Horoskop tygodniowy 02.07 - 08.07

Co przyniesie początek lipca? Dowiedz się z horoskopu dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop tygodniowy 02.07 - 08.07
Fot. Unsplash
02.07.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Układ planet zwiastuje poprawę samopoczucia. W tym tygodniu możesz liczyć na powiew optymizmu i pomyślne rozwiązanie spraw, na których szczególnie ci zależy. Będziesz w dobrym humorze aż do niedzieli.
Związki i seks: W kwestiach uczuciowych zdaj się na intuicję. Jeśli cichy głos w twojej głowie podpowiada ci, że niedawno poznany facet nie jest dla ciebie, uwierz w to. Masz partnera? Pod koniec tygodnia będzie miał ci coś ważnego do powiedzenia. Wysłuchaj go uważnie.
Kariera i finanse: Szykuje się gorący okres w pracy. Nie będzie ci teraz brakować obowiązków. Uważaj tylko, by nie dać sobie wejść na głowę.

Znaki zodiaku, z którymi nie warto się przyjaźnić. Jesteś na tej liście?

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: W najbliższych dniach będziesz musiała wykazać się szczególną czujnością, zwłaszcza na zakupach i w podróży. Ciąży nad tobą fatum niepowodzenia, dlatego bądź uważna.
Związki i seks: Przyciągniesz uwagę atrakcyjnych mężczyzn. Poczujesz się adorowana, co poprawi twoją samoocenę. To dobry moment, by przestać zawracać sobie głowę kompleksami. Masz partnera? Namów go na wizytę w teatrze lub kinie. Będziecie zadowoleni z przebiegu wieczoru.
Kariera i finanse: Najwyższy czas uporządkować sferę finansową. Od pewnego czasu nie panujesz nad wydatkami – wkrótce to może mieć bardzo groźne konsekwencje.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Początek tygodnia może być dość napięty, ale sytuacja z czasem się unormuje. W okolicach weekendu wreszcie odżyjesz. Szykuje się sporo ciekawych imprez i spotkań towarzyskich.
Związki i seks: Los skrzyżuje twoją ścieżkę z mężczyzną, który był dla ciebie ważny w przeszłości. Będziesz musiała się zastanowić, czy wejść drugi raz do tej samej rzeki. Masz partnera? Dobrym pomysłem będzie wspólny wyjazd na weekend.
Kariera i finanse: Od pewnego czasu narzekasz na pracę. Zastanów się, co cię w niej najbardziej uwiera – nieodpowiednia pensja, niewłaściwa atmosfera czy nadmiar zadań? Rozmów się na ten temat z szefem.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Poczujesz się niepewnie w swojej skórze. Czyżbyś nieco ostatnio przytyła i tym zaprzątała sobie głowę? Jeśli problem tkwi w niezadowoleniu ze swojego wyglądu, postaw na aktywność fizyczną.
Związki i seks: Czujesz się samotna w związku? Porozmawiaj o tym z partnerem. Jeśli coś szwankuje w waszej relacji, teraz jest dobry moment, by to naprawić. Jesteś singielką? Nie bądź naiwna, gdy nowo poznany mężczyzna po kilku randkach mówi, że jesteś miłością jego życia. To tylko czułe słówka.
Kariera i finanse: Marzy ci się praca na wakacje? Zamiast szukać jej w internecie, przejdź się po okolicy i wstąp do paru miejsc związanych z gastronomią. Poszczęści ci się.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Poczujesz się zmęczona codziennością i zapragniesz zmiany. Na początek rozważ przemeblowanie w pokoju albo nową fryzurę – twoje samopoczucie poprawi się błyskawicznie.
Związki i seks: Układ planet nie będzie w tym tygodniu korzystny dla singielek. Jeśli marzysz o wielkiej miłości, musisz na nią zaczekać. Masz partnera? Nie śpieszcie się z wielkimi decyzjami. Jeszcze przyjdzie na nie czas.
Kariera i finanse: W tym tygodniu gwiazdy sprzyjają ambitnym i zdecydowanym w działaniu Lwicom. Jest szansa na osiągnięcie ogromnego sukcesu. Skup się na celu i nie odpuszczaj, a na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Znaki zodiaku, z którymi faceci boją się stworzyć związek

