Horoskop tygodniowy: Byk pójdzie na randkę w ciemno, a Waga będzie mieć powody do płaczu

Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Horoskop tygodniowy: Byk pójdzie na randkę w ciemno, a Waga będzie mieć powody do płaczu
Fot. Unsplash
11.06.2018

Baran (21.03-19.04)
Samopoczucie: Usłyszysz pod swoim adresem sporo komplementów, co wprawi cię w dobry nastrój i zapewni niezłe samopoczucie do końca tygodnia. Wreszcie uwierzysz w siebie, a twoja samoocena wzrośnie.
Związki i seks: Problemy w twoim związku biorą się z tego, że nie mówisz wprost o tym, co czujesz. Najwyższy czas otworzyć się przed partnerem. Jesteś singielką? Drobna zmiana w wyglądzie sprawi, że poczujesz się atrakcyjna i mężczyźni to zauważą. Czeka cię sporo adoracji z ich strony.
Kariera i finanse: Dobra passa w kwestiach związanych z pracą i pieniędzmi potrwa do końca tygodnia. Zyskasz w oczach pracodawcy, a twoja sytuacja finansowa wreszcie się ustabilizuje.

Najlepsi & najgorsi MĘŻOWIE według znaków zodiaku

Byk (20.04-20.05)
Samopoczucie: Połowa czerwca będzie czasem intensywnego wysiłku, który – co ciekawe – sprawi ci wiele przyjemności. W okolicach weekendu przez twoją nieuwagę coś może pójść nie tak, jak sobie zaplanowałaś.
Związki i seks: Ktoś postanowi umówić cię na randkę w ciemno. Gwiazdy wskazują, że spotkanie przebiegnie w przyjemnej atmosferze, choć niekoniecznie będzie z tego związek. Masz partnera? Zaplanujcie sobie popołudnie w kinie albo w kawiarni. Wasza relacja bardzo na tym zyska.
Kariera i finanse: Marzą ci się zawodowe wyzwania? Porozmawiaj na ten temat z pracodawcą. Zasygnalizuj, że jesteś gotowa, żeby rzucić się na głęboką wodę.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Bliźnięta (21.05-21.06)
Samopoczucie: W tym tygodniu dobrze wpłynie na ciebie spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Czy to w pojedynkę, czy w gronie znajomych, przekonasz się, że siedząc w domu, tylko wynajdujesz sobie problemy.
Związki i seks: Oglądanie Mistrzostw Świata w piłce nożnej może stać się okazją do umocnienia więzi w związku oraz do poznania interesujących mężczyzn – skorzystają więc na tym zarówno kobiety w związku, jak i singielki.
Kariera i finanse: Gwiazdy wskazują wyjątkowo korzystny układ dla spraw zawodowych. Możesz teraz osiągnąć sukces albo zyskać sporą gotówkę, przesadnie się przy tym nie wysilając.

Rak (22.06-22.07)
Samopoczucie: Staniesz się chaotyczna i roztrzepana, przez co możesz popełnić błąd albo zapomnieć o czymś istotnym. Miej się na baczności, a najważniejsze rzeczy zapisuj.
Związki i seks: Twojemu partnerowi nie pójdzie w pracy, przez co wpadnie w przygnębienie. Będziesz musiała otoczyć go opieką i wsparciem. Jesteś singielką? Pod koniec tygodnia w twoim otoczeniu pojawi się ktoś niezwykle interesujący. Tylko go nie spłosz!
Kariera i finanse: Przyglądanie się debetowi na koncie tylko niepotrzebnie cię dołuje. Zastanów się, w jaki sposób mogłabyś się odbić od finansowego dnia. Właśnie teraz wszystkie twoje pomysły zaprocentują.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Lew (23.07-22.08)
Samopoczucie: Ktoś publicznie cię skrytykuje, co nie spłynie po tobie jak po kaczce. Będziesz musiała szybko się z tego otrząsnąć i ruszać do przodu. Nie warto rozpamiętywać takich błahostek.
Związki i seks: Choć jesteś w związku, wokół ciebie zaczną pojawiać się pokusy i niezwykle atrakcyjni mężczyźni. Nie pozwalaj sobie na wiele. Jesteś singielką? Trzymaj się z daleka od zaręczonych mężczyzn – nie można budować szczęścia na czyimś nieszczęściu.
Kariera i finanse: Bliska osoba wpadnie w finansowe tarapaty. Nie poprosi o pomoc, ale poczujesz się w obowiązku, by wyciągnąć do niej rękę. Spodziewaj się, że będzie to pożyczka bezzwrotna.

Astrologia seksu: Znaki zodiaku, z którymi przeżyjesz największą rozkosz

Panna (23.08-22.09)
Samopoczucie: Uświadomisz sobie, że oddaliłaś się od przyjaciół. To dobry moment, by nadrobić towarzyskie znajomości i odezwać się do osób, które kiedyś tak dużo dla ciebie znaczyły.
Związki i seks: Gwiazdy wskazują chwilowy kryzys w sprawach uczuciowych. Możliwa kłótnia z partnerem i ciche dni. Jesteś singielką? Na razie nie znajdziesz miłości, nie widać też wielu okazji do randek.
Kariera i finanse: Zazdrość nie wniesie niczego dobrego do spraw związanych z twoimi finansami. Jeśli komuś w twoim otoczeniu świetnie się powodzi, potraktuj to jako motywację do cięższej pracy.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Waga (23.09-22.10)
Samopoczucie: Staniesz się płaczliwa i sentymentalna. Dużo czasu będziesz teraz spędzać w samotności, oddając się rozmyślaniom. Ten stan nie będzie trwał bez końca – niedługo wszystko będzie po staremu.
Związki i seks: Dobry tydzień dla spraw sercowych. I Wagi w związku, i samotne mogą się spodziewać wielu przyjemnych doznań, adoracji ze strony płci przeciwnej oraz sporo romantycznych chwil.
Kariera i finanse: Zaczniesz się zastanawiać, czy praca, jaką wykonujesz, daje ci satysfakcję. Dojdziesz do smutnego wniosku, że w innym zawodzie sprawdziłabyś się dużo lepiej. Może czas na zmiany?

Skorpion (23.10-21.11)
Samopoczucie: Rozmowa z bliską osobą wpędzi cię w przygnębienie, bo dowiesz się o czymś, o czym wolałabyś nie wiedzieć. Jeśli jest to tajemnica, będziesz ją musiała zachować dla siebie.
Związki i seks: Twój partner zacznie żyć bardzo aktywnie, czym wpędzi cię w kompleksy. Rozwiązaniem będzie uprawianie sportu we dwoje. Szukasz miłości? Nie znajdziesz jej w czterech ścianach albo siedząc w internecie. Koniecznie wyjdź do ludzi.
Kariera i finanse: Układ planet zwiastuje przejściowe kłopoty w pracy. Możliwa sprzeczka ze współpracownikiem albo przełożonym bądź opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Strzelec (22.11-21.12)
Samopoczucie: Twój nastrój wreszcie się ustabilizuje. Będziesz w nie najgorszym humorze i nic nie powinno wytrącić cię z równowagi, a jeśli już, to jedynie chwilowo.
Związki i seks: W tym tygodniu będziesz musiała bardzo uważać, bo twój związek może zawisnąć na włosku! Stanie się tak pod pływem jednej pochopnej decyzji. Jesteś singielką? Nie dołuj się z powodu swojego wolnego stanu, tylko korzystaj z wolności, która ma swoje piękne strony.
Kariera i finanse: Żyjesz z ołówkiem w ręce, zapisuje wszystkie wydatki, dodajesz, odejmujesz, mnożysz i dzielisz… To wielce frustrujące. W tym tygodniu spróbuj trochę wyluzować – wszystko jest przecież pod kontrolą.

Koziorożec (22.12-19.01)
Samopoczucie: Gwiazdy wskazują gorszy okres dla samopoczucia Koziorożców. Być może dowiesz się o chorobie bliskiej osoby albo usłyszysz inną przykrą wiadomość, która bardzo cię przygnębi.
Związki i seks: Nie miej partnerowi za złe, że nie poświęca ci każdej wolnej chwili. On też potrzebuje czasu dla siebie i dla swoich przyjaciół. Jesteś singielką? Za wcześnie, by stwierdzić, czy nowo poznany mężczyzna jest tym, na którego czekałaś. Daj sobie czas.
Kariera i finanse: Najwyższy czas podnieść zawodowe kwalifikacje. Zapisz się na kurs albo pomyśl o nauce języka obcego. Podjęte w tym tygodniu decyzje zaprocentują w niedalekiej przyszłości.

horoskop tygodniowy

Fot. Unsplash

Wodnik (20.01-20.02)
Samopoczucie: Najwyższy czas zadbać o poczucie własnej wartości. Zastanów się, od czego zależy twoja samoocena. Jeśli od tego, jak postrzegają cię inni, spróbuj mniej przejmować się ich zdaniem.
Związki i seks: Twój partner zaskoczy cię śmiałą propozycją dotyczącą waszej wspólnej przyszłości. Da ci to do myślenia. Jesteś singielką? Układ planet wskazuje, że w twoim życiu uczuciowym szykuje się prawdziwy sztorm. Będziesz kochać i nienawidzić.
Kariera i finanse: W pracy ktoś wytrąci cię z równowagi. Będziesz musiała zacisnąć zęby i nie pokazywać, że cię to ruszyło. W biznesie jak na wojnie – nie ma sentymentów.

Ryby (21.02-20.03)
Samopoczucie: Zamarzą ci się dalekie podróże i zmiana otoczenia. Na razie nie będziesz sobie mogła pozwolić na wyjazd, ale warto zacząć odkładać pieniądze na wymarzoną wyprawę. Potrzebną kwotę uzbierasz szybciej, niż myślisz.
Związki i seks: Masz partnera? Postaraj się trafić do niego spokojną rozmową. On bardzo na to liczy. Jesteś singielką? Miłość znajdzie cię sama szybciej, niż ci się wydaje, ale na razie musisz uzbroić się w cierpliwość.
Kariera i finanse: Twoje zaufanie zostanie wystawione na próbę. Ktoś z twojego zawodowego otoczenia zachowa się wobec ciebie nie w porządku. Przełknij gorzką pigułkę i ruszaj do przodu.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.06.2018 16:03
Super cieszę się że pójdziesz na randkę :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie