Horoskop tygodniowy: U Lwa sukces zawodowy, a Wagę czekają uczuciowe niespodzianki

Wróżka Nunila zagląda w gwiazdy. Sprawdź, czy ich układ w tym tygodniu będzie dla ciebie korzystny.
Horoskop tygodniowy: U Lwa sukces zawodowy, a Wagę czekają uczuciowe niespodzianki
Fot. Unsplash
25.06.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Zazdrość jest bardzo niekorzystnym uczuciem, które źle wpływa na twój nastrój i samoocenę. Postaraj się od niej uwolnić. Dotyczy to wszystkich aspektów twojego życia.
Związki i seks: Porozmawiaj z partnerem o jego pracy. Nie tylko ty masz wrażenie, że marnuje się na obecnym stanowisku. Wspieraj go, aby nie bał się walczyć o swoje. Jesteś singielką? W tym tygodniu zwrócisz uwagę pewnego intelektualisty, który nie będzie mógł przestać o tobie myśleć. Zawrócisz mu w głowie!
Kariera i finanse: Propozycja pewnej osoby dotycząca wspólnego biznesu jest mocno naciągana i ryzykowna – lepiej nie wchodź w ten układ, bo możesz potem bardzo żałować i sporo stracić.

3 znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Układ gwiazd będzie dla ciebie w tym tygodniu korzystny. Spotka cię wiele niespodzianek, które pozytywnie wpłyną na twoje samopoczucie. Będziesz zadowolona, a swoim optymizmem zarazisz najbliższe przyjaciółki.
Związki i seks: Ostatnio zbyt szybko zaangażowałaś się w nową relację i boleśnie się sparzyłaś. Dlatego w sprawach damsko-męskich bądź ostrożna i zachowaj zdrowy rozsądek. Jesteś w związku? Uważaj, bo partner może coś przed tobą ukrywać.
Kariera i finanse: W tym tygodniu całą swoją energię skup na pracy, w przeciwnym wypadku możesz popełnić błąd, który będzie cię sporo kosztować. Bądź czujna zwłaszcza w piątek.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: Codzienne sprawy i troski spiętrzą się, co odbije się negatywnie na twoim samopoczuciu. Poczujesz się przytłoczona życiem. Z pomocą przyjdzie ci osoba, po której nigdy byś się tego nie spodziewała.
Związki i seks: Nie ma mowy, by drugi raz wchodzić do tej samej rzeki. Jeśli chodzi ci po głowie powrót do byłego partnera, zapomnij o tym. Z jakiegoś powodu wam nie wyszło. Masz partnera? Zainteresuj się jego sprawami, bo czuje się przez ciebie lekceważony. To ważny sprawdzian dla waszej relacji.
Kariera i finanse: Gwiazdy sprzyjają odważnym decyzjom związanym z karierą. Właśnie teraz jest dobry czas na zmianę miejsca zatrudnienia albo rozpoczęcie własnej działalności.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Początek lata upłynie ci w towarzystwie ludzi, z którymi uwielbiasz spędzać czas. Dużo się będzie działo. Nie będziesz narzekać na brak atrakcji. W weekend uważaj w podróży i nie ufaj obcym ludziom.
Związki i seks: Unikaj kłopotów w relacjach damsko-męskich. Jeśli nowo poznany mężczyzna nie budzi twojego zaufania, nie kontynuuj tej znajomości. Masz partnera? Szykuje się przejściowy kryzys, na szczęście szybko wyjdziecie na prostą.
Kariera i finanse: Znudzą cię wykonywane codziennie zawodowe obowiązki. Zamarzy ci się zmiana. To dobry moment na ten krok, pod warunkiem, że zrobisz to rozważnie. Najpierw rozejrzyj się za nowym zajęciem.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Ktoś może w tym tygodniu sprawić ci przykrość, wygłaszając parę gorzkich słów pod twoim adresem. Nie licz na żal z jej strony. Spróbuj po prostu jak najszybciej o wszystkim zapomnieć.
Związki i seks: Dla partnera bądź wyrozumiała, zwłaszcza gdy miewa gorsze chwile. Nie każdy musi zawsze tryskać humorem. Jesteś singielką? Obrażaniem się na mężczyznę, co do którego snułaś śmiałe plany, nie jest żadnym rozwiązaniem. Czasem ludzie po prostu się nie dogadują.
Kariera i finanse: Układ planet pomoże ci w tym tygodniu osiągnąć sukces! Warto dać z siebie wszystko – na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

3 znaki zodiaku, które rzucają bez żadnego ostrzeżenia

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Szykuje się intensywny tydzień, w którym nie zabraknie okazji do zabawy. Postaraj się jednak znaleźć czas dla spraw bieżących i nadrobić urzędowe zaległości – ważne, aby się nie spiętrzyły.
Związki i seks: W miłości zawsze bądź szczera, zwłaszcza względem stałego partnera. W tym tygodniu twoje kłamstwo szybko wyjdzie na jaw i możesz najeść się wstydu. Jesteś singielką? Nie unikaj okazji do poznania nowych ludzi. Okazja nadarzy się w najbliższy weekend – skorzystaj z niej.
Kariera i finanse: Twoja ambicja sprawi, że będziesz pracować w pocie czoła i snuć wielkie plany na przyszłość. Uważaj tylko, żeby nie wziąć sobie zbyt wiele na głowę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Masz tendencję do deprecjonowania własnych osiągnięć. Najwyższy czas z tym skończyć i uwierzyć w siebie. W tym tygodniu usłyszysz pod swoim adresem komplement, który doda ci pewności siebie.
Związki i seks: To będzie dobry tydzień dla miłości. Jeśli jesteś w związku, czeka cię wiele miłych chwil u boku partnera, a nawet pewna niespodzianka. Singielki też nie będą narzekać na stagnację w uczuciach. Coś na pewno się wydarzy!
Kariera i finanse: Usłyszysz pochwalę od ważnej osoby, co bardzo cię podbuduje. Chyba najwyższy czas uwierzyć w siebie i swoje możliwości, nie sądzisz?

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: W tym tygodniu dopisze ci humor. Nie zabraknie okazji do śmiechu. Będziesz czuła się dobrze w swojej skórze, a słoneczna pogoda tylko wzmocni twoje pozytywne nastawienie do życia.
Związki i seks: Szykuje się wiele romantycznych chwil zarówno dla dziewczyn w związku, jak i singielek. Twój partner będzie w tym tygodniu czarujący. Zakochasz się w nim na nowo. Singielki też nie będą narzekać na nudę i stagnację w kwestiach uczuciowych.
Kariera i finanse: W tym tygodniu nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo możesz ich nie odzyskać. Gwiazdy wskazują, że ktoś może próbować cię naciągnąć, więc miej się na baczności.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: W najbliższych dniach spotka cię miła niespodzianka, która wprowadzi cię w dobry nastrój. Aż do weekendu będziesz miała świetne samopoczucie. W niedzielę pamiętaj o imieninach bliskiej osoby.
Związki i seks: Mężczyzna, na znajomość z którym liczyłaś, przestanie się do ciebie odzywać. Poczujesz się sfrustrowana i odtrącona. Nie żałuj tej relacji – była spisana na straty. Masz partnera? W chwilach kryzysu postawcie na szczerą rozmowę. Tylko w ten sposób rozwiążecie spory.
Kariera i finanse: Wszelkie inicjatywy związane z pracą, karierą i pieniędzmi będą miały w tym tygodniu powodzenie. To dobry moment, żeby skupić się na konkretnym zadaniu i ciężej popracować.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Dziewczyna, którą niedawno poznałaś, zacznie dziwnie się zachowywać. Poczujesz się osaczona i zmęczona jej towarzystwem. Subtelnie wycofaj się z tej znajomości.
Związki i seks: Nagłe zainteresowanie tobą mężczyzną, który do tej pory był niedostępny, bardzo cię zaskoczy. Nie doszukuj się w tym drugiego dna – jego uczucia są szczere. Masz partnera? W tym tygodniu możesz liczyć na dużo ciepła i życzliwości z jego strony.
Kariera i finanse: Nie mieszaj spraw zawodowych z prywatnymi, to bardzo nieprofesjonalne. W pracy skup się na tym, co masz do zrobienia. Postaraj się także nie przenosić obowiązków do domu.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Ostatnio mnóstwo czasu poświęciłaś innym, zaniedbując samą siebie. W tym tygodniu nie bój się zdrowego egoizmu i postaraj się znaleźć czas dla swoich spraw.
Związki i seks: W najbliższych dniach będziesz musiała poświęcić więcej uwagi partnerowi. Być może ma on zmartwienie, którym nie chce cię obarczać, ale skrycie liczy na twoją pomoc. Jesteś singielką? W połowie tygodnia spodziewaj się ożywienia w sprawach uczuciowych, choć na wielką miłość przyjdzie jeszcze czas.
Kariera i finanse: Marzysz o podwyżce? Gwiazdy wskazują, że na stanowisku, jakie obecnie zajmujesz, nie podbijesz świata. Inna sprawa, że nie jest to twoje wymarzone zajęcie. Chyba czas na zmiany.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Układ planet jest w tym tygodniu niekorzystny. Odczujesz to dotkliwie – czeka cię spadek nastroju i mroczne myśli. Trudno będzie ci się cieszyć drobnymi przyjemnościami.
Związki i seks: W tym tygodniu poczujesz się bardzo samotna. Zamykając się w domu, nie zrobi ci się lepiej, dlatego nie unikaj towarzystwa. Masz partnera? Szykuje się wielki przypływ uczuć. Właśnie teraz zdasz sobie sprawę, że związałaś się ze swoją drugą połówką i nie chcesz już nikogo innego.
Kariera i finanse: Twoja pomysłowość zwróci uwagę przełożonych. W końcu zostaniesz nie tylko dostrzeżona, ale również doceniona. Spodziewaj się ciekawej propozycji.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
samotnosc2018 (Ocena: 5) 29.06.2018 22:58
Ile kasy bierze ta "Pseudo-wrozka", co wypisuje same bzdury!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 15:28
Aha rozumiem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 15:22
Dobrze wiedzieć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 11:25
Ekstra
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2018 11:23
Ekstra
odpowiedz

Polecane dla Ciebie