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Najbliższy tydzień wykorzystaj na poprawę relacji z przyjaciółmi. Od pewnego czasu nie poświęcasz im zbyt dużo uwagi, dlatego poczuli się zaniedbani. Pora to zmienić.
Związki i seks: Partner złoży ci zaskakującą propozycję. Daj sobie trochę czasu, zanim odpowiesz. Jesteś singielką? Nie narzucaj się mężczyźnie, który wydaje się być odporny na twoje wdzięki. Z tego chleba nie będzie mąki.
Kariera i finanse: Ostatnio w pracy dawałaś z siebie wszystko i twoje wysiłki wreszcie zostaną nagrodzone. Szef odpowiednio cię nagrodzi i w końcu poczujesz, że jesteś na właściwym miejscu.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: W twoim otoczeniu pojawi się wampir energetyczny, który wyssie z ciebie energię i pogodę ducha. Koniecznie odetnij się od tej osoby i nie kontynuuj znajomości.
Związki i seks: Wagi w związku poczują przypływ uczuć do partnera. Szykuje się ożywienie w kwestiach miłosnych, zwłaszcza związanych ze sferą intymną. Z kolei Wagi-singielki wpadną w oko dużo starszemu mężczyźnie. Na razie trudno stwierdzić, czy ta relacja ma szansę powodzenia.
Kariera i finanse: Pokaż szefowi swoje ukryte atuty. Jeśli czujesz się w czymś naprawdę dobra, nie bój się zabłysnąć przed przełożonym. W końcu do odważnych świat należy.

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Najwyższy czas zaplanować wakacje. Nie ma na co czekać, w przeciwnym wypadku okaże się, że się zagapiłaś i najlepsze miejsca zostały zarezerwowane. Wtedy na pewno nie odpoczniesz należycie.
Związki i seks: Ciebie i twojego partnera czeka nerwowy tydzień. Trudno będzie wam się ze sobą dogadać. Zaczniecie łapać się za słówka i rozliczać ze wszystkiego, co robicie. Jesteś singielką? To będzie dobry tydzień dla spraw uczuciowych. Spotka cię dużo miłego ze strony płci przeciwnej.
Kariera i finanse: Twoja obecna praca nie pozwala ci do końca rozwinąć skrzydeł. Jeśli czujesz się stłamszona, zastanów się, co lubisz w życiu robić – może czas postawić wszystko na jedną kartę?

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Szykuje się niezwykle intensywny, obfitujący w wydarzenia tydzień. Na pewno nie będziesz mogła narzekać na nudę. Pod koniec tygodnia otrzymasz ciekawą wiadomość, która może zmienić twoje życie.
Związki i seks: Uważaj w tym tygodniu na fałszywych adoratorów – w twoim otoczeniu może pojawić się niejeden dwulicowy mężczyzna. Jesteś w związku? Zamiast czekać, aż związek odżyje, zrób coś, by wskrzesić uśpione uczucie.
Kariera i finanse: Jeśli marzy ci się awans, skup się na samorozwoju. Teraz jest dobry moment, aby się doszkolić i poszerzyć kwalifikacje. Pomyśl też o zdobyciu doświadczenia.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Postaraj się jak najwięcej czasu przebywać na łonie natury. Wpłynie to na ciebie kojąco i pomoże ci się wyciszyć. Jeśli szukasz towarzystwa, zabierz ze sobą przyjaciółkę.
Związki i seks: Czeka cię zgrzyt w związku, po którym nastąpią nieprzyjemne ciche dni. Na szczęście wszystko rozejdzie się po kościach. Jesteś singielką? Podczas całonocnych imprez nie bądź zbyt swobodna, bo może to zostać niewłaściwie odebrane.
Kariera i finanse: Siedząca praca zaczyna mocno dawać ci w kość. W tym tygodniu koniecznie zadbaj o zdrowie. Pomyśl choćby o jednym dniu wolnym – szef nie będzie miał nic przeciwko.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: To będzie dobry tydzień na spotkania rodzinne, zwłaszcza z dawno niewidzianymi krewnymi. Nie oglądaj się na innych i pierwsza zaproponuj spotkanie.
Związki i seks: W tym tygodniu będziesz musiała więcej czasu i uwagi poświęcić partnerowi. Przez nadmiar obowiązków oddalacie się od siebie – interweniuj, póki nie jest za późno. Jesteś singielką? Daj szansę chłopakowi, który subtelnie próbuje zwrócić na siebie twoją uwagę. Gwiazdy wróżą wam pomyślność.
Kariera i finanse: Utoniesz w zawodowych obowiązkach. Będziesz musiała wcześnie kłaść się spać, w przeciwnym wypadku szybko opadniesz z sił.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: To będzie dobry tydzień. Czeka cię miła niespodzianka, usłyszysz pod swoim adresem niejeden komplement i przez długi czas nic nie popsuje ci humoru.
Związki i seks: Partner podzieli cię z tobą swoimi obawami. O wszystkim porozmawiajcie na chłodno, wtedy uda się znaleźć rozwiązanie. Jesteś singielką? Miłości szukaj w miejscach związanych z twoją pasją – będziesz wtedy mieć pewność, że spotkasz kogoś, kto nadaje na tych samych co ty falach.
Kariera i finanse: W twoim budżecie wreszcie pojawią się rezerwy – będziesz mogła sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji na zakupach. Skutecznie poprawi ci to samopoczucie.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie