać każdą złotówkę.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Będziesz miała dobre samopoczucie aż do końca tygodnia. Z równowagi nie wyprowadzi cię żadna drobnostka ani poważniejsza sprawa. W okolicach weekendu wybierz się na kawę z dobrą koleżanką.
Miłość i seks: Ostatnio posprzeczałaś się z partnerem o błahostkę. Niby już o tym nie pamiętacie, ale sprawa nie została doprowadzona do końca. Musicie się rozmówić na ten temat. Jesteś singielką? Zamiast na siłę szukać miłości, daj szansę losowi.
Kariera i pieniądze: Zacznij odkładać nawet drobne sumy, bo wkrótce oszczędności mogą ci się bardzo przydać. Na początek postaraj się nie szaleć na zakupach i nie nabierać się na wszechobecne promocje.

horoskop

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Ktoś z twojej rodziny będzie liczył na twoją pomoc, więc nie odmawiaj. W weekend uważaj w podróży, zwłaszcza w publicznych środkach transportu.
Miłość i seks: Wybierzesz się na imprezę, na której wypatrzysz fajnego faceta. Postaraj się nie zwracać na siłę jego uwagi, bo możesz wyjść na natrętną, a mężczyźni nie lubią takich kobiet. Masz partnera? W tym tygodniu będziecie się świetnie ze sobą dogadywać, zwłaszcza w spornych sprawach.
Kariera i pieniądze: To dobry moment na zastanowienie się, skąd wziąć dodatkową gotówkę. Przygotuj elegancką ofertę i roześlij ją do firm, z którymi chciałabyś nawiązać współpracę. Szczęście będzie po twojej stronie.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Będziesz musiała wywiązać się z obietnicy złożonej bliskiej osobie. Nie powinnaś dłużej tego odkładać – i tak cię to nie minie.
Miłość i seks: Mężczyzna, który wpadł ci w oko, wcale nie jest takim aniołem, za jakiego go masz. Zastanów się, czy przypadkiem nie zakochałaś się w swoim wyobrażeniu na jego temat. Masz partnera? Jeśli czujecie, że się od siebie oddalacie, poświęćcie sobie kilka najbliższych wolnych wieczorów.
Kariera i pieniądze: W pracy stabilizacja. Bez zarzutu wywiążesz się ze swoich obowiązków. Szef będzie z ciebie zadowolony. Na razie nie licz jednak na podwyżkę albo awans na lepsze stanowisko.

horoskop

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Piękna pogoda sprawi, że odezwą się w tobie kompleksy. Za nic w świecie nie będziesz chciała założyć szortów. Jeśli masz problem z własnym wyglądem, postaw na aktywność fizyczną i zdrową dietę pełną świeżych warzyw i owoców.
Miłość i seks: Pokładałaś nadzieje w pewnej znajomości, jednak gwiazdy wskazują, że nic z niej nie będzie. Będziesz musiała ulokować uczucia gdzie indziej. Masz partnera? Nie lekceważ jego potrzeb, bo może się to negatywnie odbić na waszym związku.
Kariera i pieniądze: Wpadnie ci dodatkowa gotówka, ale nie zachłystuj się nią, tylko kup najpotrzebniejsze rzeczy, a resztę odłóż na czarną godzinę. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Dopadnie cię ekstremalna huśtawka nastrojów. Będziesz wpadać to w przygnębienie, to w euforię – trudno będzie ci nad tym zapanować. Osoby w twoim otoczeniu poczują się zmęczone tą emocjonalną karuzelą.
Miłość i seks: Najwyższy czas przeprowadzić szczerą rozmowę z partnerem i poruszyć tematy, które dotąd omijaliście. Macie szansę wreszcie się porozumieć. Jesteś singielką? Mężczyzna, który wpadł ci w oko, ma zupełnie inny charakter niż ty. Nie dogadacie się.
Kariera i pieniądze: Wreszcie osiągniesz względną stabilizację w sprawach finansowych. Uda ci się zapanować nad wszystkimi wydatkami i nawet zostanie nadwyżka. Postaraj się nie wydać jej w całości.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie